Connect with Us

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo e dielë për të gjitha shenjat

Horoskopi

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo e dielë për të gjitha shenjat

Publikuar

-

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo e dielë për të gjitha shenjat

Dashi

Kjo ndjenjë e lodhjes ju bën të ndiheni të mërzitur dhe për këtë arsye mund të bëni disa gabime ose të shtyni disa gjëra që keni dashur të bëni sot. Fundjava mund të sjellë një tendosje në çiftet tashmë në krizë, prandaj këshillohet të adoptohen maturi dhe diplomaci . Duhet ta lësh krenarinë dhe të kërkosh ndërmjetësim.

Demi

Dita e sotme do t’ju japë një shërim të ngadaltë dhe gradual , i cili vjen në një periudhë shumë të komplikuar. Ju po përballeni me shumë ndryshime që janë të vështira për t’u menaxhuar, veçanërisht në vendin e punës dhe sfera ekonomike krijon disa shqetësime. Në një nivel sentimental duhet të përpiqeni të sqaroni disa keqkuptime që kanë lindur me partnerin tuaj në periudhën e fundit.

Binjakët

Yjet e sotëm janë në anën tuaj dhe do t’ju ndihmojnë edhe gjatë javës tjetër. Më në fund ju filloni të ndjeni dëshirën për t’u përfshirë përsëri , si në nivelin sentimental ashtu edhe në atë të punës. Në takime të rastit do të jenë të favorizuar dhe do të përfitojnë nga ajo sidomos teke.

Gaforrja

Dita e sotme promovon përplasje dhe tensione dhe mund të duhet të përballeni me dikë. Ka diskutime që mund të lindin lehtësisht me kolegët ose me ata që i përkasin të njëjtit mjedis pune.Në një nivel sentimental, këshilla është të qëndroni pak në mbrojtje dhe të shmangni polemikat me partnerin tuaj . Mundohuni të duroni për një javë tjetër!

Luani

Yjet do ju favorizojnë mbi të gjitha në nivelin profesional , ndërsa sfera sentimentale është paksa e nënshtruar për shkak të disa dyshimeve që janë ngritur kohët e fundit. Në shtëpi, disa tensione ose dyshime janë kthyer dhe ndoshta të jesh shumë i përfshirë në sferën ekonomike mund të mos ndihmojë. Takimet e rastit favorizohen ashtu si situatat e reja .

Virgjëresha

Në një nivel psikofizik, Hëna do t’ju favorizojë . Kjo e diel në përgjithësi ndihmon Virgjëreshat që kanë pasur një bllokadë të fundit; edhe ata që punojnë në sektorin tregtar tani mund të shpresojnë për ca më shumë të ardhura. Të dashuruarit e preferuar në këtë ditë , por është e rëndësishme të heqësh dorë nga problemet e përditshme. Dashuritë e reja mund të shfaqen lehtësisht.

Peshorja

Sot do të jeni në gjendje të shijoni favoret e Hënës që do të hyjnë në shenjën tuaj të zodiakut. Këshilla e horoskopit të Paolo Fox është të mbani larg njerëzit që nuk ju meritojnë ose që nuk ju tregojnë se janë të denjë për t’u marrë në konsideratë. Historitë e reja favorizohen dhe mund të ndërtojnë një të ardhme të bukur.

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë për të gjitha shenjat

Akrepi

Hëna kthehet të shfaqet në shenjën tuaj të zodiakut dhe ju jep një dorë. Beqarët, për shembull, do të jenë në gjendje të kenë takime të reja dhe interesante , edhe nëse Venusi ndoshta do t’ju nxisë të vini të tjerët në provë . Ekziston rreziku që të përplaseni dhe të keni më të keqen, kështu që këshilla është që të jeni shumë të kujdesshëm.

Shigjetari

Ditët nga sot në të martë do t’ju ndihmojnë në lidhje me zhvillimet në nivelin e punës : Jupiteri favorizon projekte të reja dhe ambiciet tuaja. Ndryshime të papritura mund të jenë në rrugën që do t’ju çojë të prishni planet tuaja. Kjo e diel mund t’ju ndihmojë gjithashtu në një nivel sentimental : dikush më në fund mund t’i kthehet përfshirjes.

Bricjapi

Në këtë periudhë të fundit keni punuar shumë dhe ju është dashur të jepni gjithçka për të marrë kënaqësi të vogla. Këshilla për ju, sidoqoftë, është të mos hiqni dorë sepse e ardhmja mund të sjellë një lajm të mirë. Ju jeni nervoz dhe i tensionuar, por që në javën e ardhshme mund të gjeni ekuilibrin dhe mençurinë tuaj. Nëse ka mosmarrëveshje në dashuri, është më mirë të mos jesh impulsiv , por të përdorësh diplomacinë tënde.

Ujori

Në këtë fundjavë këshilla është të pushoni mendërisht dhe të rigjeni energjinë tuaj . Në një nivel pune, kënaqësitë dhe konfirmimet e mira mund të jenë në rrugë e sipër për ju, ndërsa ata që janë në kërkim të një pune nuk duhet të heqin dorë! Fillimet e vitit të ardhshëm mund t’ju japin disa kthesa interesante. Takimet e preferuara do të jenë rastësore.

Peshqit

Kjo e diel favorizon beqarët ose ata që kanë filluar kohët e fundit një histori . Në këtë pjesë të fundit të vitit mund të mbërrijnë përgjigjet që deri tani ju ishin mohuar. Projekte të rëndësishme të mundshme për ata që kanë qenë së bashku për disa kohë; beqarët nuk duhet të humbin shpresën, edhe sepse 2021 do të jetë një vit i mbushur me surpriza të bukura./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Horoskopi, e Diel, 13 Qershor 2021

Publikuar

-

Nga

Mbajnë kurorën/ Shenjat e horoskopit që gënjejnë më së miri

Dashi
Do të jeni mirë nga ana shëndetësore dhe do të kaloni kohë të këndshme nën shoqërinë e të tjerëve. Ju mund të grindeni me partnerin tuaj sot vetëm për të provuar se keni të drejtë. Megjithatë, partneri/partnerja juaj do t’ju qetësojë përmes ndjeshmërisë dhe arsyes.

Demi
Fillojeni ditën me yoga dhe meditim. Kjo do të jetë e dobishme për ju për të ruajtur nivelet e energjisë gjatë gjithë ditës. Dikush mund të vijë papritur në shtëpinë tuaj sot, çfarë nuk do t’ju pëlqejë aspak. Ditë e favorshme për çështjet e brendshme dhe përfundimin e punëve në shtëpi.

Binjakët
Sot mund të merrni komunikim nga një kreditor, i cili do t’ju kërkojë të shlyeni një hua. Megjithëse do të shlyeni shumën, kjo do të ndikojë në situatën aktuale financiare. Prandaj, ju këshillojmë të shmangni marrjen e ndonjë angazhimi të ri financiar.

Gaforrja
Mbani nën kontroll emocionet gjatë ditës së sotme. Fëmijët do t’ju ndihmojnë në kryerjen e detyrave në shtëpi. Inkurajojini ata të bëjnë këto lloj aktivitetesh në kohën e tyre të lirë. Mos bëni asgjë sot për të cilën dyshoni se do të pendoheni më vonë.

Luani
Shmangni mbingarkesën dhe ushtrohuni fizikisht për të qenë në formë. Miqtë dhe anëtarët e familjes do të marrin shumicën e kohës. Mund të ketë një propozim martese, pasi jeta juaj e dashurisë po kthehet në diçka më të thellë.

Virgjëresha

Ka gjasa të përfshiheni në ndonjë aktivitet në natyrë ose sport që do t’ju ndihmojë të përmirësoni aftësinë fizike. Mund të ketë disa shpenzime financiare për shkak të problemeve shëndetësore të një anëtari të familjes. Dita juaj do të jetë kryesisht e mbushur me gëzim dhe lumturi.

Peshorja
Nëse keni vuajtur nga një sëmundje për një kohë të gjatë, besimi në aftësinë tuaj për ta kapërcyer këtë problem do t’ju ndihmojë shumë. Ju mund të fitoni para nga një burim i papritur, i cili do të zgjidhë shumë nga problemet tuaja financiare. Përveç plotësimit të nevojave tuaja si individ, rekomandohet të angazhoheni edhe në bamirësi.

LEXO EDHE:  Si rrallëherë më parë/ Lulzim Basha publikon foto me prindërit dhe vëllain: Një e dielë e veçantë

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë për të gjitha shenjat

Akrepi
Humori juaj i mirë do t’i bëjë përshtypje personave rreth jush. Dikush mund t’ju komplimentojë në vendin tuaj të punës. Ju duhet të mësoni t’u jepni kohë marrëdhënieve dhe njerëzve në jetën tuaj të cilët i vlerësoni shumë.

Shigjetari
Do të befasoheni nga dhurata e një të afërmi jashtë shtetit. Kontrolloni pasionet tuaja, ose mund të rrezikoni harmoninë në jetën tuaj të dashurisë. Ata që janë të lidhur me tregtinë e jashtme pritet të arrijnë rezultatet që dëshirojnë sot.

Bricjapi
Do të jetë një ditë përgjithësisht e dobishme. Gërmoni thellë nën sipërfaqe për të mësuar më shumë rreth skemës së investimeve që duket se po ju tërheq. Këshillohuni me një ekspert përpara se të bëni hapa të mëtejshëm. Ndryshim i vendbanimit do të jetë shumë i mbarë.

Ujori
Natyra juaj e mirë do të sjellë lumturi për të tjerët sot. Një anëtar i familjes mund të reagojë ashpër ndaj situatave në lidhje me financat, duke shkaktuar një tension të vështirë në shtëpinë tuaj. Mund të ketë zhgënjim në jetën tuaj të dashurisë.

Peshqit
Ata që kanë kaluar një krizë financiare, mund të marrin papritur fonde që do të eleminojnë disa probleme menjëherë. Vizitoni një të afërm i cili ka vuajtur nga ana shëndetësore kohët e fundit. Bëni kujdes në jetën tuaj në çift. Tregohuni më të vëmendshëm ndaj partnerit/partneres suaj.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë java e ardhshme për të dashuruarit?

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë java e ardhshme për të dashuruarit?

Dashi

Ju jeni mjaft i sigurt se nuk keni alternativa të tjera këtë javë, të cilat mund t’ju ndihmojnë të merrni një vendim që i kënaq të gjithë, dhe në vend të kësaj ka një rrugëdalje. Thjesht zgjidhni atë që ju bën të lumtur.

Demi

Ju mund të ndiqni rrugë të ndryshme, krahasuar me atë që është bërë më parë, por ju e dini se cila do të jetë pasoja e secilës, kështu që ju mbetet juve të zgjidhni. Mund ta rigjeni të kaluarën ose të shkoni në të ardhmen.

Binjakët

Herët ose vonë do të duhet të ndërmarrësh hapin më të gjatë, si për të kuptuar nëse mund ta bësh, ashtu edhe për të provuar veten dhe për të kapërcyer pengesën tënde më të madhe. Mos u fsheh pas frikës.

Gaforrja

Nëse doni t’i vërtetoni dikujt diçka, tani është koha ta bëni. Nëse duhet të merrni një vendim, nëse duhet të lini mënjanë hezitimet dhe dyshimet tuaja , nuk mund të jeni gati tani. Rrallë do të ketë mundësi të tjera.

Luani

Në javën e ardhshme, ju mund të dëshironi të konsideroni të qenit të sinqertë gjatë gjithë rrugës me njerëzit që ju pëlqen , njerëzit me të cilët po dilni dhe ata që sapo keni takuar , duke zbuluar ndjenjat tuaja ndërsa i përjetoni.

Virgjëresha

Ka disa situata që do të kërkojnë mbështetjen tuaj këtë javë, të cilat do t’ju lënë mjaft të impresionuar, nga mënyra se si do të jeni në gjendje të dilni nga ajo, kjo falë afërsisë së atyre që doni dhe që ju duan.

Peshorja

Java do të jetë shumë interesante, të kujdeseni për veten dhe ëndrrat tuaja, për ndjenjat e humbura, për ato që gjenden përsëri, por edhe për ata që ende rezistojnë pavarësisht nga koha që ka kaluar.

LEXO EDHE:  Horoskopi i fundjavës/ Çfarë ka parashikuar astrologu i famshëm italian për ju

LEXO EDHE:  Horoskopi i fundjavës/ Çfarë ka parashikuar astrologu i famshëm italian për ju

Akrepi

Të gjitha planet tuaja për javën do të duhet të shoqërohen nga disa momente pauzë, për t’i dhënë hapësirë ​​dhe konsideratë njerëzve që janë afër jush, nëse ata janë një pjesë integrale e jetës tuaj, nëse ata po bashkohen vetëm me të.

Shigjetari

Të gjitha hezitimet që keni pasur në javët e kaluara janë zhdukur, falë një ndërgjegjësimi më të mirë për veten dhe për njerëzit që janë pranë jush. Ju keni reflektuar saktë në marrëdhëniet tuaja, kështu që mund të jeni krenar për veten tuaj.

Bricjapi

Ju mund të dëshironi të merrni në konsideratë ndryshimin e disa gjërave në marrëdhëniet tuaja këtë javë për t’i bërë ato edhe më të gazuar. Jeni mirë në rrugën tuaj për projekte të reja, por gjithashtu duhet t’i hidhni një sy jetës së përditshme.

Ujori

Është mirë të jesh në gjendje të thuash se ke frikë nga ndjenjat që po ndjen , sepse kjo do të thotë që diçka e fortë po të merr. Për të qenë në gjendje t’i kodoni ato, gjithçka që duhet të bëni është të flisni rreth tyre dhe të kërkoni përgjigje atje ku nuk i prisni.

Peshqit

Edhe nëse gjërat po bëhen më të qarta për ju, nuk ka domosdoshmërisht kaq shumë mundësi për të treguar dashurinë tuaj ndaj dikujt, prandaj është më mirë të mos mendoni dy herë kur të krijohet mundësia./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi javor, 13-20 Qershor/ Parashikimi i yjeve përsa i përket punës

Publikuar

-

Nga

Horoskopi javor, 13-20 Qershor/ Parashikimi i yjeve përsa i përket punës

Dashi

Nëse keni lindur nën shenjën e Dashit, këtë javë mund të keni një larmi planesh ose angazhimesh që mund të lidhen me familjen tuaj, miqtë ose marrëdhëniet e biznesit me njerëz nga distanca të ndryshme.Ngjarje të ndryshme këtë javë mund t’ju kërkojnë të merrni një vendim të rëndësishëm. Kjo do të jetë një javë e mbara për të ndërmarrë hapa konkretë drejt një ndryshimi që nuk ka qenë në planet tuaja deri më tani.

Demi

Në karrierën tuaj, ngjarjet e javës do të kontribuojnë në zhvillimin e suksesshëm të biznesit në internet, biznesit në shtëpi ose biznesit familjar.Disa prej jush mund të diskutojnë për një ide të re biznesi që mund të jetë premtuese dhe e suksesshme.

Binjakët

Gjatë kësaj jave do të keni mundësinë të tregoni veten dhe aftësitë tuaja. Mos u ndrydhni, është momenti që do të vendosë fatin tuaj dhe karrierën.

Gaforrja

Nëse po udhëtoni këtë javë, jini shumë të kujdesshëm me dokumentet personale dhe gjithçka tjetër që do të përcaktojë suksesin e këtij udhëtimi. Do të jetë një udhëtim që do të ndikojë shumë në karrierën tuaj.

Luani

Nëse keni lindur nën shenjën e Luanit, këtë javë do të jeni të lumtur të arrini rezultate konkrete të angazhimeve tuaja, të cilat i keni filluar disa muaj më parë.

Zhvillimi i tyre i favorshëm këtë javë mund të jetë për shkak të shfaqjes së rrethanave të reja, ose marrjes së ndihmës nga njerëz të rëndësishëm.

LEXO EDHE:  Bëni kujdes, thinjat nuk janë vetëm shenjë e plakjes

LEXO EDHE:  Si rrallëherë më parë/ Lulzim Basha publikon foto me prindërit dhe vëllain: Një e dielë e veçantë

Virgjëresha

Java do të jetë sfiduese për ata prej jush që duhet të marrin vendime të rëndësishme për ndryshime. Ngjarjet e këtyre shtatë ditëve do t’ju japin mësime dhe njohuri të rëndësishme për jetën.

Peshorja

Këtë javë jo vetëm që do të keni më shumë punë në shtëpi, por edhe në punë. Jini të mirëorganizuar dhe mos i shtyni detyrat tuaja për nesër!

Akrepi

Gjatë javës do të keni një bisedë ose takim me një person i cili do të rëndohet nga shumë probleme personale ose profesionale. Ju nuk ka gjasa t’i ndryshoni ose t’i zgjidhni ato, pasi ato janë rezultat i gabimeve serioze nga e kaluara e afërt.

Shigjetari

Do të jeni mjaft të angazhuar me punë. Jo vetëm në vendin tuaj të punës por edhe në shtëpi.

Bricjapi

Nëse keni lindur nën shenjën e Bricjapit, keni këtë javë shumë ditë të ngarkuara. Do të lindin detyra që do të kenë një afat të shkurtër.

Ujori

Java do të jetë e favorshme për zgjidhjen e një çështje ligjore ose gjyqësore.Këtë javë mund të habiteni nga informacioni që do të zbulojë disa detaje në lidhje me një ngjarje nga e kaluara juaj.

Peshqit

Gjatë këtyre shtatë ditëve ju do të konsideroni ide dhe plane të ndryshme dhe do të përpiqeni të përfundoni çdo detyrë ditore pa vonesë. Arsyeja për këtë do të jetë në ndërgjegjësimin për rëndësinë e tyre dhe kohën e kufizuar për zbatimin e tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE