Connect with Us

“Pusho e qetë”/ Robert Berisha humb njeriun më të shtrenjtë

Showbizz

“Pusho e qetë”/ Robert Berisha humb njeriun më të shtrenjtë

Publikuar

-

“Nënat nuk shkojnë në parajsë kur vdesin”/ Robert Berisha bën dedikimin prekës për të ëmën

Këngëtari Robert Berisha ka ndarë me të gjithë ndjekësit lajmin e hidhur për humbjen e nënës së tij.

Këngëtari ka publikuar një foto me nënën dhe krahas bën dedikimin mjaft prekës.

“Pusho e qetë mami jem ?per ty me shkru kom shum,po e la me kaq ? “, shkruan ai në postimin e tij në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:   Burrat nuk kërkojnë partnere romantike, por zëvendësueset e nënave të tyre

Ndërsa edhe Patris ka shprehur dhimbjen duke shkruar në Facebook: “Mami jem më e mira…Ma ke këputur shpirtin, të pushoftë shpirti i qetë”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja me forma shpërthyese/ Fotot më “bombë” të Annelese Milton

Publikuar

-

Nga

Annelese Milton është një modele seksi shumë e njohur në rrjetet sociale.

Bukuroshja çmend ndjekëit me fotot ku shfaqet vetëm me të brendshme seksi.

Annelese tregon format e saj shpërthyese duke i shtuar më shumë fansa në rrjetet sociale. Pika e saj më e fortë është gjoksi të cilin e reklamon më së shumti në fotot e saj.

LEXO EDHE:  Përlotet Rama/ Ndjen mungesën e nënës: Kjo është fitorja e parë pa të

LEXO EDHE:  Facebook ndryshon logon e aplikacionit për 24 orë për arsyen e veçantë

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ëndërra ime e pa realizuar”/ Përkrah Bora Zemanit, Arjani zbulon sekretin

Publikuar

-

Nga

“Ëndërra ime e pa realizuar”/ Arjan Konomi zbulon sekretin në Përputhen

Arjan Konomi është një prej figurave publike më të pëlqyera në vendin tonë. Prej kohësh ai është opinionist i programit më të ndjekur Përputhen.

Ky program drejtohet nga Bora Zemani, të cilët së bashku kanë një mardhënie shumë të mirë.

Së fudmi Bora ka hedhur një video në rrjetet sociale ku I kërkon të ndryshojnë rolet për një ditë. Arjani i përgjigjet menjëherë po, ku shton se ka qenë ëndrra e rij e pa realizuar të moderojë në një program./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pa ty nuk po muj”/ I penduar Mevlani mesazh Ledjanës

Publikuar

-

Nga

“Pa ty nuk po muj”/ I penduar, Mevlani mesazh Ledjanës

Mevlan Shaba dhe Ledjana Prenga kanë qenë çifti më i pëlqyer dhe i përfolur i Përputhen.

Ata u diskutuan shumë për lidhjen e tyre, e cila pati uljet dhe ngritjet e saj. Të dy kanë shprehur një pëlqim të madh për njëri tjetrin por vetëm para pak kohësh dyshja tha se i kishin dhënë fund romancës.

Prej kohësh Mevlani hedh dedikime të shumta në rrjetet sociale. Së fundmi ai ka hedhur një foto të tijën dhe në sfond i ka vënë këngën e tij, ku dëgjohen fjalët: “Shuj shuj se pa ty nuk po muj, a më ke dash ti ma thuj”.

LEXO EDHE:  E infektuar me Covid-19/ Dafina Zeqiri zbulon simptomat

LEXO EDHE:  Ekspertët përhapin alarmin/Nënat nuk duhet t'i lidhin më foshnjat, ja arsyeja

Ky është një tjetër dedikim kushtuar Ledjanës, por nga ana e saj nuk ka asnjë reagim. Presim nëse dyshja do të ketë ndonjë rikthim apo jo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE