Connect with Us

E nxehtë dhe shumë provokuese/ Eva Quiala çmend me fizikun e saj perfekt

Showbizz

E nxehtë dhe shumë provokuese/ Eva Quiala çmend me fizikun e saj perfekt

Publikuar

-

Eva Quiala është një modele e famshme fitnesi, e njohur për fizikun e saj të mrekullueshëm. Eva u bë e famshme pasi mediat zbuluan fotot e saj, duke e çuar atë në sponsorizime të shumta të markave.

Si rezultat, ajo tani udhëton nëpër botë dhe shijon stilin e jetës joshës të një modeleje. Për të mbajtur formën, Eva stërvitet në palestër çdo javë. Ajo gjithashtu ndjek një dietë të rreptë.

Stili i saj i mrekullueshëm i jetesës i motivon gratë në të gjithë botën të stërviten fort, të ushqehen të pastër dhe të përpiqen drejt gjërave më të mëdha dhe më të mira.

LEXO EDHE:  “Ti s’je normale, na çmende”! Emina tregon trupin 2 javë pas lindjes dhe na mahniti

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

WOW-Ledjana hedh pas akuzat dhe komentet negative/ Publikon videon ku tregon trupin “bombë”

Publikuar

-

Nga

WOW-Ledjana hedh pas akuzat dhe komentet negative/ Publikon videon ku tregon trupin “bombë”

Ledjana Prenga është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë qëkur u bë pjesë e Përputhen.

Së fundi ajo i befasoi të gjithë me vendimin për tu larguar për pak kohë nga emisioni dhe deklarata që dha për Mevlanin.

Pavarësisht të gjitha ngjarjeve të fundit, Ledjana vijon me prioritet e saj jashtë emisionit. Ajo është e fokusuar tek palestra, që është një nga pasionet e saj, ku ushtrohet shumë.

Duket se ajo ka hedhur pas çdo akuzë dhe komentet negative që kanë qarkulluar në rrjetet sociale dhe tregon të pasmet e saj bombastike nga palestra.

LEXO EDHE:  Modelja më provokuese e momentit/ Fotot më të nxehta të Abigail Ratchford

LEXO EDHE:  Foto/ Dua Lipa falenderon fansat për….

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina “djeg” rrjetin me pozat e nxehta/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot e saj

Publikuar

-

Nga

Bjondina "djeg" rrjetin me pozat e nxehta/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot e saj

Bukuroshja nga Texas, Brennah Black është një aktore, modele dhe drejtuese e televizionit. Karriera e saj përfshin disa role në filma dhe fotosesione mahnitëse me marka të njohura.

Modelja shfaqet shumë provokuese në setet e saj fotografike ku ekspozon format e saj. Me pozat e nxehta ajo ka çmendur ndjekësit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Linja perfekte dhe poza tunudese/ Fotot më tërheqëse të Lilye Aston

Publikuar

-

Nga

Linja perfekte dhe poza tunudese/ Fotot më tërheqëse të Lilye Aston

Lilye Aston është një modele shumë e njohur në rrjetet sociale. Ajo ka bërë për vete ndjekësit e saj me linjat perfekte dhe pozat tunduese.

Lilye e ka nisur karrierën e saj si modele që në moshë të re ku u evidentuar për trupin perfekt dhe bukurinë.

Gjithashtu modelja ka treguar se ka një dashuri shumë të madhe për kafshët. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE