Connect with Us

Vrasja në Tiranë/ Viktima ftoi në shtëpi kunatin e tij i cili pas konfliktit të çastit e qëlloi për vdekje

Kronika

Vrasja në Tiranë/ Viktima ftoi në shtëpi kunatin e tij i cili pas konfliktit të çastit e qëlloi për vdekje

Publikuar

-

E rëndë në Tropojë/ Vritet me armë gjahu një 37-vjeçar

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në orët e para të ditës së sotme në Tiranë ku një 34 vjecar vrau me thikë kunatin e tij,

Mësohet se viktima Vladimir Zvezhda dhe autori Klajdi Shundi nuk kanë pasur konflikte më parë me njëri-tjetrin.

Gjithçka ka nisur pas një debati, i cili ka agravuar dhe ka përfunduar më vrasjen e 42-vjeçarit. Dy kunetërit kanë pasur më parë marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin. Zvezhda e kishte ftuar në banesën e tij Shundin, të cilin e kishte vëllanë e bashkëshortes.

LEXO EDHE:  Vrasesi i gazetareve ne Virxhinia vret veten

Autori nuk është marrë në pyetje për zbardhjen e plotë të ngjarjes, derisa t’i dalë pija dhe të jetë në gjendje për të dhënë deklarime./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Kronika

Përmbyset kamioni në Kuçovë/ Drejtuesi i mjetit mbetet i bllokuar

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një aksident ka ndodhur në vendin e quajtur Kozare , në Kuçovë. Shtetasi me inicialet A.P, duke drejtuar mjetin e tij tip “Kamion”, ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Ndërkohë që shërbimet e policisë dhe zjarrfikësit kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë në nxjerrjen e drejtuesit të mjetit, pasi ka mbetur i bllokuar në mjet.“Sot , rreth orës 20:00, në vendin e quajtur Kozare, Kuçovë shtetasi A.P, duke drejtuar mjetin tip “Kamion”, ka dal nga rruga dhe është përmbysur. Shërbimet e policisë dhe të zjarrëfikses, në vendgjarje po punonjë për nxjerrjen e drejtuesit të mjetit, pasi ka ngelur i bllokuar në mjet.

LEXO EDHE:  VIDEO- Vodhi kazinonë me pistoletën lodër/ Ja si ndodhi ngjarja

LEXO EDHE:  Tronditet Tirana/ Atentat me armë ndaj një personi

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit”, njofton policia./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Po lëvizte me biçikletë/ Makina përplas 56-vjeçarin në Elbasan

Publikuar

-

Nga

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan-Peqin, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një 56-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Murras.

Sipas burime nga policia bëhet me dije se një mjet ende i paidentifikuar, ka aksidentuar shtetasin me inicialet V.H , 56 vjeç.“Më datë 24.09.2021,rreth orës 20:05, në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në fshatin Murras , një mjet ende i paindetifikuar , ka aksidentuar shtetasin V.H , 56 vjeç, banues në Cërrik, i cili po qarkullonte me biçikletë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën”, njofton policia.

LEXO EDHE:  Efektivi i vrau nipin/ “Kërcënon” xhaxhai i 25-vjeçarit: Gjaku shkon me gjak, kam pesë djem…

LEXO EDHE:  VIDEO- Vodhi kazinonë me pistoletën lodër/ Ja si ndodhi ngjarja

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për identifikimin e drejtuesit të mjetit dhe zbardhjen e shkakut të aksidentit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Kokainë dhe 25 milionë euro/ Arrestohen 3 “bishat” shqiptare në Itali

Publikuar

-

Nga

cna lajme kronike

Policia italiane ka arrestuar 5 persona, mes tyre tre shqiptarë për trafikim dhe shpërndarje të kokainës.

Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, 5 personat e arrestuar në kuadër të operacionit ‘Bestia’, dy nga të cilët italianë të moshës 45 dhe 52 vjeç dhe tre shqiptarë të moshave 22, 27 dhe 55 vjeç, ishin pjesë e rrjetit të organizuar kriminal.

LEXO EDHE:  VIDEO- Vodhi kazinonë me pistoletën lodër/ Ja si ndodhi ngjarja

LEXO EDHE:  Efektivi i vrau nipin/ “Kërcënon” xhaxhai i 25-vjeçarit: Gjaku shkon me gjak, kam pesë djem...

Gjatë aksionit u sekuestruan 3 kg kokainë dhe 25 milionë euro cash.Këta persona raportohet se në bashkëpunim me njëri-tjetrin merrnin kokainë nga Shqipëria dhe baza e logjistikës ishte në Bra.

Mësohet se grupi i drejtohej njëri tjetrit me nofkën “Bisha” dhe për këtë arsye edhe operacioni i policisë u kodua me këtë emër./ CNA.al

LEXO TE PLOTE