Connect with Us

Braziliania që çmend ndjekësit/ Kjo është modelja me trupin më perfekt

Showbizz

Braziliania që çmend ndjekësit/ Kjo është modelja me trupin më perfekt

Publikuar

-

Braziliania që çmend ndjekësit/ Kjo është modelja me trupin më perfekt

Bruna Barreto është një modele braziliane. Ajo merret me fitnes dhe eksperte e të ushqyerit është bërë e njohur falë formave të saj perfekte.

Me origjinë nga Belém, Brazil, Bruna i kushton orë të panumërta trajnimit dhe ushqyerjes së saj, duke treguar të gjithëve se çfarë mund të arrihet me një regjim të duhur të fitnesit.

E vendosur për të pasur një figurë perfekte, ajo punon shumë në palestër pesë herë në javë. Së bashku me marrjen e kurseve të ushqyerjes me një qëllim për t’u bërë një trajner diete.

LEXO EDHE:  Modelja më e nxehtë e Instagramit/ Fotot më s*ksi të Sophia Gumina

Jo vetëm kaq, por Bruna është gjithashtu një modele fitnesi në rritje. Me trupin e saj të formuar dhe famën e saj, ajo duket e vendosur të arrijë një sukses edhe më të madh në vitet e ardhshme.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Jam fejuar 16 vjeç”/ Banorja e “Big Brother” fajëson të emën për lidhjen e saj të parë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Në një bisedë të bërë mes Beniadës dhe Monikës, kjo e fundit e ka pyetur atë nëse është në një lidhje dashurie.

Beniada është shprehur se për momentin është single.

Ndër të tjera ajo pranoi se ishte në një fejesë të gjatë me dikë nga mosha 16 vjeçare deri në moshën 23 vjeç. Për këtë fejesë ajo fajëson mamanë e saj pasi ajo ishte shumë e vogël dhe kishte më shumë nevojë për të.

Ajo tha se nuk u lëndua nga ndarja sepse ishte ajo që vendosi të ndahej prej tij.

LEXO EDHE:  Modelja më e nxehtë e Instagramit/ Fotot më sensuale të “bishës” së fitnesit

LEXO EDHE:  Bjondina më seksi e momentit/ Fotot më të nxehta të Krista KempIshte i fokusuar vetëm tek futbolli dhe mua më mërzitej jeta me të”, Pas një lidhje 7 vjeçare erdhi një moment qe nuk e duroja dot më as kur më puthte”.

Kujtojmë se Beniada bëri një hyrje spektakolare me një kërcim shumë sensual dhe është një ndër vajzat e cila po ben shumë zhurmë në rrjet.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk ndalen konkurentët e “Përputhen”/ “Zaptojnë” ekranet shqiptare

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Konkurentët e “Përputhen” jemi mësuar t’i shohim kudo nëpër ekrane tani. Një pjesë të ftuar në emsione dhe pjesën tjetër si drejtues të emisioneve.

Ne grupin e këtyre të fundit është bërë pjesë edhe ish konkurentja Shqipe Hysenaj e cila është gati për një kapitull të ri televiziv.

Kjo është bërë publike nga vet Shqipja me anën e një postimi në Instastory.

LEXO EDHE:  Pesë gjuhët e seksit

LEXO EDHE:  Pesë gjuhët e seksitAjo ka qenë e ftuar shpesh herë në emisione të ndryshme por tashme do e shohim në nje format të sajën.

Shqipja do të jetë pranë autorit dhe moderatorit Luan Aliu në emisionin “N’Shtëpi t’Re”, i cili jepet çdo të shtunë në orën 15:30./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shpërthen sërish në lot Fifi/ “Nuk ndihem mirë”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Jemi mësuar tashmë me situatat që po ndodhin në shtëpinë më të famshme të momentit. Banoret rrinë 24/7 me njëri-tjetrin dhe dihet që brenda do të përballen me situata edhe te sikletshme.

Në një moment duket se Fifi nuk është ndjerë aspak mirë për shkak të stomakut dhe banorët e tjetë janë përpjekur ta ndihmojnë veçanërisht aktorja Arjola Demiri .Fifi duket që në njq moment shpërthen në lot dhe shprehet “Kam pak probleme me stomakun. Hëngra kokoshka dhe misri me kripë nuk më bëri mirë”

LEXO EDHE:  Modelja më e nxehtë e Instagramit/ Fotot më sensuale të “bishës” së fitnesit

LEXO EDHE:  Me kaçurrela dhe bikini/ Ana e “Përputhen” ndez rrjetin

“Nuk ke temperaturaë. Je shumë mirë kështu mos u shqetëso”- iu përgjigj Arjola Demiri e cili nuk ju nda në asnjë moment . Jo vetëm kaq por banorët u treguan dhe pranuan idenë e Palomës që në turnin e Fifit për plotësimin e sfidës me bluarjen e kafesë të gjithë banorët të punonin nga pak./CAN.al

LEXO TE PLOTE