Connect with Us

Luana Vjollca tregon sekretin/ Kjo është “dhimbja” më e madhe pas emisionit

Showbizz

Luana Vjollca tregon sekretin/ Kjo është “dhimbja” më e madhe pas emisionit

Publikuar

-

Luana Vjollca tregon sekretin/ Kjo është “dhimbja” më e madhe pas emisionit

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të komentuara të ekranit. Ajo shfaqet gjithnjë e kuruar deri në detaj në daljet e saj në ekran. Por së fundi Luana ka treguar një nga vështirësitë më të mëdha me të cilën duhet të përballet pas xhirimeve të emisionit.

Pas episodit të mbrëmshëm, një emision dedikuar Krishtlindjeve, ajo ka treguar se dhimbja e shpinës dhe këmbët e mpira janë një nga vështirësitë më të mëdha të realizimit të emisionit.

LEXO EDHE:  Rrëfehet Jonida Shehu: “Ja çfarë nuk do të prezantoja kurrë”

“Po ju tregoj një sekret, një nga vështirësitë më të mëdha në realizimin e këtij emisioni është dhimbja e shpinës dhe këmbët e mpira për të paktën 2-3 ditë pas xhirimeve”, ka shkruar Luana përkrah videos./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Tradhëti, pasion dhe skena të nxehta/ Ermal Mamaqi tregon se çfarë pritet të shohim në serialin “H.O.T”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Vetëm një javë na ndan nga fillimi i serialit “H.O.T”, i cili pritet të nisë më 24 tetor në ekranin e TV.Klan.

I ftuar së fundmi në emisionin “Jo vetëm modë” Ermal Mamaqi ka treguar më shumë rreth serialit.

Ermali tregoi se në serial ai është regjisor dhe punon në një kompani reklamash. E fejuara e tij është Jonida Vokshi që është edhe vajza e pronarit, gjithashtu arsyeja pse ai është i fejuar me atë. Por në serial, Ermali është i dashuruar me ish-in që jeton në Amerikë, rol i luajtur nga Klea Huta.Nuk mbaron me kaq. Ndër të tjera Ermali ka zbuluar se në serial, ditën e parë të një reklame, ai bën dashuri me modelen e reklamës, rol i luajtur nga Megi Pojanin.

LEXO EDHE:  Bieta Sulo ua thotë në sy moderatoreve: Faleminderit që ngelët shtatzënë që unë të dilja në ekran

LEXO EDHE:  Sonila Meço tregon “fatkeqësinë” e përbashkët Delinda Dishën: Ta themi troç

Disa pjesë i kemi prerë”, tha Ermali duke qeshur e duke treguar se kanë xhiruar edhe skena të nxehta.

Kujtojmë se seriali “H.O.T”nis në 24 tetor dhe do të jetë në ekranin e TV. Klan për 10 javë. Ermali zbuloi gjithashtu se seriali do vazhdojë edhe për 2 sezone të tjera sepse ende nuk ka një përfundmim të përsonazheve./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Prej 18 vitesh nuk e di vendndodhjen e babait/ 21 vjeçarja ka një mesazh për nënën e saj

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Një histori e dhimbshme është trajtuar sot në rubrikën “ka një mesazh për ty”.

Një vajzë 21 vjeçe prej 18 vitesh nuk ka asnjë kontakt më babin e saj. Ai ishte larguar drejt Greqisë dhe ajo nuk e di vendndodhjen e tij. Boshllëku që ka lënë pas ka bërë që ditët e lumtura të jenë të pakta për familjen e saj. Ajo vendosi të ftonte në emision nënën e saj për ta falenderuar për gjithçka ajo kishte bërë për atë.

LEXO EDHE:  “Kë zgjedh mes ‘Portokallisë’ dhe ‘BE Coffee-së’?” Zbuloni si përgjigjet Bes Kallaku

LEXO EDHE:  “Kë zgjedh mes ‘Portokallisë’ dhe ‘BE Coffee-së’?” Zbuloni si përgjigjet Bes Kallaku“Je bërë nënë dhe baba për mua, faleminderit për çdo gjë“, është shprehur Romilda.

Ajo e ftoi nënën e saj në program që të kishin një kujtim të bukur së bashku sepse ajo e meriton plotësisht./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Priste unazë, mori lekë/ 25 vjeçari nga Fieri surprizohet live

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Një histori prekëse ka qenë sot në qendër të emisionit “E diela Shqiptare”, në rubrikën “Ka një mesazh për ty”. Një nënë ka vendosur të ftojë djalin e saj 25 vjeçar për ta falenderuar për të gjithë kontributin që ai ka dhënë në familjen e tyre.  Ajo ka treguar se djali i saj ka pasur një fëmijëri të vështirë dhe se gjithmonë ka menduar për familjen jo për vetën  e tij.

Ajo është shprehur se ai ka punuar vetëm për shtëpinë dhe kishte vendosur që të gjitha lekët e mbledhura nga ai për 1 vit tja ruante në një llogari bankare.

LEXO EDHE:  Bieta Sulo ua thotë në sy moderatoreve: Faleminderit që ngelët shtatzënë që unë të dilja në ekran

LEXO EDHE:  “Kë zgjedh mes ‘Portokallisë’ dhe ‘BE Coffee-së’?” Zbuloni si përgjigjet Bes KallakuNë momentin që 25 vjeçari ka mbëritur në studio Arditi ka vendosur ti bëjë një lojë duke u shprehur se e priste një unazë. Por kur mori zarfin 25 vjeçari ka parë llogarinë bankare ku nëna  e tij kishte grumbulluar lekët.

Ajo ka falenderuar djalin e saj dhe mesazhi është mbyllur me një përqfim shumë të ngrohtë mes tyre./CNA.al

LEXO TE PLOTE