Connect with Us

“Një natë unë e një natë ti”/ Dy konkurrentet e Love Storyt bien dakort për të “ndarë” Saimirin

Showbizz

“Një natë unë e një natë ti”/ Dy konkurrentet e Love Storyt bien dakort për të “ndarë” Saimirin

Publikuar

-

“Një natë unë e një natë ti”/ Dy konkurrentet e Love Storyt bien dakort për të “ndarë” Saimirin

Dy konkurrentet e Love Story, Flavia dhe Suela kanë realizuar një intervistë në “Daily Love story’ ku kanë zbuluar më shumë detaje rreth karakterit të tyre dhe sigurisht kanë folur edhe për Saimirin.

Duke qenë se të dyja vajzat kanë patur takime shumë romantike me Saimirin kanë vendour që ta mbajnë një natë njëra dhe një natë tjera.

“Më shumë vlerësoj përkushtimin, sinqeritetin dhe mendoj se dy njerëz duhet t’i kenë. Janë disa gjëra të ndërlidhura që formojnë dashurinë. Zakonisht me meshkujt që kam dalë, dua të vendos. Dua të jem gjë shumë primare në jetën e një mashkulli. Unë çfarë t’i bëj Saimirin që e kemi këtu”, është shprehur Flavia.

LEXO EDHE:  Vendet e pasura duhet t’i ndajnë vaksinat me të tjerët, para se të jetë tepër vonë

Ndërkohë Suela ka ndarë llogaritë duke dhënë edhe zgjidhjen:  “Meqë kemi hyrë, kemi rënë dakord, kemi mirëkuptimin e njëra-tjetrës, kështu që një natë ti, një natë unë.”/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Ish banorja e Big Brother Vip: Kam parë një shikim të zjarrtë mes Arjolës dhe Kledit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një prej banorëve të shtëpisë së Big Brother Vip që së fundi ka qenë në qendër të vëmendjes është Kledi.

Një natë më parë ai ka zgjehdur Beatrix Ramosajn për një darkë romantike, ku dhe ka shprehur pëlqimin e tij për të.

Një tjetër reagim i papritur ishte ai i Arjolës që është komentuar shumë si nga banorët ashtu edhe nga ndjekësit si skenë xhelozie.Sonte gjatë live showt ish banorja e Big Brother, Paloma, ka treguar se gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e Big Brother ka parë një shikim të zjarrtë mes Arjolës dhe Kledit. Ndërkaq ka shtuar se Arjola ndihet shumë mirë me Kledin.

LEXO EDHE:  Ndarja e bujshme e Stines, e motra ka dy fjalë për t’i thënë

LEXO EDHE:  Vendet e pasura duhet t’i ndajnë vaksinat me të tjerët, para se të jetë tepër vonë

“Kur kam qenë në shtëpi kam parë një shikim të zjarrtë mes Arjola dhe Kledit. Arjola ndihet shumë mirë me Kledin”, shprehet Paloma./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

3 vite pa e parë/ Babai i Semit e surprizon në Big Brother Vip

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Që në hyrjen e saj në shtëpinë e Big Brother Vip  dhe bisedat me banorët e tjerë, ajo ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me babain e saj.

Semi ka rrëfyer se ka rreth tre vite që nuk e ka takuar babain e saj pasi ai është zhvendosur në Kanada.LEXO EDHE:  Bashës i ikin aleatët/ Duka paralajmëron ndarjen

Sonte babai i saj e ka surprizuar në shtëpinë e Big Borther. Takimi ka qenë shumë emcionues dhe ka përlotur të gjithë banorët të cilët kanë ndjekur takimin e tyre.

LEXO EDHE:  Kim-Kanya po ndahen? /Ja pse

Këngëtarja është shprehur se kjo ishte supriza më e nbukur që kishte marrë ndonjëherë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Fishekzjarret mbaruan”/ Semi flet për ndarjen nga Bojken Lako: Ishte e vështirë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Semi Jaupaj ka rrëfyer detaje nga jeta e saj private. Sonte në Big Brother Vip është transmetuar historia e jetës së saj.

Një pjesë e rëndësishme ashtu siç ajo e ka thënë shumë herë, është ish partneri i saj Bojken Lako.Në lidhje me këtë, Semi ka treguar se ndarja ka qenë shumë e vështirë. Ajo është shprehur se tashmë kishin kuptuar se do të mbeten vetëm shokë.

LEXO EDHE:  Kim-Kanya po ndahen? /Ja pse

LEXO EDHE:  U përfol se hyri mes Robertit dhe Norës/ Modelja sqaron njëherë e mirë të vërtetën

Ka qenë e vështirë të ndaheshe nga Bojken. Ato fishekzjarret kishin mbaruar dhe mbetëm shokë. Pse të mos jemi shokë”, ka thënë Semi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE