Connect with Us

Modelja më seksi e momentit/ Margaret Shllaku, një “bombë” e vërtetë në fotot e fundit

Showbizz

Modelja më seksi e momentit/ Margaret Shllaku, një “bombë” e vërtetë në fotot e fundit

Publikuar

-

Modelja më seksi e momentit/ Margaret Shllaku, një “bombë” e vërtetë në fotot e fundit

Ajo është një nga vajzat më seksi të momentit. Bëhet fjalë për modelen Margaret Shllaku, e cila u bë edhe më e njohur për publikun shqiptar teksa ishte pjesë e emisionit “Përputhen 1”.

Ajo u evidentua për bukurinë e saj si dhe për karakterin e fortë. Margaret Shllaku është shpallur fotomodelja më e mirë në garën Best Model of the World 2017 në Paris.

LEXO EDHE:  Tërbon rrjetin me fotot seksi/ Njihuni me bjondinën që do t’iu lërë pa frymë me pozat e nxehta

Gjatë një interviste ajo është shprehur se është shumë e apasionuar pas modës dhe diplomacisë. Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Margaret të cilat mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“U bë toksike”/ Elhaid bën rrëfimin e papritur: Kam tradhtuar

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Elhaid Cufi është një nga personazhet e njohur i cili është bërë pjesë e realityshoët Big Brother Vip. Në një bisedë me Monika Lubonjën, Elhaid ka rrëfyer se ka tradhtuar ish partneren e tij.

Ai tregon se lidhja e tij po bëhej toksike dhe nuk e shihte më të ardhmen me të.“Po kam tradhëtuar një herë, të flasim sinqerisht. Faktikisht ishim në fund të lidhjes edhe jo se ishte konsumuar si lidhje po dëshironim t’i jepnim një drejtim pasi ishte duke u bërë toksike. Kishim 2 vite lidhje dhe erdhi një moment që nuk shihnim të ardhme bashkë. Shihja që nuk ishte në rregull as nga pala tjetër, kisha dyshimet e mia dhe po më vrisnin.”, rrëfeu Elhaidi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Lidhja” do të vazhdojë jashtë shtëpisë së Big Brother?/ Graniti-Fifit: Kemi për të kaluar shumë mirë ne të dy

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Këngëtarja Filloreta Raçi, tani nuk e fsheh më se ka nëj pëlqim shumë të madh për Granitin. Vetë këngëtarja i ka rrëfyer Granitit se e pëlqen.

Dyshja kanë diskutuar brenda shtëpisë për raportin e tyre jashtë shtëpisë së Big Brother Vip.

Graniti i thotë Fifit se së bashku do të kalojnë shumë mirë kur të dalin nga shtëpia e Big Brother.

LEXO EDHE:  Modelja më bombastike shqiptare/ Fotot e fundit të Angela Martinit do t’iu lënë pa frymë

LEXO EDHE:  Edhe modelet me tatuazhe janë seksi

Nga ana tjetër, Fifi është shprehur se ende nuk ka mundur të “zbërthejë” tipin e Granitin./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E papritur/ Donaldi tregon për herë të parë arsyen e ndarjes nga Bora

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Edhe pse mardhënia midis Bora Zemanit dhe Donald Veshaj ka përfunduar prej kohësh ata vazhdojnë të jenë ndër emrat më të komentuar të medias.

Mbase sepse edhe ata vetë pas ndarjes vijuan me disa thumba kundrejt njeri tjetrit, ose të paktën janë interpretuar nga ndjekësit si thumba.

Në mënyrë të drejt për drejtë asnjëri prej tyre nuk ka folur në lidhje më ndarjen apo shakun e ndarjes.

Si duket ka qenë Donaldi i cili ka marë hapin e parë për të thyer këtë heshtje.

Në një bashkëbisedim të bërë mes tij dhe Palomës ai ka vendosur të tregojë di֛çka më shumë.

Ai ka pranuar se shkaku kryesor i ndarjes ka qenë xhelozia nga të dyja palët dhe mungesa e vëmendjs, ndërkohë që ka lënë të nënkuptuar se mes tij dhe Borës nuk mund të ketë një bashkim.

LEXO EDHE:  Edhe modelet me tatuazhe janë seksi

LEXO EDHE:  Tërbon rrjetin me fotot seksi/ Njihuni me bjondinën që do t’iu lërë pa frymë me pozat e nxehtaDilnin lajme që Donaldi është shumë xheloz”, tha Paloma.

Donaldi i është përgjigjur, “për gjërat e mija po, siç kanë qenë edhe të tjerët xheloz”.

Paloma ndërkohë vazhdon, “Po kush ishte kjo pjesa e posesivitetit që ty të bezdiste më shumë për shembull, domethënë ekspozimi i tepërt ose mungesa e vëmendjes”?

Donaldi ka pranuar se kanë qenë të gjitha: “Të gjitha gjërat bashkë, u bënë të gjitha gjërat bashkë”./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE