Connect with Us

Trupi plot me muskuj/ Kjo është modelja që dhuron poza të nxehta në rrjetet sociale

Showbizz

Trupi plot me muskuj/ Kjo është modelja që dhuron poza të nxehta në rrjetet sociale

Publikuar

-

/

Yasmin Castrillon nga Brazili ka frymëzuar një numër të madh ndjekësish me figurën e saj të mrekullueshme. Një ikonë fitnesi me prejardhje indiane, njohja e Yasmin në botën online vazhdon të rritet duke mos treguar shenja ngadalësimi.

Në mënyrë që të ndërtonte figurën e saj, Yasmin i kushtoi orë të panumërta stërvitjes në palestër dhe ushqimit të shëndetshëm. Ajo nuk lë asgjë për hamendje, duke bërë dhe përgatitur vaktet e saj, si dhe duke ndjekur një program trajnimi të strukturuar.

LEXO EDHE:  “Presion psikologjik”/ Ndjekësit “masakrojnë” Bora Zemanin për sjelljen ndaj Ledianës

Me fizikun e saj të mrekullueshëm dhe etikën e punës, Yasmin jep një shembull që të tjerët janë frymëzuar ta ndjekin.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  Kapitenja më s*ksi e kësaj vere/ Zaimina Vasjari publikon videot me bikini nga jahti

LEXO EDHE:  FOTOT- Trup perfekt/ Njihuni me modelen seksi nga Burreli që do t’iu lërë pa fjalë

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  FOTOT-Nuk do ta njihni më/ A e mbani mend Tea Trifonin kur u bë pjesë e Përputhen?

LEXO EDHE:  Australiania më e nxehtë e momentit/ Njihuni me bjondinën përvëluese

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  FOTOT- Trup perfekt/ Njihuni me modelen seksi nga Burreli që do t’iu lërë pa fjalë

LEXO EDHE:  Me dorën në gjoks/ Oriola Marashi i vë "flakën" Instagramit me foton e fundit

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE