Bardhi “nuk ia lë mangët” Spiropalit/ Ke të drejtë që nervozohesh, SPAK ka punë me ty

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend bardhi I është përgjigjur deklaratës së ministers Elisa Spiropali për për kallëzimin e PD-së në SPAK. Bardhi thotë se Spiropali ka të drejtë të nervozohet pasi SPAK ka punë me të përpara dhe pas zgjedhjeve të 25 prillit. Sipas tij, Spiropali, Rama dhe ministrat e tjerë janë në shkelje … Continue reading Bardhi “nuk ia lë mangët” Spiropalit/ Ke të drejtë që nervozohesh, SPAK ka punë me ty