Connect with Us

Stefi Prifti kujton mbrëmjet e festave të fundvitit/ “99 përqind i kemi kaluar në skenë”

Showbizz

Stefi Prifti kujton mbrëmjet e festave të fundvitit/ “99 përqind i kemi kaluar në skenë”

Publikuar

-

Pasditen e sotme dy vëllezërit korçarë, Endri dhe Stefi Prifti janë të ftuar në emisionin “E diell” ku kanë ndarë me publikun mënyrën se si i kanë festuar mbrëmjet e Vitit të Ri, vite më parë.

Stefi ka treguar se 99 përqind të viteve e ka kaluar në skenë, në punë. Ai gjithashtu është bërë paksa nostalgjik duke treguar pak edhe për jetën në Greqi.

“Nga vitet 92 deri në 2000 ne kemi qenë në Greqi. Sidomos vitet e para ndjeshmëria ishte shumë e lartë se si të thuash malli për vendlindjen mosnjohja se drejt ku po shkonte e ardhmja, kishte një pikëpyetje të madhe derisa u stabiliziuam. Por mbrëmjet e vitit të ri nëqoftëse flasim për datën 31, 99 përqind e të gjitha viteve kemi qenë në skenë, në punë”, tregon Stefi./CNA.al

“Kam disa ide për të ardhmen”/ Stefi Prifti rrëfen për vështirësitë që ka hasur gjatë kohës së pandemisë
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk e ka ndarë me askënd/ Ledjana zbulon “sekretin”

Publikuar

-

Nga

“E mërzitur”/ Çfarë po ndodh me Ledjanën?

Ledjana Prenga është një nga vazjat më të komentuara të momentit. Ajo është përfolur shumë në mediat rozë për jetën e saj private.

Së fundi Ledjana ka vendosur të tregojë edhe më shumë detaje që nuk i ka ndarë më parë me ndjekësit.

Përmes një bisede virtuale, Ledjana ndan një sekret duke thënë se në të ardhmen dëshiron të jetojë në Amerikë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani më i lumtur se kurrë/ Kush është vajza që i ka vjedhur zemrën

Publikuar

-

Nga

Mevlan Shaba është një ndër konkurentet më të pëlqyer dhe komentuar të publikut. Ai është përfolur për lidhjen e tij me Ledjanën që vetëm pak kohë më parë bënë me dije ndarjen e tyre.

Së fundmi Mevlani poston shumë dedikime në storit e tij të cilat disa kanë qenë edhe “kunja” për Ledjanën.

LEXO EDHE:  Studimet: Mbajtja e një bime në zyrë mund të bëjë “magji”
LEXO EDHE:  E kishte mbajtur të fshehtë: Këngëtarja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë

Ditën e sotme në një stori të postuar dëgjohet teksa këndon këngën “Zemrën ma vodhe ti, o si me magji”.

Nuk dihet nëse kjo është një tjetër kunjë për Ledjanën apo ka ndonjë vajzë të re në jetën e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E rrethuar nga trendafilat Antonela feston ditëlindjen/ Ja kush e surprizon

Publikuar

-

Nga

Antonela Berisha është një prej konkurentëve më të komentuar të programit Përputhen. Ajo u fol shumë për pëlqimin e saj ndaj Mevlan Shabës por në fund ajo doli vetëm nga ky program.

Së fundmi Antonela është bërë pjesë e një emisioni sportive ku është si moderatore.

Sot ajo feston ditëlindjen e saj ku e ka gjetur në punë. E rrethuar me miq, një super tortë dhe me trendafila ajo duket shumë e lumtur.

LEXO EDHE:  Energjikë dhe optimistë/ 10 rregullat që duhet të ndiqni për të patur një ditë të lumtur në punë

LEXO EDHE:  Energjikë dhe optimistë/ 10 rregullat që duhet të ndiqni për të patur një ditë të lumtur në punë

Ka qenë shoqëria e saj që e ka surprizuar mes lulesh dhe urimeve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE