Connect with Us

Publikoi trupin e një femre të zhveshur/ Fansat e ndëshkojnë këngëtaren me këtë veprim

Showbizz

Publikoi trupin e një femre të zhveshur/ Fansat e ndëshkojnë këngëtaren me këtë veprim

Publikuar

-

Publikoi trupin e një femre të zhveshur/ Fansat e ndëshkojnë këngëtaren me këtë veprim

Këngëtarja me famë botërore, Billie Eilish, është bërë pjesë e sfidës më të të re të Instagramit “Post a picture of” në Instagram duke shkaktuar shumë bujë me ato që na shfaqi.

Kur një fanse i kërkoi fitueses së 10 Grammy-ve të ndante një foto të “një vizatimi për të cilin ajo ishte me të vërtetë krenar”, ajo ndau një foto nga fletorja e saj ku kishte vizatuar gjokse dhe të pasme dhe disa gjarpërinj.

19-vjeçarja humbi në mënyrë tronditëse 100 mijë ndjekës pas postimit në Instagram të vizatimeve që shfaqnin trupin e një femre të zhveshur që ajo i kishte bërë vetë.

LEXO EDHE:  Nga dasma tek planet për një fëmijë të dytë/ Zaimina Vajsari zbulon detajet

Billie iu dukë ky veprim për të qeshur, por mijëra ndjekësve të saj jo. Pasi një ore, një përdorues i Twitter vuri re se ylli në të vërtetë humbi rreth 100,000 ndjekës nga 73 milion në 72.9 milion. Por për Billie kjo nuk ka rëndësi, pasi nuk i intereson fare që ka humbur ndjekësit e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Lanë në harresë Antonelën dhe Gelianin/ Sara dhe Atdheu kthehen tek njëri-tjetri

Publikuar

-

Nga

Lanë në harresë Antonelën dhe Gelianin/ Sara dhe Atdheu rikthehen tek njëri-tjetri

Pasi u deklarua për Gelianin,  Sara publikoi disa foto ku shihet me Atdheun dhe krahas shkruan se  bashkë zihen, por pa njëri-tjetrin nuk rrinë dot. Pas kësaj deklarate Geliani reagoi në një status duke i treguar daljen dhe duke e cilësuar si një njeri me shumë fytyra.


Mirëpo Atdheu dhe Sara duket se janë rikthyer sërish tek njëri-tjetrit. Konkurentja ka publikuar një foto ku duket e ulur në prehrin e konkurentit dhe ky i fundit ka vendosur duart tek këmbët e saj./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Disa ditë pas deklaratës/ Ola hedh dyshime të forta për Muratin

Publikuar

-

Nga

Disa ditë pas deklaratës/ Ola hedh dyshime të forta për Muratin

Javën e kaluar Murati u deklarua vetëm për Olën dhe kjo deklaratë erdhi gjatë një takimi romatik ku ata u shfaqën shumë të afërt me njëri-tjetrin. Ola nga ana e saj nuk u deklarua për Muratin dhe u shpreh se i duhej më shumë kohë që ta njihte.

Ndërsa të gjithë po mendonin se po krijohej një çift i Ola ka hedhur dyshime se Murati mund të kishte një lidhje tjetër jashtë emisionit. Ajo solli në studio një foto, ku një vajzë kishte bërë tek thonjtë e saj inicialet e biznesit të ri të Muratit dhe kjo e kishte bërë Olën të dyshonte.

Konkurenti nga Turqia u shpreh se ajo është një nga ortaket e tij, por Ola tha se ai nuk i ka përmendur kurrë emrin e saj.  Megjithatë Ola nuk u qetësua nga fjalët e Muratit dhe tha se do të shkojë në biznesin e tij për ta vërtetuar këtë gjë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çfarë ka ndodhur me Ledjanën?/ Mevlani i vetmuar në studio: Nuk doja një fund të hidhur

Publikuar

-

Nga

Çfarë ka ndodhur me Ledianën?/ Mevlani i vetmuar në studio: Nuk doja një fund të hidhur

Disa ditë më parë Ledjana ka njoftuar se nuk do të jetë më pjesë e Përputhen. Ditën e sotme në emisionin Përputhen në mungesë të saj Mevlani u shpreh se ndihet i vetmuar.

Më tej ai tha se është dyshues për ndjenjat e Ledianës kundrejt tij dhe shton se fakti që ajo nuk pranon të ketë një takim romantik nuk ka të bëjë me familjen e saj. Mevlani i mërzitur tha se nuk e ka dashur një fund të hidhur.

“Nuk e di, pse ajo s’duhet të vijë e të lejë të vetmuar sot në studio. Nëse ka diçka le ta thotë publikisht, nuk mbaj njeri me zor nëse nuk më do, është shumë e thjeshtë. Nëse ato ndjenja nuk janë të sinqerta le të vijë ta thotë.

 Në momentin që ke ardhur në një emision dashurie ka puthje ka përqafime dhe do ndikohemi nga prindërit që e kanë pranuar që do të vijmë në këtë emision. Nuk besoj që ka lidhje me familjen se ajo ka pozuar foto me bikini në vaskë. Nëse do të kishte sinqeritet nuk do të kishim ardhur në këtë pikë. Më vjen shumë keq që pas gjithë këtij rrugëtimi, nuk e kam dashur kurrë këtë fund të hidhur. “, tha Mevlani./CNA.al

LEXO TE PLOTE