Connect with Us

“Më puthe e para pa dëshirën time”/ Debat i fortë mes Saimirit dhe konkurrentes

Showbizz

“Më puthe e para pa dëshirën time”/ Debat i fortë mes Saimirit dhe konkurrentes

Publikuar

-

Takimi i Saimirit me Suelën dhe puthjet e shkëmbyera mes tyre kanë krijuar debate të forta në emision. Viven, konkurrentja që u eleminua mbrëmjen e kaluar ka reaguar ashpër ndaj Saimirit duke i thënë që nuk mund të tallet me vajzat dhe se duhet të mbajë një qëndrim.

Nuk kam bërë asnjë premtim, ne nuk jemi për tu tall këtu.Duhet marrë seriozisht nga ana e Saimirit puthjet me Suelën dhe Silvanën. Dashuria është ndjenja më e bukur në jetë, nuk është as aventurë televizive”, u shpreh Vivien.

Ndërkohë në debat e sipër Saimiri i cili u kritikua për puthjet me Suelën iu kthye: “Vivien ishte e para që më puthi mua pa dashur unë fare domethënë. Për mua një puthje nuk do të thotë asgjë. Nuk do të thotë që pse unë të putha ty do të mbaj ty deri në fund.”/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Sara tërheq deklaratën për Gelianin/ Arjan Konomi bën komentin epik

Publikuar

-

Nga

Sara tërheq deklaratën për Gelianin/ Arjan Konomi bën komentin epik

Ditën e sotme në emisionin Përputhen  u diskutua mbi fotot e publikuara nga Sara dhe Atdheu ku ata shfaqen shumë të afërt. Konkurrentja shprehet se ka një pëlqim shumë të fortë për Atdheun dhe nuk ndjen të njëjtën gjë për Gelianin dhe vendosi të tërheqë deklaratën se në emision është vetëm për të.

Opininisti Arjan Konomi gjatë diskutimit bën një koment epik ku shprehet se Sara i zgjedh meshkujt siç zgjedh sufllaqet. Konomi shprehet se Sara nuk ka ndjenja për Gelianin dhe prandaj bën ata veprime me Atdheun.

 “Ti Gelianin nuk e do. Jepni një vendim (deklarata për Gelianin) dhe pastaj tërhiqeni. Ti i zgjedh meshkujt sikur po zgjedh sufllaqet. Sikur po vendos të blesh sufllaqe”, shprehet Arjani./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas afrimitetit me Atdheun/ Sara marrin vendimin e papritur në lidhje me Gelianin

Publikuar

-

Nga

Pas afrimitetit me Atdheun/ Geliani dhe Sara marrin vendimin e papritur

Ditën e sotme në emisionin Përputhen  u diskutua mbi fotot e publikuara nga Sara dhe Atdheu ku ata shfaqen shumë të afërt. Sara sqaroi se ata të dy janë vetëm shokë dhe shprehet se deklaratën se në emision është vetëm për Gelianin e dha sepse donte ti jepte një mundësi.

Më tej, konkurrentja shprehet se ka një pëlqim shumë të fortë për Atdheun dhe nuk ndjen të njëjtën gjë për Gelianin dhe që të dy morën një vendim. Ata e tërhoqën deklaratën për njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  “O Silva, mos u nxeh aman”/ Bino debat të ashpër me Tritan Shehun: Mbylle! Mos më ofendo

LEXO EDHE:  Skandal/ Drejtoresha e Lojërave të Fatit sfidon Parlamentin

“Dua të tërheq deklaratën për Gelianin sepse jam ndier e fyer nga ai. Nuk më mori në telefon për të kërkuar sqarim. Më fshiu edhe nga Instagrami”, u shpreh Sara./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rastësia mbreti i botës/ Sara dhe Atdheu sqarojnë prapaskenat e fotove të tyre

Publikuar

-

Nga

Lanë në harresë Antonelën dhe Gelianin/ Sara dhe Atdheu rikthehen tek njëri-tjetri

Në mediat sociale prej kohësh po qarkullojnë lajme se Atdheu dhe Sara janë në një lidhje me njëri tjetrin. Shkak janë bërë fotot dhe komentet e tyre në rrjetet sociale. Atdheu publikoi një foto me Sarën ku shkruan “Ti shih para se mbrapa jam unë”.

Ditën e sotme në emisionin Përputhen u  diskutua mbi këto foto dhe Sara sqaron se e ka takuar rastësisht Atdheun në lokalin e tij. Ajo shprehet se ka menduar që Atdheu është larguar nga emisioni dhe sipas saj, kur dikush largohet mund ta takosh. Konkurentja sqaron se me Atdheun janë thejsht shokë./CNA.al

LEXO TE PLOTE