Connect with Us

Françeska Jaçe nxeh rrjetin/ Nxjerr gjoksin bombastik në emision

Showbizz

Françeska Jaçe nxeh rrjetin/ Nxjerr gjoksin bombastik në emision

Publikuar

-

Françeska Jaçe është një nga modelet më të nxehta të momentit. Bukuroshja shpesh herë publikon foto e video shumë provokuese.

Së fundi ajo ka zbuluar se do të jetë në emisionin “Shiko Kush Luan” me Luana Vjollcën, ku do të bëhet pjesë e lojërave argëtuese.

Jaçe shfaqet mjaft provokuese teksa ekspozon gjoksin bombastik në veshjen ekstravagante.

LEXO EDHE:  VIDEOT-Adrola Dushi feston ditëlindjen/ Dalin pamjet nga festa në bregdet

Ajo tregon “pikën e saj” më të fortë në dekoltenë super të hapur.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Vajzat e “Big Brother Vip” tregojnë hapur kur kanë humbur virgjërinë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gjatë një bisede, mbrëmjen e djeshme në shtëpi, vajzat e “Big Brother” kanë kapur temën e marrëdhënieve të para seksuale.

Konkretisht ato kanë treguar se kur e kanë humbur virgjërinë.

Pasditen e sotme vajzat e “Big Brother Vip” kanë treguar se kur kanë humbur virgjërinë.

Diskutimi u nis nga Dj, Pajtimi.Vajzat si duket janë ndjerë shumë komode dhe njëra pas tjetrës. E para ka treguar Semi.

LEXO EDHE:  VIDEOT-Adrola Dushi feston ditëlindjen/ Dalin pamjet nga festa në bregdet

LEXO EDHE:  VIDEOT-Adrola Dushi feston ditëlindjen/ Dalin pamjet nga festa në bregdet

Unë e kam humbur virgjërinë në moshën 18 vjeçare, atëherë e kam njohur dashurinë e jetës.”- tha Semi.

Më tej Antonela ka trehur se kontakti i parë seksual ka qenë 17 vjeç ndërsa Beatrix në moshën 22-vjeçare./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Solli versionin e ri të këngës së Ledianës/ Arjan Konomi e ‘thumbon’: O Mevlan mavrija…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mevlan Shaba dhe Lediana Prenga kanë qenë dy prej konkurentëe më të përfolur të “Përputhen” gjatë sezonit të kaluar.

Dyshja bënë shumë takime bashkë dhe të gjithë menduam se mes tyre kishte lindur një histori dashurie. Madje Mevlani i kushtoi edhe një këngë e cila në atë periudhe u kthye në hit.

Por nga “Përputhen” si Mevlani edhe Lediana dolën single madje të dy janë shprehur se nuk flasin më me njëri-tjetrin.

Mevlani u rikthye mbrëmjen e djeshme në “Përputhen Prime” dhe ka performuar versionin e ri të këngës së Ledianës.

LEXO EDHE:  Ka ngjashmëri të frikshme me Borën/ Fotot më provokuese të konkurentes së “Përputhen”

LEXO EDHE:  Provokuese dhe shpërthyese/ Kjo është modelja që do t’iu lërë pa fjalë me format e saj

Por në një moment Arjani i ka thënë se në fakt, pavarësisht ndryshimeve kënga ka mbetur e njëjtë.

Biseda:

Arjani: O Mevlan mavrija po këngë e re ishte kjo. Po e dinim këtë përmendësh, erdhe deri këtu për të dëgjuar këtë.Mevlani: Nuk jam nisur me idenë që do përpunoj këngën e vjetër. Mua ma kanë proprozuar.

Arjani: Ajo ishte baladë, kjo baladushk. Po e njëjta gjë është./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pjesë e fronit të “Love Story”/ Dean e kemi parë edhe si grimiere të Megi Pojanit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

“Love Story” ka nisur sezonin e dytë dhe këtë vit formula ka qenë shumë  ndryshe. Këtë sezon ka 2 vjaza në fron dhe dy djem.

Le të ndalemi pak në njërën prej vajzave, bukuroshja bionde Dea Vieri, e cila u prezantua si stjuardesë.

Menjëherë pas prezantimit ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Por në fakt Dean e kemi parë edhe në ekran.

LEXO EDHE:  Ka ngjashmëri të frikshme me Borën/ Fotot më provokuese të konkurentes së “Përputhen”

LEXO EDHE:  Provokuese dhe shpërthyese/ Kjo është modelja që do t’iu lërë pa fjalë me format e sajJo më kot na është dukur si fytyrë e parë.

Dea ka qenë pjesë e serialit “HOT” ku shfaqet në rolin e grimieres së Xhenit apo ndryshe Megi Pojanit./CNA.al

LEXO TE PLOTE