Connect with Us

Në pushime dimërore/ Si rrallëherë, Rudina Magjistari publikon fotot me bashkëshortin

Showbizz

Në pushime dimërore/ Si rrallëherë, Rudina Magjistari publikon fotot me bashkëshortin

Publikuar

-

Në pushime dimërore/ Si rrallëherë, Rudina Magjistari publikon fotot me bashkëshortin

Moderatorja Rudina Magjistari, është treguar gjithnjë e kujdesshme për jetën e saj private duke e mbajtur shumë larg mediave rozë.

Momentet që ajo ndan në rrjetet sociale me familjen, vajzën dhe bashkëshortin janë të rralla.

Së fundi Rudina dhe bashkëshorti i saj kanë preferuar të bëjnë disa ditë pushimi në Brezovicë dhe moderatorja nuk ka mundur të mos publikojë disa foto shumë të bukura me bashkëshortin.

LEXO EDHE:  Rama nxjerr fotot e spitalit në Elbasan/ S'ka më qorr se ai që i ka sytë top, po mëndjen tapë!

Jeta e natës, me bashkëshortin”, ka shkruar Rudina krah fotove ku duket se çifti po shijon mbrëmjet e qeta të janarit bashkë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Çmendet” Arjan Konomi/ Shihni cfarë ju bën vajzave të Përputhen

Publikuar

-

Nga

“Dil te semafori”/ Arjan Konomi ‘shpërthen’ ndaj Armandos: Turp të kesh, do kërkoj që të zhdukesh nga këtu

Arjan Konomi është një prej personazheve më të pëlqyer nga publiku në programin Përputhen.

Së fundmi ata po zhvillojnë një tur në qyete të ndryshme të Shqipërisë.

Nga atje Arjani duket një tjetër njëri, në një video të postuar në rrjetet sociale duket teksa po hap shishet e shampanjël nga ku lag gocat e Përputhen.

LEXO EDHE:  Forma bombastike dhe tipare qiellore/ Bisha e “Playboy” çmend ndjekësit me pozat e saj

LEXO EDHE:  Fotot e fundit të Beyonce disa javë para se të sjellë në jetë binjakët

Duket se grupi ka kaluar një mbrëmje vërtet për tu mbajtur mend, pasi të njëjtën gjë ka bërë edhe moderatorja e programit Olsa Muhameti./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Sa ke tortën ke fatin”/ Arjani “thumbon” Mevlanin për Ledjanën

Publikuar

-

Nga

Janë bashkë apo jo?/ Arjan Konomi zbulon të vërtetën e marrëdhënies së Ledjanës dhe Mevlanit

Arjan Konomi është pëlqyer shumë nga publiku si opinionist i programit Përputhen. Mevlani gjithashtu ka qenë një ndër konkurentët më të komentuar të këtij edicioni.

Pas përfundimit të programit konkurentët kanë nisur ture në vende të ndryshme. Ditën e djeshme ata kanë qenë në Ulqin.

Në ditën e ditëlindjes së tij Mevlani ka zgjedhur ta festojë me “përputhen”. Gjatë darkës stafi i ka bërë një ëmbëlsirë të vogël sa për ti fryrë qirinjëve.

LEXO EDHE:  Ky është trendi më ”i çmendur” i momentit i fotove në instagram dhe i ka fiksuar VIP-at!

LEXO EDHE:  Nusja e familjes Berisha shtatzënë?/ Ja detaji që shton dyshimet

Arjani nuk I lë shakatë edhe në këto raste ku i thotë Mevlanit se kjo torta është sa fati që ai ka. Duke hedhur këtu edhe kunja Ledjanës me të cilën Mevlani ka pasur një lidhje dashurie.

Mevlani dhe gjithë të tjerët e kalojnë me sportivitet situatën duke krijuar të qeshura./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fansat e presin me urime dhe tortë/ Ja e papritura që i ndodhi Mevlanit në Ulqin

Publikuar

-

Nga

Feston sot 30 vjetorin/ Ja surpriza që Përputhen i bën Mevlanit për ditëlindje

Mevlan Shaba është një ndër konkurentët  më të pëlqyer dhe komentuar të Përputhen. Ai është diskutuar për shumë për mardhënien e tij me vajzat Brenda në program.

Ditën e djeshme Mevlani festoi 34 vjetorin e tij, por grupi ka qenë në tur në Ulqin ku edhe kanë festuar ditëlindjen e tij.

Fasnat e Ulqinit e kanë pritur duke i kënduar këngën e ditëlindjen edhe me tortë gjithashtu. Mirëpo jo çdo gjë ka shkuar si duhet, pasi kanë përfunduar së kënduari fansat ja hedhin tortën në ftyrë atij.

LEXO EDHE:  Forma bombastike dhe tipare qiellore/ Bisha e “Playboy” çmend ndjekësit me pozat e saj

LEXO EDHE:  Nuk e uroi publikisht për ditëlindje/ Fifi zbulon të vërtetën e raportit me Luana Vjollcën

Mevlani e kaloi duke qeshur dhe duke marrë çdo gjë lehtë./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE