Connect with Us

Shpat Kasapi i kushton një këngë të dashurës së tij/ Partnerja nuk përmbahet, i shpreh dashurinë publikisht

Showbizz

Shpat Kasapi i kushton një këngë të dashurës së tij/ Partnerja nuk përmbahet, i shpreh dashurinë publikisht

Publikuar

-

Shpat Kasapi i kushton një këngë të dashurës së tij/ Partnerja nuk përmbahet, i shpreh dashurinë publikisht

Prej kohësh Shpat Kasapi ka treguar se është në një lidhje dashurie me një vajzë që e ka emrin Selvije.

Ajo nuk i përket botës së shoëbizit por ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj.

Ata janë shumë të lumtur me njëri-tjetrin dhe këtë e tregon edhe fakti që Shpati i ka kushtuar një këngë.

LEXO EDHE:  Do t’i buzëqeshë fati/ Këto shenja do ta kenë mirë “muhabetin” me dashurinë këto ditë

Kasapi ka publikuar një foto ku shihet pranë një pianoje dhe krahas shkruan: “Një këngë për ty dashuri.”

Sigurisht pas këtij dedikimi nuk ka mungur as reagimi i Selvijes e cila i ka shprehur publikisht dashurinë partnerit të saj.

“Të dua shumë dashuri”, shkruan ajo në koment./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

VIDEO-Pamje që do t’iu lënë “gojëhapur”/ Këngëtarja shqiptare me shtëpi të re në Amerikë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Linda Halimi është një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale. Këngëtarja jeton prej vitesh në SHBA ku dhe ka ndërtuar familjen dhe karrierën e saj.

Së fundi Linda ka treguar se është zhvendosur në shtëpinë e saj të re dhe ka treguar dhe pamjet brenda dhe jashtë saj.

Një apartament me shumë hapësirë, i dekoruar me shumë shije në ngjyrat gri, të zezë dhe të bardha.

Këngëtarja ka zbuluar se ende nuk e ka përfunduar dekorimin e saj, por zbulon pamjen e mrekullueshme që ka apartamenti i saj gjigant.

LEXO EDHE:  “Ditët me ty fillojnë dhe ikin sa hap e mbyll sytë”/ Genc Prelvukaj i bën urimin më të veçantë Enit për ditëlindje

LEXO EDHE:  Do t’i buzëqeshë fati/ Këto shenja do ta kenë mirë “muhabetin” me dashurinë këto ditë

Përmes disa videove ajo shihet mjaft e lumtur për zhvendosjen e saj. Kujtojmë se pak kohë më parë, këngëtarja ka bërë të ditur se ka kryer një ndërhyrje tek të pasmet e saj./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ♈️ 𝔏𝔦𝔫𝔡𝔦𝔱𝔞 ♈️ Linda Halimi (@linditaworld)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përplasja mes dy konkurrentëve të Përputhen/ Kthjellohet Edi, i kërkon falje Bashkimit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Edi dhe Bashkimi, janë dy djemtë sa për pak nuk u përplasën fizikisht në Përputhen.

Në episodin e kaluar të Përputhen, dy djemtë debatuan dhe provokuan njëri-tjetrin dhe u desh ndërhyrja e konkurrentëve që përplasje mes tyre të mos kalonte kufinjtë.

Sot Edi ka vendosur të kërkojë falje, jo vetëm Bashkimit por të gjithëve.Sipas tij, sjellja ka qenë e tillë për shkak të disa problemeve të jetës së tij personale.

LEXO EDHE:  “E bekuar që të kam në jetën time”/ Eni Koçi i bën dedikimin e veçantë reperit në ditëlindjen e tij

LEXO EDHE:  Horoskopi ditor/Si do të jetë puna dhe dashuria për 12 shenjat e zodiakut

Ai gjithashtu u shpreh se ishte i lënduar nga Bashkimi pasi ai kishte komentuar në lidhje me inteligjencën.

Edi është shprehur ndër të tjera se ai nuk është në të vërtetë një njeri i tillë dhe se nuk ka qenë vetvetja në ato situata./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E ofendoi në mes të emisionit/ Edi i kërkon takim 4 minutësh Adës, ajo e refuzon

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Prej ditësh, debatet kanë qenë shumë të ashpra mes dy konkurrentëve të Përputhen, Adës dhe Edit.

Ky i fundit shpërtheu në ofendime ndaj Adës, duke i vënë në dukje operacionet plastike dhe duke thënë në mes të emisionit se nuk i dukej si femër, por si burrë.Pas gjithë këtyre situatave dhe ofendikeve të vazhdueshme, Edi ka kërkuar një takim 4 minutësh me Adën, për të sqaruar mosmarrëveshjet mes tyre, por Ada e ka refuzuar, duke thënë se kapitulli mes saj dhe Edit është mbyllur. /CNA.al

LEXO TE PLOTE