Connect with Us

Silvanës nuk i del inati me Saimirin/ “Nuk do të ketë më puthje nga unë”

Showbizz

Silvanës nuk i del inati me Saimirin/ “Nuk do të ketë më puthje nga unë”

Publikuar

-

Takimi i Saimirit me Suelën dhe puthjet e tyre shkaktuan shumë debate episodin e kaluar në emisionin Love Story.

Silvana u shpreh mjaft e indinjuar për faktin se Saimiri e quajti puthjen si një gjë sipërfaësore dhe për këtë gjatë një interviste në “Daily Story” është shprehur se nuk do të ketë më puthje derisa ai të ndryshojë mendim për puthjen dhe të mos e shohë si një stacion.

Ajo ka komentuar edhe argumentin e Saimirit për puthjen, të cilën ai e konsideroi si një stacion për të arritur në një “përfundim” nëse i pëlqen një vajzë apo jo.

Kisha shumë gjëra për të thënë por pak a shumë u shpreha. Nuk më pëlqeu fare si e argumentoi puthjen por shpresoj ta rregullojë situatën. Gabimi ishte te fakti që e konsideron puthjen si sipërfaqësore, që nuk i jep vlerë. Unë i dhash shumë vlerë, kurse ai e konsideroi si një stacion. Nuk më pëqeu fare.Unë do ta puth sërish kur të jem shumë e sigurt. Kur ta shoh që edhe ai është shumë i sigurt për puthjen. Ashtu si e përshkroi ai, puthje nga unë nuk do të ketë më”, u shpreh Silvana./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Kejvina Kthella tërbon rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike me bikini

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella tërbon rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike me bikini

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi të momentit. Ajo nuk ndalet me fotot e saj provokuese dhe shumë të nxehta që i publikon në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka ndezur Instagramin me pozat shumë seksi nga Dubai.

Bukuroshja shqiptare shfaqet e veshur me bikini minimaliste ku tregon dhe format e saj të rrumbullakosura.

LEXO EDHE:  Në një lidhje jashtë emisionit?/ Lediana ironizon akuzuesit: Ish-i im quhet Xhoni

LEXO EDHE:  Çifti i famshëm konfirmon lidhjen me “french kiss” në sy të publikut

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndryshe nga vajzat e njohura të showbizit/ Ami shuan kuriozitetin e ndjekësve për operacionet plastike

Publikuar

-

Nga

Ndryshe nga vajzat e njohura të showbizit/ Ami shuan kuriozitetin e ndjekësve për operacionet plastike

Amarda Toska është një nga personazhet më të pëlqyera të showbizit. Ajo është aktive në rrjetet sociale ku, së fundi ka trealizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj.

Të shumtë kanë qenë kuriozë të dinë nëse Amarda ka bërë ndonjë ndërhyrje në pamjen e saj.

Ajo ka mohuar të ketë prekur ndonjë gjë në fytyrën e saj apo në trup.

As qime të shtuara në vetulla, as qerpikë, as buzë, mollëza apo hundën…”, ka treguar Ami.

Ndërsa një prej ndjekësve e pyet nëse ka kryer ndonjëndërhyrje në mjekër pasi së fundi kështu ka dëgjuar të përflitet.

LEXO EDHE:  Prindërit lejojnë vajzën e tyre 2 vjeç të puthi e të përqafojë pitonin

LEXO EDHE:  Në një lidhje jashtë emisionit?/ Lediana ironizon akuzuesit: Ish-i im quhet Xhoni

Amarda hedh poshtë të gjithë zërat duke thënë se nuk e di se ekziston një ndërhyrje e tillë.

Jooo këto lloj ndërhyrje hera e parë që e dëgjoj! Google e dashur dhe e vërteton”, i është përgjigjur Ami./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ulet në prehrin e Geljanit/ Konkurrenti shpërthen ndaj Sarës

Publikuar

-

Nga

Ulet në prehrin e Geljanit/ Konkurrenti shpërthen ndaj Sarës

Episodi i kaluar i Përputhen ka nisur me një shpërthim nga ana e Shkëlqimit, një prej konkurrentëve të rinj.

Ai u shpreh se ishte tejet i nxhehur me gjstin e Sarës, që kishte bërë në sy të tij pak para se të niste emisioni.

Shkëlqimi tha se nuk e priste që Sara të bënte atë veprim duke qenë se sapo kishin realizuar takimine  tyre dhe ende nuk është transmetuar.

Ai zbuloi se pak para se të niste emisioni, Sara ishte ulur në prehrin e Geljanit, një prej konkurrentëve të rinj.

LEXO EDHE:  Prindërit lejojnë vajzën e tyre 2 vjeç të puthi e të përqafojë pitonin

LEXO EDHE:  "Puthjet tona më të shfrenuara"/Çifti i famshëm i Instagramit "nxeh" fansat

Madje në fund ai ka kërkuar që nuk dëshiron që takimi i tyre të transmetohet pas këtij gjesti./ CNA.al

LEXO TE PLOTE