Connect with Us

Nuk ka më dyshime/ Kim dhe Kaney i japin fund martesës së tyre

Showbizz

Nuk ka më dyshime/ Kim dhe Kaney i japin fund martesës së tyre

Publikuar

-

Nuk ka më dyshime/ Kim dhe Kaney i japin fund martesës së tyre

Kim Kardashian dhe Kaney West janë përfolur shumë në media për ndarje. Pas deklaratave të Kaney West ku tregonte se Kim kishte dashur të abortonte dhe se nëna e saj e kishte detyruar të bënte videot nudo bënë xhiron në të gjithë mediat online.

Edhe pse u përpoqën për të shpëtuar marrëdhënien e tyre duket se gjithçka ka marrë fund dhe biznesmenia ka bërë kërkesën për divorc.

Burime shumë të sigurta pranë çiftit e kanë konfirmuar për “E! News” dhe “Page Six” por duan ta mbajnë larg vëmendjes së publikut. Kim po përgatit kërkesn për divorc ndërsa Kaney ka thënë se është ngopur me klanin Kardashian.

“Po e mbajnë larg vëmendjes së publikut, por ka përfunduar gjithçka. Kim ka punësuar si avokate Laura Wasser dhe janë në diskutime e sipër. Kim e bëri Kanye të shkonte në Wyoming, kështu që ata mund të jetonin të ndarë dhe të qetë deri sa gjërat të ndahen dhe ata të divorcohen. Për atë ka mbaruar”, kanë thënë burimet.

LEXO EDHE:  FOTOT-Si u veshën vajzat më të famshme të showbizit këtë javë/ Kombinimet që sugjerojnë yjet

E! News ka konfirmuar se çifti i kanë dhënë fund marrëdhënies, por nuk janë divorcuar ende dhe arsyen pse e kanë shpjeguar disa të afërm të tyre.

“Kanë arritur në pikën që nuk rrinë më bashkë prej muajsh si çift. Kanë takuar njëri tjetrin për hir të fëmijëve por kanë jetuar të ndarë. Kim e di që martesa e saj ka mbaruar dhe këtë e di prej muajsh tashmë por nuk po e bën publike derisa të sigurohet që është vendimi i duhur për fëmijët”, kanë thënë burimet./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Përputhsat” i futen muzikës/ Në listë shtohet dhe ish konkurrentja

Publikuar

-

Nga

“Përputhsat” i futen muzikës/ Në listë shtohet dhe ish konkurrentja

Të shumtë janë konkurrentët e Përputhen që i janë futur botës së muzikës. Mevlan Shaba, Melisa Lleshi, Princ Mile, Julian Lala, këto janë vetëm disa prej emrave që kanë befasuar të gjithë ndjekësit me zgjedhjen e tyre.

Pak kohë më parë edhe ish konkurretja Ana Kauri shprehu dëshirën se në një të ardhme do të merrej me muzikë.

Pas këtyre emrave, një tjetër ish konkurrente, ka zbuluar surprizën, duke thënë se këtë javë ka nisur me xhirimet e projektit muzikor.

LEXO EDHE:  Në rrjetën e Kim Kardashian

LEXO EDHE:  Edhe Kim Kardashian është transparente...

Bëhet fjalë për Ana Lleshin, e cila e ftuar në emisioni “E diell” ka zbulaur shumë pak detaje për projektin e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“A të vjen keq që s’jam e jotja?”/ Ana Lleshi thumbon Arsimin

Publikuar

-

Nga

Ana Lleshi dhe ish konkurrenti i Përputhen, Arsim Abduli janë komentuar shumë në mediat rozë për një lidhje dahsurie mes tyre. Edhe pse dyshja nuk e konfirmoi asnjëherë se ishin në një lidhje fotot ku shiheshin bashkë tregonin të vërtetën.

Së fundi po përflitet se ata janë ndarë. Pak ditë më parë ishte Arsimi ai që hodhi dyshimet pasi në një postim të tijin në rrjetet sociale shkruante: “Unë personalisht ju prezantoj këtë çmim dhe ju të gjithë keni diçka të përbashkët, emri juaj fillon me A (njerëz të rremë)”.

LEXO EDHE:  I dënuar për drogën e Xibrakës, Nipi i Enver Hoxhës nuk ndalet/ Zbulohet kërkesa e tij

LEXO EDHE:  22 vite bashkë/ Bashkëshorti i Majlinda Bregut rrëfen si u njoh me ish-deputeten

Pas këtij thumbi nga ana e Arsimit nuk kanë munguar as thumbat e Anës. Ajo ka publikuar një foto ku krahas shkruan: “Kur për mua të pyet bota, a të vjen keq që s’jam e jotja ?!”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diana Lleshi (@_callmebeba_)

Nuk e dimë nëse këto thumbe janë për njëri-tjetrin, por presim reagimet në ditët në vijim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Atdheu i Përputhen rrëfen detajet nga fëmijëria/ “Prej 5 vitesh kam bërë gjilpëra”

Publikuar

-

Nga

Konkurrenti i ‘Përputhen’, Atdhe Xharavina ka rrëfyer detaje nga fëmijëria e tij e vështirë.

I ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ai ka treguar se prej 5 vitesh ka bërë gjilpëra edhe pse nuk vuante nga asnjë sëmundje duke mos e ditur këtë fakt.

“Në Kosovë, më thanë se kisha një infeksion në kocka, por nuk ishte e vërtetë. Terapia që kam pasur për 5 vite ka qenë e panevojshme dhe çdo muaj duhet të bëja një gjilpërë. Më ka bërë të ndihem shumë keq ajo periudhë, sepse ajo gjilpëra ishte si një lloj droge. Ditën që e bëja më hapte sytë, pastaj më vinte si në gjumë. Pastaj ika për tu kuruar në Stamboll, dhe mësuam që unë nuk kisha asnjë infeksion. Kisha një problem të vogël, që u kurua vetëm me 2 tablete.”, rrëfeu Atdheu./ CNA.al

LEXO TE PLOTE