Connect with Us

Xhensila Pere thumbon Alesia Bamin: Do ta futja në…

Showbizz

Xhensila Pere thumbon Alesia Bamin: Do ta futja në…

Publikuar

-

/
Xhensila Pere thumbon Alesia Bamin: Do ta futja në…

Ish misi, Xhensila Pere dhe moderatorja Alesia Bami, pushtuan mediat rozë me deklaratat e tyre kohë më parë.

Por duket se thumbat ende vazhdojnë pasi, e ftuar në emisionin “Why Not” me Roza Latin, Xhensila ka treguar se çfarë do të bënte nëse do të ishte në një shtëpi me Alesia Bamin.

LEXO EDHE:  “Me moshën vjen eksperienca, sidomos në shtrat”/ Bebe Rexha publikon “foton e guximshme”

“Do ta futja në dietë. Do ta bëja 90-60-90, por flasim përsëri. Do ta futja te rruga e missit që ka filluar dikur 14-vjeç. Do ta mësoja si vajzën time se në fund të fundit është pak e vogël që të mirëpresë kritikat sepse ato të rrisin e dashur Alesia,”-u shpreh ajo./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“S’lan as brekët e tua”/ Sherr në shtëpinë e Big Brodher

Publikuar

-

Nga

Një debat i fortë është zhvilluar mes Einxhel dhe Donaldit mbrëmjen e djeshme. E gjitha ka nisur për punët e shtëpisë qe behet shpeshhere kryefjale e ditës.

Ka qenë Donaldi ai që ka thënë se vakzat kanë më shumë përgjegjësi në shtëpi. Mirëpo kjo nuk është pëlqyer nga Einxhel i cili i është kundërvënë dhe i ka thënë se nuk lan as ‘brekët’ e tij dhe ia ka larë ajo. Debati është agravuar aq sa dyshja janë kapur edhe për emrat e tyre, shkruan preference.al.

LEXO EDHE:  “Nuk mund të them që nuk më pëqen kjo”/ Bleona Qereti gjen surprizën mbi krevat

LEXO EDHE:  Foto-Wuhan-i harron pandeminë e Covid 19/ Njerëzit dynden në klube nate

Donaldi: Moj Ëngjëll, kujdes moj Ëngjëll.

Einxhel: Mos më thuaj mua Ëngjëll Donald, të të vijë zor.Donaldi: Fjalë, fjalë, fjalë.

Einxhel: Donaldi bën më pak punë në shtëpi. Mos më thuaj më Ëngjëll, ske të drejtë. Tha ajo dhe u largua pak nga Donaldi duke debatuar.

Donaldi dhe Einxhel kane pasur një ditë me kapje të forta me njëri-tjetrin. Duket se ethet e garës po ndihen dhe tek ata shumë fort.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Banorët nuk e dinë/ Dy persona eliminohen sot nga Big Brother VIP

Publikuar

-

Nga

Dy personazhe do të largohen ditën e sotme shtëpia  e Big Brother VIP.

Konfirmimi ka ardhur nga faqja zyrtare e Instagramit të BBV.

Kjo është hera e parë që “Vëllai i Madh” ka zgjedhur që të ketë dy eleminime në këtë edicion të BBV.Ndërkohë që ky lajm është komunikuar 1 ditë pas spektaklit.

LEXO EDHE:  “Me moshën vjen eksperienca, sidomos në shtrat”/ Bebe Rexha publikon “foton e guximshme”

Në nomimin dhe rrezik për të dalë janë tre persona koreografi Dritan Brama, këngëtarja Xheisara Frisku, si dhe prezantuesja Egzona Rafuna.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ma shpife”/ Efi shpërthen keq ndaj Brunos: Nuk më plotëson

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Mes Efit dhe Brunos duket se gjërat nuk po shkojnë aspak mirë. Dyshja janë përplasur sërish sot në emision, ku Efi i është drejtuar Brunos duke i thënë: “Të të them diçka, ma shpife”.

Kjo përplasje ka agravuar edhe më shumë në momentin që Bruno I kujton se ka pëlqime për 6 djem në emision.

Efi i është  kundërpërgjigjur se në momentin që asnjëri prej tyre nuk e plotëson do të vazhdojë të dalë me djem të tjerë.

LEXO EDHE:  Foto- Rama shfaqet krah Metës dhe Majkos

LEXO EDHE:  Foto-Wuhan-i harron pandeminë e Covid 19/ Njerëzit dynden në klube nateSipas saj paaftësia e tij e bën që të ketë në mendje edhe zgjedhje të tjera.

Kujtojmë se  takimet e Efit dhe Brunos kanë qenë shumë romantike dhe të komentuara. Bruno ishte gati të deklarohej për të, por në momentin që u publikuan fotot e saj me Atdheun, ai filloi të kishte dyshime rreth saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE