Connect with Us

Dojna Mema feston ditëlindjen/ Partneri i dedikon fjalë zemre: E vogla ime

Showbizz

Dojna Mema feston ditëlindjen/ Partneri i dedikon fjalë zemre: E vogla ime

Publikuar

-

Sot është një ditë shumë e veçantë për moderatoren Dojna Mema. Bukuroshja e ekranit feston sot ditëlindjen dhe ka marrë shumë urime nga të afërm dhe ndjekësit e saj.

Por vëmendjen e ka rrëmbyer urimi i partnerit të saj, këngëtarit Vlashent Sata. Këngëtari ka vendosur ta urojë partneren e tij me fjalë të bukura dashurie.

“Drite ne sy e drite ne zemer! Paç vetem gezim ditlindjeje, per çdo dite, ashtu si je per mua! Gezuar e vogla ime e madhe sa nje Botë?”, shkruan Vlashenti në postimin e tij.

LEXO EDHE:  Gazetari tall keqazi Bashën për ditëlindje

Kujtojmë se dyshja prej kohësh janë në një lidhje dashurie dhe vetëm së fundi e konfirmuan në rrjetet sociale./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Përplasje e fortë mes Adës dhe Alvisës/ “Je e pafytyrë, gjynah që je femër”

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Përballja tjetër në ‘Përputhen Prime’, ka qenë ajo mes dy konkurrenteve Aldisës dhe Adës, e cila ka përfunduar në një debat të fortë.

Pasi Aldisa i ka thënë Adës se kjo e fundit i ka thënë me gojën e saj se është e lidhur jashtë dhe rri në emision, Ada nuk ka duruar dhe i ka thënë ta mbyllë gojën, pasi është e pafytyrë.

“Je e pafytyrë. Bora ma shpifi. Ua injorante, turp të të vijë, gjyhah që je femër”, ka thënë Ada.

LEXO EDHE:  “Çfarë fati të ndash ditën e lindjes me ty”/ Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj urojnë njëri-tjetrin duke u puthur

LEXO EDHE:  “Po përpiqem të jetë lidhje serioze”/ Reperi flet për herë të parë për të dashurënNdërkohë Alvisa ka vazhduar t’i përmendë edhe ndërhyrjet kirurgjikale, duke i thënë që nuk është si ajo.

“Unë kjo jam, nuk jam si ty që gjërat që s’të pëlqejnë te vetja i ke ndryshuar”, tha Alvisa.

“Ti zgjedh , unë jam një jam Ada, nuk bëhesh kurrë ti si mua”, iu kundërpërgjigj Ada./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Studio pa ty nuk ndriçon njëlloj”/ Argjendi i kërkon Ritvanës të rikthehet

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Mbrëmja e sotme në ‘Përputhen Prime’, ka vijuar me një përballje emocionale mes Ritvanës dhe Argjendit, të kërkuar nga i fundit.

Ai i ka shprehur ndjenjat që ka për të dhe i ka kërkuar Ritvanës të rikthehet në Përputhen, pas daljes që ajo bëri.

“Mes nesh ka një pëlqim reciprok, nuk mund të lihen gjërat përgjysmë.Ti je femër shumë  e fortë, ti nuk ke bërë asnjë gabim. Ça mendon fshati nuk duhet të na interesojë, derisa njohim veten. Duhet të kthehesh se studio nuk ndriçon pa ty”, ka thënë Argjendi.

LEXO EDHE:  Jenner dhe Bieber në një lidhje?

LEXO EDHE:  “Çfarë fati të ndash ditën e lindjes me ty”/ Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj urojnë njëri-tjetrin duke u puthurNdërkohë Ritvana i është përgjigjur se do të mendohet, pasi njohjen mund ta vazhdojnë edhe jashtë të dy.

“Këtej më thua që duhet të kthehesh se kemi arsye të fortë, këtej më thua që po s’erdhe ti do vazhdoj në program. Do të mendohem”, tha Ritvana./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mikela godet me shuplakë Jurgenin/ “Mos m’u afro se të vras”

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Debati i nisur mes dy konkurrentëve, Mikelës dhe Jurgenit, ka vazhduar edhe pas përfundimit të programit të ditës së premte.

Mbrëmjen e sotme në ‘Përputhen Prime’ janë transmetuar disa pajme që publiku nuk i kishte parë.

Mikela dhe Jurgeni kanë kaluar në ofendime dhe situata është tensionuar edhe më tej. Ajo e ka goditur me një shuplakë në fytyrë këtë të fundit dhe i ka thënë “mos u afro se të vras, shife si je bërë si je bërë , si vdeksirë”.LEXO EDHE:  Gazetari tall keqazi Bashën për ditëlindje

LEXO EDHE:  Elvana feston sot ditëlindjen/ Mbledh të ftuar special në një nga hotelet e Tiranës

Ndërkohë pas shuplakës, Jurgeni ka thënë “Edhe në të rrimë, që femrat të na shtypin”.

Kujtojmë se i fundit iu drejtua më një frazë shumë të rëndë Mikelës duke i thnë se “ajo e shet vetën për 5 mijë lekë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE