Connect with Us

Rrëfimi i shqiptarit që ka patur mbi 400 të dashura: Kur kam puthur 70 femra për një ditë më ka rënë të fikët

Showbizz

Rrëfimi i shqiptarit që ka patur mbi 400 të dashura: Kur kam puthur 70 femra për një ditë më ka rënë të fikët

Publikuar

-

Rrëfimi i shqiptarit që ka patur mbi 400 të dashura: Kur kam puthur 70 femra për një ditë më ka rënë të fikët

Ai quhet Bekim Stojkaj por pëlqen ta thërrasin me emrin “Maksi”. Ai ka treguar historinë e jetës së tij dhe aventurat e tij me femrat.

Maksi ka rrëfyer se ka patur me 400 femra në jetën e tij dhe ka jetuar me 5 gra për një vit.

I ftuar në emisionin “N’Kosovë shoë” ai është shprehur: “I kam patur diku mbi 400 femra në krejt Evropën. E kam nisur karrierën me femra në vitin 1998”.

Më pas ai ka teguar se është zhvendosur në Gjermani dhe ruhej nga policia pasi dilte me shumë femra. “Më ka ruajtur policia gjermane se kam dalë me 70 femrave përnjëherë. Unë jam i barabartë si me Hollywood”, tha Bekimi.

LEXO EDHE:  Atentati mafioz në plazh/ Humb jetën në spital shqiptari që u qëllua dy ditë më parë në Itali

Ndërsa i pyetur sa femra ka puthur për një natë ai është shprehur:

Për puthje jam njëshi në Evropë, ka ndodh për një ditë i kam puthur 70 femra. Kur i kam puthur 70 femra për një ditë më ka rënë të fikët”, tha ai./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“I dhunshëm dhe agresiv”/ Opinionistët e “Big Brother” “masakrojnë” bashkëshortin e Palomës

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

I ftuar në “Fun club”, “Big Brother” ka qenë edhe bashkëshporti i Palomës për të folur rreth deklaratës së saj se ai e ka dhunuar.

Ndër të tjera, kujtojmë se ai i dërgoi Palomës një “çmim” si aktorja më e mirë duke ironizuar në këtë mënyrë atë që Paloma tha.

Ky detaj është kapur nga tre opinionistët e “Fun Club”, Ina Kollçaku, Graciano Tagani dhe Iva Tiço të cilët mendojnë se ai nuk duhet të reagonte, pasi Paloma i ka dhënë një mesazh shumë të fortë femrave shqiptare dhe ai nuk duhej të bënte këto reagime.

Pse i dhe Palomës çmimin ‘aktorja më e mirë’”, i ka thënë Ina

LEXO EDHE:  Nga pandemia te papunësia, ekonomia dhe korrupsioni/ Shqetësimet më të mëdha të shqiptarëve

LEXO EDHE:  "E keni imagjinuar një film shqiptar në Europë?"/Elvana Gjata jep lajmin e shumëpriturE kisha në plan ta takoja që më parë Palomën, nuk ishte më tendencë”, është shprehur ai duke shtuar:

Nuk ka pse preket familja. Unë e dua shumë nusen time. Nuk ishte e nevojshme që e gjitha të interpretohej kaq keq nga portalet dhe njerzit. Nuk ka pse të dal unë si monstër. Ne jemi shumë mirë”.

Edhe pasi ai u largua nga biseda, tre opinionistët vazhduan bisedën duke u shprehur se ai vazhdon të jetë i dhunshëm dhe agresiv, sepse në asnjë moment nuk u interesua për Palomën por vetëm fjalët e përhapura./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Një dru që nuk jep asgjë”/ Ina Kollçaku reagon ashpër ndaj banorit të “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

E ftuar në Fun Club, “Big Brother” emisioni i të dielës të moderuar nga Dojna Mema, Ina Kollçaku ka folur në lidhje me marrëdhënien e krijuar mes Fifit dhe Granitit. Duke qëndruar në të njëjtën linjë më mendimin e Gracianos Ina u shpreh se gjithashtu nuk e sheh të sinqerte Granitin. Gjithashtu ajo e akuzoi atë se po sillej shumë shëmtuar. Nga ana tjetër sipas saj edhe Fifi nuk ka pse i rri aq afër Granitit sepse i jep më shumë hapësira që ai ta shfryrëzojë.

LEXO EDHE:  Atdheu i Përputhen rrëfen detajet nga fëmijëria/ “Prej 5 vitesh kam bërë gjilpëra”

LEXO EDHE:  10 Milionë klikime! Ja klipi i famshëm amerikan ku shfaqet dhe aktori shqiptar

Graniti po sillet shumë shëmtuar.  Një dru që nuk i jep asgjë Fifit. Edhe sjellja e Fifit nuk më ka pëlqyer. Nuk ka pse rri aq afër Granitit kur e sheh që ai nuk i jep gjë”, është shprehur Ina.Kujtojmë se marrëdhënia e Fifit dhe Granitit po diskutohet gjatë në media dhe aludohet se mes tyre mund të ketë më shumë se miqësi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Po të mos ishte Fifi, Graniti do ishte larguar me kohë”/ Graciano bën deklaratën e fortë

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Graciano Tagani dhe e dashura e tij, Argjira Spanca, njihet si një person i afërt me Fifin. I ftuar ditën e sotme në Fun Club të “Big Brother” Graciano ka thënë hapur mendimin e tij në lidhje me marrëdhënien e krijuar mes Fifit dhe Granitit.

Ai është shprehur ndër të tjera se Fifi po bën lojë të pastër në shtëpi por penalizohet deri diku nga fakti që është e izoluar dhe ka cregullime emocionale.

LEXO EDHE:  Nga pandemia te papunësia, ekonomia dhe korrupsioni/ Shqetësimet më të mëdha të shqiptarëve

LEXO EDHE:  "E keni imagjinuar një film shqiptar në Europë?"/Elvana Gjata jep lajmin e shumëpriturPër sa i përket lidhjes së saj me Granitin sipas Gracianos, ky i fundit nuk është aspak i sinqertë më të. Mbi të gjitha Graniti po përfiton nga marrëdhënia më Fifin.

Po mos ishte Fifi, Graniti do i kishte ikur me kohë. Nuk diskutohet që Graniti po shfrytezon Fifin, nuk është i ingranuar në shtëpi. Nëse nuk di ishte Fifi ai do largohej para Elhaidit”, është shprehur Graciano./CNA.al

LEXO TE PLOTE