Connect with Us

Sonila Meço përlotet në emision/ E motra e surprizon me urimin emocionues

Showbizz

Sonila Meço përlotet në emision/ E motra e surprizon me urimin emocionues

Publikuar

-

Sonila Meço përlotet në emision/ E motra e surprizon me urimin emocionues

Gazetarja dhe moderatorja Sonila Meço, mbrëmjen e kaluar ka përjetuar disa emocione shumë të bukura, gjatë transmetimit të emisionit “Tempora”.

Motra e saj ka vendosur ta surpriozjë me një videomesazh live nga Gjermania. Ajo i ka uruar Sonilës festat e fundivitit si dhe ka ndarë edhe kujtimet e momentet më të bukura të vitit 2020.

“Në fakt unë do të kisha dashur që urimin për Vitin e Ri, të ta jepja para vendit tënd të preferuar, por për shkak të Coronës jemi të detyruar të rrimë brenda, ndaj dhe unë kam vendosur që këtë urim ta jap përpara pemës sonë së Krishtlindjeve dhe të vitit të ri të dekoruar nga nipçja yt i dashur Frank, me zbukurime të bëra vetë me dorë tradicionalisht nga familja Rajmen.

E dashur “Tantesona”, ne dua të shohim sot vetëm të lumtur dhe të gëzuar,prandaj kemi vendosur që sot të sjellim vetëm momente të lumtura të 2020”, është shprehur ndër të tjera motra e gazetares.

LEXO EDHE:  Dhunoi motrën/ Arrestohet 23 vjeçari

Moderatorja nuk mundi të mbajë dot lotët teksa dëgjonte urimin e të motrës duke dhuruar emocione shumë të bukura./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Debati me Julin pas komentit “Je si vaji i Borshit”/ Sindi flet për marrëdhënien me konkurrentin

Publikuar

-

Nga

Debati me Julin pas komentit “Je si vaji i Borshit”/ Sindi flet për marrëdhënien me konkurrentin

Pak javë më parë mes Sindi Locit dhe Julit të Përputhen pati një debat shumë të fortë që shkoi deri në ofendime. Pas kësaj si Sindi dhe Juli u pezulluan për disa ditë. Pas kthimit të tyre ata u vendosën në një përballje me njëri-tjetrin për të sqaruar të gjitha gjërat që kishin ndodhur mes tyre në emision dhe në prapaskenë pas komentit të Julit ku e krahasoi Sindin me vajin e virgjër të Borshit.

LEXO EDHE:  Dalja e Britanisë nga BE/ Merkel do ta mbështesë marrëveshjen e Brexit-it

LEXO EDHE:  Panik në Gjermani/ Makina futet në mes të turmës, 3 të vdekur dhe 30 të plagosur (fotot)

Le të themi që dyshja u sqaruanb pas përballjes, por si është marrëdhënia e tyre pas debatit?

Teksa ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, Sindi ka treguar se marrëdhënia mes tyre është normale.

Ne as nuk u vramë, as nuk patëm diçka që të mos flasim më kurrë me njëri-tjetrin. Një leksion shumë i rëndësishëm që kam mësuar unë në “Përputhen” është ‘kurrë mos thuaj kurrë’, shkruan ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Leonora Jakupi feston ditëlindjen/ A e dini sa vjeç mbush këngëtarja?

Publikuar

-

Nga

Leonora Jakupi feston ditëlindjen/ A e dini sa vjeç mbush këngëtarja?

Ditën e sotme këngëtarja Leonora Jakupi feston ditëlindjen. Kënëgatrja e njohur është rritur në skenë dhe ka një karrierë të gjatë në muzikë.

Jemi mësuar ta shohim në skenë gjithnjë dhe duket sikur vitet kanë ndaluar për Leonorën. Ajo ka të njëjtën pamje të freskët si gjithnjë dhe mjaft e kuruar në daljet e saj.

LEXO EDHE:  Dalja e Britanisë nga BE/ Merkel do ta mbështesë marrëveshjen e Brexit-it

LEXO EDHE:  Dalja e Britanisë nga BE/ Merkel do ta mbështesë marrëveshjen e Brexit-it

Por a e dini se sa vjeç mbush sot Leonora?

Leonora mbush plot 42 vjeç. Në rrjetin e saj social, Instagram kanë vërshuar komentet komplimentuese nga miqtë dhe të afërmit.

Kujtojmë se kohë më parë ajo rrëeu se ishte në një lidhje dashurie, megjithëse ka vendosur që partnerin e saj ta mbajë larg syrit mediatik./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Emri i saj nuk është Bora/ Moderatorja zbulon detajin që askush nuk e dinte

Publikuar

-

Nga

Emri i saj nuk është Bora/ Moderatorja zbulon detajin që askush nuk e dinte

Moderatorja Bora Zemani i ka habitur të gjithë me rrëfimin e saj. Ajo ka zbuluar një sekret që asnjëri nga ne nuk e dinim.

Zemani ka treguar se emri i saj i plotë nuk është Bora, por Borana. Gjatë një interviste për Revistën Class, ajo ka treguar dhe historinë e veçantë që fshihet pas emrit.

Bora ka lindur në janar dhe në atë kohë mamaja e Borës kishte parë ‘Teatrin e Operës dhe Baletit’ operën shqiptare ‘Borana’ dhe nga kjo vepër ishte frymëzuar për t’ja vendosur emrin moderatores./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE