Kallëzimi në SPAK/ Spiropali i përgjigjet PD: O Bardh Ziu, nuk të kemi faj ne që i shtojmë simpatizantët

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali i është përgjigjur sekretarit të Përgjithshëm të PD, Gazment Bardhit i cili dje ka dorëzuar në SPAK një kallëzim penal për kryeministrin dhe 16 ministra e kryebashkiakë. Spiropali thotë se Bardhi i ka denoncuar në SPAK sepse PS bën fushatë duke takuar njerëz anë e mbanë … Continue reading Kallëzimi në SPAK/ Spiropali i përgjigjet PD: O Bardh Ziu, nuk të kemi faj ne që i shtojmë simpatizantët