Connect with Us

“Frika ime më e madhe”/ Vesa Luma kërkon ndihmë

Showbizz

“Frika ime më e madhe”/ Vesa Luma kërkon ndihmë

Publikuar

-

“Frika ime më e madhe”/ Vesa Luma kërkon ndihmë

Këngëtarja Vesa Luma, ndonëse i ka munguar skenës dhe muzikës, është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo shpesh herë ndan momente të bulura të ditës me djalin, por nuk harron të tregojë edhe ndryshimet që bën në pamjen e saj.

Së fundi ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, duke përqafuar trendin e momentit që nga vera e kaluar. Megjithatë këngëtarja e ka quajtur eksperimentin me flokët si frikën e saj më të madhe.

LEXO EDHE:  Meshkujt e estradës shqiptare që janë bërë bashkë për hite

“Frika ime me e madhe- experimentimi me floket? SËIPE per keto mini experimente , ama me thoni cka mund te bej Next- nje frikacake si une??? #needyourhelp”, shkruan Vesa Luma duke kërkuar ndihmë për ndryshimin e radhës./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Çmend meshkujt me fotot me bikini/ Njihuni me modelen Aubrey Jardine

Publikuar

-

Nga

Çmend meshkujt me fotot me bikini/ Njihuni me modelen Aubrey Jardine

Aubrey Jardine është një nga influencueset më të reja në rrjetet sociale. Ajo është bërë shumë e njohur si modele Instagrami.

Bukuroshja shpesh publikon foto ku shfaqet me bikini duke treguar hiret e saj.

Aubrey i pëlqejnë shumë aventurat dhe udhëtimet nëpër botë ku nuk mungojnë dhe fotot seksi me bikini.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Ledjana hedh pas shpine akuzat dhe komentet negative/ Publikon videon ku tregon të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

WOW-Ledjana hedh pas shpine akuzat dhe komentet negative/ Publikon videon ku tregon të pasmet “bombë”

Ledjana Prenga është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë qëkur u bë pjesë e Përputhen.

Së fundi ajo i befasoi të gjithë me vendimin për tu larguar për pak kohë nga emisioni dhe deklarata që dha për Mevlanin.

Pavarësisht të gjitha ngjarjeve të fundit, Ledjana vijon me prioritet e saj jashtë emisionit. Ajo është e fokusuar tek palestra, që është një nga pasionet e saj, ku ushtrohet shumë.

Duket se ajo ka hedhur pas çdo akuzë dhe komentet negative që kanë qarkulluar në rrjetet sociale dhe tregon të pasmet e saj bombastike nga palestra.

LEXO EDHE:  Dafina Zeqiri infektohet me Covid-19/ Zbulohet gjendja e saj shëndetësore

LEXO EDHE:  Këshillat që ndihmojnë vërtet femrat

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina “djeg” rrjetin me pozat e nxehta/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot e saj

Publikuar

-

Nga

Bjondina "djeg" rrjetin me pozat e nxehta/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot e saj

Bukuroshja nga Texas, Brennah Black është një aktore, modele dhe drejtuese e televizionit. Karriera e saj përfshin disa role në filma dhe fotosesione mahnitëse me marka të njohura.

Modelja shfaqet shumë provokuese në setet e saj fotografike ku ekspozon format e saj. Me pozat e nxehta ajo ka çmendur ndjekësit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE