Connect with Us

Robert Berisha i bën pyetjen Nora Istrefit në emision/ “A je penduar që jemi ndarë”

Showbizz

Robert Berisha i bën pyetjen Nora Istrefit në emision/ “A je penduar që jemi ndarë”

Publikuar

-

Robert Berisha i bën pyetjen Nora Istrefit në emision/ “A je penduar që jemi ndarë”

Këngëtarja Nora Istrefi dhe Robert Berisha, prej dy vitesh jetojnë të ndarë. Gjatë gjithë kësaj periudhe at ajanë komentuar shumë në media për marrëdhënien e mirë që ruajnë me njëri-tjetritn edhe pse nuk janë më bashkë.

I ftuar në emisionin Soiree, Robert Berisha është gjendur përballë një pyetje mjaft të vështirë. I pyetur se cila është pyetja që do i drejtonte nëse do ta kishte në emision, Robert Berisha thotë:

“A je pishman që jemi nda? Hë moj Nora fol tash!”- ka thënë këngëtari me nota humori. Ndërsa modertaroja Jonida Shehu është vënë në rolin e Norës dhe është përgjigjur: “Jam shumë pishman Robert. A mund të bashkohemi?”

LEXO EDHE:  U përfol se hyri mes Robertit dhe Norës/ Modelja sqaron njëherë e mirë të vërtetën

Kurse  Robert Berisha i është përgjigjur: “Tash është vonë për fatin tonë. Lamtumirë përgjithmonë!”, duke thënë në fund se kjo frazë ishte e një kënge.

Kujtojmë se dyshja janë prindër të një vajze që quhet Renee dhe në intervistat e mëparshme nuk e kanë përjashtuar një rikthim.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Soirée (@soiree_sezoni3)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Antonela po i shkon pas Mevlanit?/ Arjan Konomi e nxjerr zbuluar

Publikuar

-

Nga

Antonela po i shkon pas Mevlanit?/ Arjan Konomi e nxjerr zbuluar

Në puntatën e kaluar të Përputhen, Antonela zbuloi se kishte gatui një projket muzikor, duke treguar kështu se mes saj dhe Arsimit nuk kishte asnjë lidhje dashurie por thjesht një bashkëpunim.

Opinionisti Arjan Konomi nuk e ka  besuar aspak justifikimin e Antonelës dhe duke e pyetur konkurrentetn ka zbuluar dhe një tjetër sekret.

Konomi e pyet nëse këngën e ka realizuar në të njëjtën studio me Mevlanin, ajo përgjigjet po, duke e bërë të dyshojë edhe më shumë për arsyet e këtij bashkëpunimi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Antonela po përgatitet për këngën e re/ Por nuk keni dëgjuar akoma të vjetrën

Publikuar

-

Nga

Antonela po përgatitet për këngën e re/ Por nuk keni dëgjuar akoma të vjetrën

Antonela Berisha është një nga konkurrentet më shpërthyese të Përputhen.

Në episodin e kaluar të Përputhen ajo zbuloi se së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Antonela u shpreh se ish konkurrenti Arsim Abduli do të jetë bashkëpuntori i saj pasi do të jetë figurant në klip.

Ndërkohë që presim këngën e re, kujtojmë se ajo vite më parë ka patur një këngë tjetër që tiutllohet “Koha Kalon”.

LEXO EDHE:  U përfol se hyri mes Robertit dhe Norës/ Modelja sqaron njëherë e mirë të vërtetën

LEXO EDHE:  Ndahen Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari? Zbulohet femra që është futur mes tyre

Nëse jeni kurioz ta dëgjoni Antonelën duke kënduar shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Forma shpërthyese dhe poza seksi/ Kjo është “bomba” e Playboy

Publikuar

-

Nga

Forma shpërthyese dhe poza seksi/ Kjo është “bomba” e Playboy

Becky Hudson është një nga bombat e Playboy. Bukuroshja me sytë blu çmend meshkujt teksa dhuron poza shumë seksi.

Becky ka një numër shumë të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku publikon foto shumë të nxehta.

Ajo nuk lë rast pa ekspozuar format e saj shpërthyese.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE