Connect with Us

Emisionet më të ndjekura në Top Channel/ Fiksin e kalojnë të gjithë

Showbizz

Emisionet më të ndjekura në Top Channel/ Fiksin e kalojnë të gjithë

Publikuar

-

Në faqen zyrtare të Top Channel është realizuar një sondazh për të parë se cili nga emisionet që transmetohen në këtë televizion është më i ndjekuri.

Rezultatet janë zhgënjyese pasi emisioni më i ndjekur rezulton të jetë “Përputhen”, një emision ku deri më tani kemi parë të promovohet dhuna, sherret dhe përplasjet mes konkurrentëve.

“Përputhen” e Bora Zemanit ka lënë pas emisionin “Gjurmë Shqiptare” dhe “Shiko Kush Luan” të Luana Vjollcës, i cili “mbahet” si emisioni më i ndjekur.

Zhgënjyes është edhe fakti që Portokallia dhe Fiks Fare qëndrojnë shumë poshtë sipas sondazhit me një përqindje fare të vogël që i voton.

LEXO EDHE:  Bes Kallaku i kthehet 'keq' Renatos: Të bësh si i fortë me atë dialekt nuk shkon

Fiks Fare renditet në vendin e nëntë me 1.27 % i votuar nga audienca, një rezultat ky skandaloz.

Jane disa emisione me “ushtri” dhe kosto të çmendura por duket se nga audienca janë skandaloze. Këtë nuk e thotë një sondazh nga jashtë, por vetë faqja zyrtare e Top Channel.

Pra sipas sondazhit emisionet më skandaloze rezultojnë të jenë më të ndjekura dhe të votuara nga audienca./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Përputhsat” i futen muzikës/ Në listë shtohet dhe ish konkurrentja

Publikuar

-

Nga

“Përputhsat” i futen muzikës/ Në listë shtohet dhe ish konkurrentja

Të shumtë janë konkurrentët e Përputhen që i janë futur botës së muzikës. Mevlan Shaba, Melisa Lleshi, Princ Mile, Julian Lala, këto janë vetëm disa prej emrave që kanë befasuar të gjithë ndjekësit me zgjedhjen e tyre.

Pak kohë më parë edhe ish konkurretja Ana Kauri shprehu dëshirën se në një të ardhme do të merrej me muzikë.

Pas këtyre emrave, një tjetër ish konkurrente, ka zbuluar surprizën, duke thënë se këtë javë ka nisur me xhirimet e projektit muzikor.

LEXO EDHE:  Prej vitesh i dashuruar/ Marin Mema zbulon më shumë rreth partneres së tij

LEXO EDHE:  Prej vitesh i dashuruar/ Marin Mema zbulon më shumë rreth partneres së tij

Bëhet fjalë për Ana Lleshin, e cila e ftuar në emisioni “E diell” ka zbulaur shumë pak detaje për projektin e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“A të vjen keq që s’jam e jotja?”/ Ana Lleshi thumbon Arsimin

Publikuar

-

Nga

Ana Lleshi dhe ish konkurrenti i Përputhen, Arsim Abduli janë komentuar shumë në mediat rozë për një lidhje dahsurie mes tyre. Edhe pse dyshja nuk e konfirmoi asnjëherë se ishin në një lidhje fotot ku shiheshin bashkë tregonin të vërtetën.

Së fundi po përflitet se ata janë ndarë. Pak ditë më parë ishte Arsimi ai që hodhi dyshimet pasi në një postim të tijin në rrjetet sociale shkruante: “Unë personalisht ju prezantoj këtë çmim dhe ju të gjithë keni diçka të përbashkët, emri juaj fillon me A (njerëz të rremë)”.

LEXO EDHE:  Pse Basha nuk çon në SPAK dosjen e inceneratorëve?!

LEXO EDHE:  Mero Baze sulmon Top Channel

Pas këtij thumbi nga ana e Arsimit nuk kanë munguar as thumbat e Anës. Ajo ka publikuar një foto ku krahas shkruan: “Kur për mua të pyet bota, a të vjen keq që s’jam e jotja ?!”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diana Lleshi (@_callmebeba_)

Nuk e dimë nëse këto thumbe janë për njëri-tjetrin, por presim reagimet në ditët në vijim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Atdheu i Përputhen rrëfen detajet nga fëmijëria/ “Prej 5 vitesh kam bërë gjilpëra”

Publikuar

-

Nga

Konkurrenti i ‘Përputhen’, Atdhe Xharavina ka rrëfyer detaje nga fëmijëria e tij e vështirë.

I ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ai ka treguar se prej 5 vitesh ka bërë gjilpëra edhe pse nuk vuante nga asnjë sëmundje duke mos e ditur këtë fakt.

“Në Kosovë, më thanë se kisha një infeksion në kocka, por nuk ishte e vërtetë. Terapia që kam pasur për 5 vite ka qenë e panevojshme dhe çdo muaj duhet të bëja një gjilpërë. Më ka bërë të ndihem shumë keq ajo periudhë, sepse ajo gjilpëra ishte si një lloj droge. Ditën që e bëja më hapte sytë, pastaj më vinte si në gjumë. Pastaj ika për tu kuruar në Stamboll, dhe mësuam që unë nuk kisha asnjë infeksion. Kisha një problem të vogël, që u kurua vetëm me 2 tablete.”, rrëfeu Atdheu./ CNA.al

LEXO TE PLOTE