Connect with Us

Aktori i njohur flet për skenat erotike në film: Nuk mbaja dot të qeshurat, ishin aq të egra

Showbizz

Aktori i njohur flet për skenat erotike në film: Nuk mbaja dot të qeshurat, ishin aq të egra

Publikuar

-

Aktori i njohur flet për skenat erotike në film: Nuk mbaja dot të qeshurat, ishin aq të egra

Aktori i njohur Nicholas Hoult ka zbuluar se ka nuk ka mundur të mabnte dot të qeshurat teksa xhiroheshihn skenat erotike të filmit The Great.

Në një intervistë për The Times ai i ka quajtur aspak romantike fotot që qarkullojnë në rrjet, ku ai shfaqet me aktoren e Elle Fanning.

31 vjeçari u shpreh: Këto janë skenat më të vështira dhe është shumë e vëhstirë të mbash të qeshurat, duke patur komedinë fizike në krye të bisedave. Por njerëzit flasin të gjithë për skenat e seksit, dhe ka skena që priten pasi shumica e tyre nuk duken dhe aq romantike.

Aktori gjithashtu ka shtuar se për të realizuar këto skena kishte marrë një koreograf të skenave erotike për tu trajnuar.

LEXO EDHE:  Aktori i njohur shkon në një qendër luksoze rehabilitimi për tu larguar nga droga dhe alkooli

Të njëjtën gjë ka pohuar edhe aktorja Ellen Fanning. Ajo tregoi se këto skena ishin shumë të vështira për ta pasi ishin shuë të rinj në aktrim. “Seksi është vërtet një pjesë e madhe e shfaqjes. Kryesisht ato skena që kam janë me Nick dhe jam shumë mirë me të. Disa prej skenave ishin aq pasionante saqë vërtetë na vinte për të qeshur teksa mundoheshim për ti realizuar”, ka thënë ajo./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

Prej disa vitesh Top Channel nuk po e realizon më reality shown më të shikuar “Big Brother”, ndonëse shpeshherë është premtuar se do të vijë edhe një sezon i ri.

Mësohet se së shpejti pritet të fillojë “Big Brother Vip”, i njejti reality show me personazhe publike. Tashmë janë hapur audicionet për personazhet Vip që do të izolohen brenda një shtëpie.

Personazhe që qytetarët janë mësuar t’i shohin në media dhe rrjete sociale, tashmë do të mbyllen brenda shtëpisë së famshme, larg luksit dhe komoditetit që na fal jeta e përditshme.

Ky program do të vijë në formatin më të fundit, ndërsa Top Channel raporton se ka blerë të drejtat ekskluzive për realizimin dhe janë përgatitur ambientet dhe studioja e “Big Brother Vip”.

LEXO EDHE:  Kryemadhi: Kam foto shumë të bukura me Ramën duke qeshur

LEXO EDHE:  "Bën film një njeri që nuk ka lidhje me aktrimin"/Arben Derhemi ironizon Ermal Mamaqin?

Njerëzit e famshëm do të vishet me petkun e qytetarëve të zakonshëm dhe do të jenë të ekspozuar para kamerave 24 orë në 24 orë në 7 ditë të javës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti më i ri në “Përputhen”/ Ola deklaron vetëm për Muratin

Publikuar

-

Nga

Çifti më i ri në “Përputhen”/ Ola deklaron vetëm për Muratin

Ola dhe Murati janë çifti më i ri i emisionit të dashurisë “Përputhen”.

Në puntatën e sotme të emisionit u trasmetua takimi i dyshes dhe pikërisht sot Ola është deklaruar në emision vetëm për Muratin.

Ajo tha se në këtë rrugëtim e sheh veten me shtetasin turk që jeton në Shqipëri, ndërsa për ta vënë në provë, moderatorja Bora Zemani i kërkoi të bëjë kafe turke.

Ola pranoi dhe bëri një kafe për Muratin, ku nuk munguan edhe batutat.

Pjesë nga biseda:

LEXO EDHE:  Aktorja akuzon Can Yaman se i hodhi çaj të nxehtë/ Aktori me origjinë shqiptare përfundon në gjykatë

LEXO EDHE:  “A bëhet xheloze Almeda?”/ Tolgahan jep përgjigjen befasuese: Po të ishte…

Murati: Unë e dua me sheqer si ty Ola. Mami im gatuan shumë mirë dhe e kërkon që të gatuajë shumë mirë. Sa herë iki në Stamboll, bën vetëm ushqim për mua.

Ola: Ti do që të gatuajë si mami jot?

Murati: Do e mësojë ajo s’ka gjë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Murati i bën gjërat serioze/ Fton Olën ta prezantojë me prindërit në Turqi

Publikuar

-

Nga

Murati i bën gjërat serioze/ Fton Olën ta prezantojë me prindërit në Turqi

Murati, është shtetasi turk më i komentuar i momentit në mediat rozë, për shkak të pjesëmarrjes së tij në emisionin e dashurisë “Përputhen”.

Parukieri që jeton në Shqipëri prej disa javësh po del me Olën dhe është deklaruar në program vetëm për të.

Pas lajmeve se ai ka një tjetër lidhje jashtë dhe pret të bëhet baba, Murati ka dashur që gjërat t’i bëjë më serioze me Olën, si për të treguar se fjalët e përhapura nuk janë të vërteta.

Në puntatën e sotme të emisionit është transmetuar takimi i tij me Olën, ku ai i ka kërkuar kësaj të fundit që të shkojë në Turqi dhe ta prezantojë me prindërit e tij.

LEXO EDHE:  Johnny Depp thyen heshtjen/ Nuk jam njeri i dhunshëm, e vërteta do të dalë në shesh

LEXO EDHE:  Kryemadhi: Kam foto shumë të bukura me Ramën duke qeshur

Pjesë nga biseda:

Murati: Do të kisha shumë dëshirë të shkonim në Turqi, të takoje mamin, babin.

Ola: Caktoje ditën. Po si do merremi vesh?

Murati: Translate. Ti do flasësh, unë do them atë që duan të dëgjojnë ata.

Ola: Po kur të mësoj unë të flas turqisht?

Murati: Mos mëso, ç’e do./ CNA.al

LEXO TE PLOTE