Connect with Us

I tejkalon kufijtë e imagjinatës/ Njihuni me modelen më të parezistueshme të momentit

Showbizz

I tejkalon kufijtë e imagjinatës/ Njihuni me modelen më të parezistueshme të momentit

Publikuar

-

I tejkalon kufijtë e imagjinatës/ Njihuni me modelen më të parezistueshme të momentit

Lyna Rita është një nga modelet që po bën naming në rrjetet sociale. Bukuroshja publikn foto shumë provokuese ku nguron të tregojë linjat e saj shpërthyese edhe topless.

Lyna ka një numër të madh ndjekësish në Instagram të cilët janë shumë aktivë me komente komplimentuese për Lynan.

Lyna iu dhuron poza shumë të nxehta ku shfaqet vetëm me bikini minimaliste.

LEXO EDHE:  Demi Rose shfaqet krah modeles me gjoks shpërthyes: “E kush ka nevojë për burrë”

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

I tejkalon kufijtë e imagjinatës/ Njihuni me modelen më të parezistueshme të momentit
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Jam dashuruar me burrë të martuar”/ Antonela bën rrëfimin e pazakontë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ish-konkurrentja e emisionit “Për’puthen”, Antonela Berisha, ka bërë një rrëfim të pazakontë në “E diell”.

Ajo ka treguar se është dashuruar me burrë të martuar pa e ditur që ai kishte një partnere tjetër, ndërsa këtë e kishte zbuluar pas disa kërkimeve në Google.“Më ka ndodhur që jam dashuruar me një person të martuar. Unë nuk e dija se ai ishte i martuar, por ngaqë jam FBI në gjak e zbulova. Kërkova emrin e tij në Google, edhe vendlindjen edhe më doli një lajm “filan këngëtar i ftuar në dasëm të këtij personi”. Aty zbulova që ishte i martuar. Isha shumë e zhgënjyer. Ai i shkreti dhe sot më lutet, por unë e ndërpreva gjithçka aty. Tani as nuk më intereson”, tregoi Antonela./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çfarë ndodhi mes tyre?/ Iliri ia thotë troç Sabianit: Do zhgënjehesh

Publikuar

-

Nga

Ilir Shaqiri dhe Sabiani, janë dyshja e Big Brother Vip që kanë krijuar një lidhje shumë të fortë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Balerini ishte i gatshëm të linte edhe shtëpinë e kur këngëtari u eliminua nga publiku, por arriti të kthehej falë një bilete vajtje-ardhje.

Së fundmi, Iliri i ka zbuluar një defekt Sabianit, për të cilin ai thotë se po e penalizon.

LEXO EDHE:  Zaimina ngre temperaturat/Foto sa  një mijë fjalë

LEXO EDHE:  Beli i hollë e të pasmet bombastike/ Bjondina që do t’iu lërë pa frymë me fotot e sajSipas Ilirit defekti i vetëm i Sabianitë është që i jepet shumë njerëzve. Balerini shqiptar këmbëngul që Sabiani ka shumë besim te të gjithë konkurrentët dhe mendon se edhe ata do t’ia kthejnë me të njëjtën monedhë.

Ai e paralajmëroi artistin që të “mos i jepet” kaq shumë njerëzve, sepse janë aty brenda për lojë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Video-Konkurentes së Përputhen i ndodh e papritura/ Gazetari tenton ta puthë live

Publikuar

-

Nga

Ish konkurentja e Përputhen, Shqipe Hysenaj, është përnallur me një situatë të parpritur në rubrikën ‘Trotuar’, në ‘E Diell’.

Teksa moderatori Edi Manushi nisi të prezantojë temën dhe përshëndeti të ftuarit, Bledi Mane afrohet pranë Shqipes dhe e përqafon, madje tenton edhe ta puth!

Kjo e fundit tenton t’i shmanget këtij gjesti dhe ndërsa largohet nis të qeshë me gjestin e gazetarit!

LEXO EDHE:  FOTOT-Mbani frymën/ Kjo modele do t’ju çmendë me format e saj

LEXO EDHE:  Renditet në listën e modeleve më të bukura në botë, kjo është shqiptarja që po i “tërbon” të gjithëMomentin mund ta ndiqni në videon e mëposhtme:

LEXO TE PLOTE