Connect with Us

“Çfarë brekësh ke veshur?”/ Pasi i “shpërthen” bluzja nga gjoksi, Kejvina provokon Romeo Veshajn

Showbizz

“Çfarë brekësh ke veshur?”/ Pasi i “shpërthen” bluzja nga gjoksi, Kejvina provokon Romeo Veshajn

Publikuar

-

"Çfarë brekësh ke veshur?"/ Pasi i "shpërthen" bluzja nga gjoksi, Kejvina provokon Romeo Veshajn

Mbrëmjen e kaluar, modelja Kejvina Kthella ka qenë e ftuar në emisionin Binjakët ku ka treguar një anë tjetër të saj.

Pasi i shpërthen bluzja në mes të emisionit, modelja i kërkon Romeos ta ndihmojë ta mbyllë.

Teksa ndodhen në një pishinë me akull, Kejvina ka provokuar moderatorin Romeo Veshajn me pyetjete pikante.

Çfarë brekësh ke veshur?,- e pyet Kejvina Romeon duke e vënë edhe më shumë në siklet këtë të fundit.

LEXO EDHE:  Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj pranojnë rikthmin/ Publikojnë videon duke kërcyer

Me humorin që e karakterizon Romeo është përgjigjur se nuk i vesh fare./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Antonela zbulon sekretin/ “Së shpejti do të dalë…”

Publikuar

-

Nga

Atdheu zgjodhi Sarën/ Antonela e lumtur në shoqërinë e ish konkurrentit

Antonela Berisha është një nga konkurentet e Përputhen shumë të komentuara. Në programin e sotëm Antonela bëri me dije se së shpejti do të nxjerrë një këngë të sajën. Sipas saj, pjesë e klipit të saj do të jetë Arsimi.

Kjo ka qenë edhe një nga arsyet që Atdheu ish konkurent i përputhen është mërzitur më të dhe nuk vazhduan me takime.

“Unë mendoj që Atdheu është mërzitur me mua se nuk e mora unë pjesë të videoklipit tim. Së shpejti unë do të publikoj një këngë timen dhe pjesë e këtij klipi do të jetë Arsimi”, u shpreh Antonela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

 “Nuk e shoh veten të martuar me shqiptar”/ Ola bën deklaratën e fortë

Publikuar

-

Nga

Konkurentja e Përputhen Ola Zenelaj ditën e sotme ka zhvilluar takimin e radhës me Çimin. Sot dyshja kishte zgjedhur ta zhvilonin takimin e tyre larg zhurmës në një kala.

I pyetur nga Çimi se s aka zgjatur lidhja e saj më e gjatë Ola tha se ka qenë 3 vjet.

Gjithashtu konkurentja deklaroi se nuk e sheh veten të martuar me një djalë shqiptar.

LEXO EDHE:  Nikoll Lesi provokon Ruçin/  Mbylle karrierën duke u mbajtur mend për mirë

LEXO EDHE:  Çfarë mendojnë meshkujt për femrat me gjoks të vogël?

“Më pëlqejnë djemtë që janë rritur jahstë, kanë një mentalitet tjetër. Djemtë e Shqipërisë janë të egër dhe jam zhgënjyer nga ata. Unë kam qenë e lidhur me djem që më shumë se gjysëm e jetës e kaë kaluar jashtë dhe kanë marrë mentalitetit e vendit ku janë rritur”, është shprehur Ola./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Unë e di që ta kam thyer zemrën”/ Ledjana publikon videon, kujt ja dedikon

Publikuar

-

Nga

“Mundohemi të hedhim njëri-tjetrin poshtë”/ Ledjana reagon pas akuzave

Konkurentja e Përputhen Ledjana Prenga së fundmi ka trazuar ujrat në program. Ajo prej kohësh është deklaruar që po qëndron në atë program vetëm për Mevalan Shabën.

Por kohët e fundit duket se dyshja janë tërhequr paksa nga njëri tjetri, pasi disa media publikuan se Ledjana ka një lidhje jashtë programit me dikë që ndodhet jashtë vendit. Ledjana e ka mohuar këtë fakt ndërsa Mevlani është shprehur skeptik.

Në një postin në insta storin e saj Ledjana ka publikuar këngën e fundit të Alban Skënderaj me titull “Zjarr në shpirt”.

LEXO EDHE:  Foto- Prezantuesja e motit “çmend” rrjetin/ Provokon e veshur me bikini dhe ekspozon linjat seksi

LEXO EDHE:  FOTOT-Kejvina Kthella surprizon ndjekësit/ Bën ndryshimin e papritur

“Unë e di që ta kam thyer zemrën më shumë se një herë. Dhe ti e ke të vështirë ta hapësh veten me të tjerë. Jo nuk do të bëj premtime si në altar”, thuhet në videon e publikuar prej saj. Nuk e dimë nëse kjo këngë i dedikohet Mevlanit duke i  thënë se ja ka thyer zemrën dhe duke pohuar kështu lidhjen që ka jashtë. Kjo pritet të shihet në puntat që do të ketë në program. / CNA.al


LEXO TE PLOTE