Connect with Us

“Bomba” e Playboy/ Modelja ruse i lë pak vend imagjinatës

Showbizz

“Bomba” e Playboy/ Modelja ruse i lë pak vend imagjinatës

Publikuar

-

“Bomba” e Playboy/ Modelja ruse i lë pak vend imagjinatës

Maria Liman është një nga modelet më seksi të Playboy. Bukuroshja ka pozuar për kopertinat e revistave të famshme si Playboy dhe Maxim. Ukrainasja ka një numër të madh ndjekësish në Instagram me të cilët ndan foto shumë të nxehta.

Përveç modeingut ajo është gjithashtu moderatore e një programi që ka të bëjë me modën.  Bukuroshja është shpallur si më e mira e Playboy në vitin 2015 dhe është klasifikuar në Top 10 në Maxim.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më fantastike të Maria Liman që nuk do të mund ti rezistoni./CNA.al

Mbahuni fort!/ Maria Liman do t’iu “tërbojë” me fotot e saj
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Çmend meshkujt me fotot me bikini/ Njihuni me modelen Aubrey Jardine

Publikuar

-

Nga

Çmend meshkujt me fotot me bikini/ Njihuni me modelen Aubrey Jardine

Aubrey Jardine është një nga influencueset më të reja në rrjetet sociale. Ajo është bërë shumë e njohur si modele Instagrami.

Bukuroshja shpesh publikon foto ku shfaqet me bikini duke treguar hiret e saj.

Aubrey i pëlqejnë shumë aventurat dhe udhëtimet nëpër botë ku nuk mungojnë dhe fotot seksi me bikini.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Ledjana hedh pas shpine akuzat dhe komentet negative/ Publikon videon ku tregon të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

WOW-Ledjana hedh pas shpine akuzat dhe komentet negative/ Publikon videon ku tregon të pasmet “bombë”

Ledjana Prenga është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë qëkur u bë pjesë e Përputhen.

Së fundi ajo i befasoi të gjithë me vendimin për tu larguar për pak kohë nga emisioni dhe deklarata që dha për Mevlanin.

Pavarësisht të gjitha ngjarjeve të fundit, Ledjana vijon me prioritet e saj jashtë emisionit. Ajo është e fokusuar tek palestra, që është një nga pasionet e saj, ku ushtrohet shumë.

Duket se ajo ka hedhur pas çdo akuzë dhe komentet negative që kanë qarkulluar në rrjetet sociale dhe tregon të pasmet e saj bombastike nga palestra.

LEXO EDHE:  Kourtney Kardashian nuk kursehet aspak/ Pozon në foto pa recipeta

LEXO EDHE:  (Foto)Është 50, por duket si 20!

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina “djeg” rrjetin me pozat e nxehta/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot e saj

Publikuar

-

Nga

Bjondina "djeg" rrjetin me pozat e nxehta/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot e saj

Bukuroshja nga Texas, Brennah Black është një aktore, modele dhe drejtuese e televizionit. Karriera e saj përfshin disa role në filma dhe fotosesione mahnitëse me marka të njohura.

Modelja shfaqet shumë provokuese në setet e saj fotografike ku ekspozon format e saj. Me pozat e nxehta ajo ka çmendur ndjekësit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE