Connect with Us

Provokuese dhe shumë joshëse/ Fotot më fantastike të modeles peruane

Showbizz

Provokuese dhe shumë joshëse/ Fotot më fantastike të modeles peruane

Publikuar

-

Provokuese dhe shumë joshëse/ Fotot më fantastike të modeles peruane

Ajo është me origjinë nga Peruja dhe e ka nisur karrierën e saj që në moshë të re. Bëhet fjalë për modelen seksi Denise Schaefer.

Ajo u bë e njohur nga revistat e famshme si Nylon dhe Esquire. Denise është gjithashtu shumë e famshme në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit foto shumë provokuese.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më magjepsëse të Denise të cilat mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Provokuese dhe shumë joshëse/ Fotot më fantastike të modeles peruane
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk e ka ndarë me askënd/ Ledjana zbulon “sekretin”

Publikuar

-

Nga

“E mërzitur”/ Çfarë po ndodh me Ledjanën?

Ledjana Prenga është një nga vazjat më të komentuara të momentit. Ajo është përfolur shumë në mediat rozë për jetën e saj private.

Së fundi Ledjana ka vendosur të tregojë edhe më shumë detaje që nuk i ka ndarë më parë me ndjekësit.

Përmes një bisede virtuale, Ledjana ndan një sekret duke thënë se në të ardhmen dëshiron të jetojë në Amerikë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani më i lumtur se kurrë/ Kush është vajza që i ka vjedhur zemrën

Publikuar

-

Nga

Mevlan Shaba është një ndër konkurentet më të pëlqyer dhe komentuar të publikut. Ai është përfolur për lidhjen e tij me Ledjanën që vetëm pak kohë më parë bënë me dije ndarjen e tyre.

Së fundmi Mevlani poston shumë dedikime në storit e tij të cilat disa kanë qenë edhe “kunja” për Ledjanën.

LEXO EDHE:  Linjat e saj do t’iu lënë pa fjalë/ Njihuni me modelen që mposhti buliminë

LEXO EDHE:  FOTO-Wanda Nara provokon ndjekësit/ Tregon të pasmet me tanga

Ditën e sotme në një stori të postuar dëgjohet teksa këndon këngën “Zemrën ma vodhe ti, o si me magji”.

Nuk dihet nëse kjo është një tjetër kunjë për Ledjanën apo ka ndonjë vajzë të re në jetën e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E rrethuar nga trendafilat Antonela feston ditëlindjen/ Ja kush e surprizon

Publikuar

-

Nga

Antonela Berisha është një prej konkurentëve më të komentuar të programit Përputhen. Ajo u fol shumë për pëlqimin e saj ndaj Mevlan Shabës por në fund ajo doli vetëm nga ky program.

Së fundmi Antonela është bërë pjesë e një emisioni sportive ku është si moderatore.

Sot ajo feston ditëlindjen e saj ku e ka gjetur në punë. E rrethuar me miq, një super tortë dhe me trendafila ajo duket shumë e lumtur.

LEXO EDHE:  Linjat e saj perfekte do t’iu çmendin/ Fotot më provokuese të Rachel Alice

LEXO EDHE:  Modelja ndez rrjetin me format perfekte/ Fotot më mahnitëse të bjondinës bukuroshe

Ka qenë shoqëria e saj që e ka surprizuar mes lulesh dhe urimeve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE