Foto ekskluzive/ Detajet e arrestimit të ish gjyqtarit, përplaset me policinë

Sot në mesditë rreth orës 12:15 ish gjyqtari Alaudin Malaj është shoqëruar nga forcat e policisë  në zonën e Liqenit Artificial Tiranë në një parkim privat. Në fotot e siguruara nga CNA.al duket rezistenca dhe kundërshtimi nga ana e Malajt. Burime për CNA.al bëjnë me dije se ai i ka kërkuar llogari policisë pse po … Continue reading Foto ekskluzive/ Detajet e arrestimit të ish gjyqtarit, përplaset me policinë