Connect with Us

“Pata debat me nënën e saj, anulova gjithë investimin” / Koreografi i njohur zbulon arsyen pse e prishi bashëpunimin me Genta Ismajlin

Showbizz

“Pata debat me nënën e saj, anulova gjithë investimin” / Koreografi i njohur zbulon arsyen pse e prishi bashëpunimin me Genta Ismajlin

Publikuar

-

“Pata debat me nënën e saj, anulova gjithë investimin" / Koreografi i njohur zbulon arsyen pse e prishi bashëpunimin me Genta Ismajlin

Koreografi i njohur shqiptar Andi Murra si asnjëherë tjetër ka treguar me detaje arsyen pse prishi bashkëpunimin me këngëtaren Genta Ismajli.

I ftuar në emisionin Glamour Zone me Ester Bylykun, ai ka treguar se në momentet e fundit Genta kishte bërë ndryshime në koreografi dhe këtë nuk e kishte toleruar.

Gjithastu ai ka treguar se për këtë arsye kishte patur dhe një debat me nënën e këngëtares.

“Jo, nuk më kanë pushuar nga puna, por kam patur vetëm një rast keqkutimi me Genta Ismajlin. Ajo është një këngëtare shumë e mirë, dhe nisëm një bashkëpunim. Gjithcka ishte në rregll, derisa momentin e fundit ajo kërkoi të ndryshonim koreografinë, dhe të bënte dicka më të lehtë. Unë nuk pranova, pata dhe një debat me nënën e saj. Gjithcka ishte gati për xhirime dhe një natë përpara, i kam dërguar Gentës një mesazh ku i thash se nuk do të vazhdonim punën bashkë. I gjithë investimi i saj, puna që ishte bërë deri aty, përfundoi me kaq”, ka treguar ai./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

Prej disa vitesh Top Channel nuk po e realizon më reality shown më të shikuar “Big Brother”, ndonëse shpeshherë është premtuar se do të vijë edhe një sezon i ri.

Mësohet se së shpejti pritet të fillojë “Big Brother Vip”, i njejti reality show me personazhe publike. Tashmë janë hapur audicionet për personazhet Vip që do të izolohen brenda një shtëpie.

Personazhe që qytetarët janë mësuar t’i shohin në media dhe rrjete sociale, tashmë do të mbyllen brenda shtëpisë së famshme, larg luksit dhe komoditetit që na fal jeta e përditshme.

Ky program do të vijë në formatin më të fundit, ndërsa Top Channel raporton se ka blerë të drejtat ekskluzive për realizimin dhe janë përgatitur ambientet dhe studioja e “Big Brother Vip”.

LEXO EDHE:  “Është kompliment i madh”/Këngëtaren shqiptare e krahasojnë me Lady Gaga

LEXO EDHE:  Rama i kërkoi sërish bashkëpunim/ PD i përgjigjet menjëherë

Njerëzit e famshëm do të vishet me petkun e qytetarëve të zakonshëm dhe do të jenë të ekspozuar para kamerave 24 orë në 24 orë në 7 ditë të javës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti më i ri në “Përputhen”/ Ola deklaron vetëm për Muratin

Publikuar

-

Nga

Çifti më i ri në “Përputhen”/ Ola deklaron vetëm për Muratin

Ola dhe Murati janë çifti më i ri i emisionit të dashurisë “Përputhen”.

Në puntatën e sotme të emisionit u trasmetua takimi i dyshes dhe pikërisht sot Ola është deklaruar në emision vetëm për Muratin.

Ajo tha se në këtë rrugëtim e sheh veten me shtetasin turk që jeton në Shqipëri, ndërsa për ta vënë në provë, moderatorja Bora Zemani i kërkoi të bëjë kafe turke.

Ola pranoi dhe bëri një kafe për Muratin, ku nuk munguan edhe batutat.

Pjesë nga biseda:

LEXO EDHE:  VIDEO-Këngëtarja e njohur surprizohet në mesnatë/ Merr dhuratën marramendëse nga bashkëshorti

LEXO EDHE:  “Lotoj sa herë e dëgjoj”/ Klea Huta tregon momentin emocionues që ka përjetuar gjatë shtatzënisë

Murati: Unë e dua me sheqer si ty Ola. Mami im gatuan shumë mirë dhe e kërkon që të gatuajë shumë mirë. Sa herë iki në Stamboll, bën vetëm ushqim për mua.

Ola: Ti do që të gatuajë si mami jot?

Murati: Do e mësojë ajo s’ka gjë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Murati i bën gjërat serioze/ Fton Olën ta prezantojë me prindërit në Turqi

Publikuar

-

Nga

Murati i bën gjërat serioze/ Fton Olën ta prezantojë me prindërit në Turqi

Murati, është shtetasi turk më i komentuar i momentit në mediat rozë, për shkak të pjesëmarrjes së tij në emisionin e dashurisë “Përputhen”.

Parukieri që jeton në Shqipëri prej disa javësh po del me Olën dhe është deklaruar në program vetëm për të.

Pas lajmeve se ai ka një tjetër lidhje jashtë dhe pret të bëhet baba, Murati ka dashur që gjërat t’i bëjë më serioze me Olën, si për të treguar se fjalët e përhapura nuk janë të vërteta.

Në puntatën e sotme të emisionit është transmetuar takimi i tij me Olën, ku ai i ka kërkuar kësaj të fundit që të shkojë në Turqi dhe ta prezantojë me prindërit e tij.

LEXO EDHE:  Vesa Luma publikon videon qesharake të Big Bastës/ Ja ku e zë gjumi reperin

LEXO EDHE:  Shpërthen Aurela Gaçe/ “Të sëmurë mendor, të pa shpirt”

Pjesë nga biseda:

Murati: Do të kisha shumë dëshirë të shkonim në Turqi, të takoje mamin, babin.

Ola: Caktoje ditën. Po si do merremi vesh?

Murati: Translate. Ti do flasësh, unë do them atë që duan të dëgjojnë ata.

Ola: Po kur të mësoj unë të flas turqisht?

Murati: Mos mëso, ç’e do./ CNA.al

LEXO TE PLOTE