Connect with Us

“Halla ime më mori në telefon dhe më qante për së gjalli”/ Moderatorja flet për eksperiencën e saj me Covdi-19

Showbizz

“Halla ime më mori në telefon dhe më qante për së gjalli”/ Moderatorja flet për eksperiencën e saj me Covdi-19

Publikuar

-

“Halla ime më mori në telefon dhe më qante për së gjalli”/ Moderatorja flet për eksperiencën e saj me Covdi-19

Moderatorja e njohur Fjodora Fjora pak kohë më parë zbuloi se ksihte kaluar Covid-19. E ftuar në emisionin Histori ime ajo ka treguar se në momentin që konstatoi se ishte me Covid të gjithë familjarët ishin të shqetësuar dhe e merrnin cdo dy orë në telefon. Ajo shprehet kur mori vesh që ishte infektuar, halla e saj u bë aq merak sa filloi ta qante për së ngjalli nga telefoni.

Në momentin që ti konstaton që je me Covid 100 veta të thonë se çfarë duhet të bësh. Duhet të marrësh këtë, jo po duhet të marrësh atë, jo po pse morë këtë sepse mua më kanë dhënë këtë dhe fillon thua, duhet patjetër të mbyllem me veten time sepse është e kotë të dëgjoj gjithë këta njerëz. Nuk doja të izolohesha nga bota dhe t’i panikoja njerëzit, doja që t’i thoja që jam mirë. Halla ime më mori në telefon dhe më qante për së gjalli, i thashë prandaj nuk është për t’ju treguar juve sepse qante me oi dhe me dënesë obobo ç’të gjeti ty. Kuptova që është një situatë tragji-komike dhe një situatë e pazakonte“, shprehet ajo.

LEXO EDHE:  Nga lidhja e dashurisë tek planet për muzikën/ Fjoralba Ponari rrëfen detajet e reja rreth karrierës së saj

Ndërsa e pyetur se si vperoi me djalin pasi vërtetoi se ishte me Covid ajo u shpreh: “Që një ditë më përpara që e kisha atë dilemë se isha me Covid i kërkova dados time e cila është një njeri i jashtëzakonshëm dhe Teo e do shumë, i kemi shtëpitë pranë që ta merrte Teon në shtëpinë e saj. I thashë Teos që jam nisur në një udhëtim për punë në Korçë.”/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Plase bombën”/ Ndjekësi ka një kërkesë të veçantë për Sindin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Sindi Loci, ish konkurrentja e “Përputhen”, vazhdon të jetë një prej emrave më të komentuar në median rozë. Kjo përshak së Sindi, pothuajse në çdo intervistë flet hapur për skandalet që ndodhin brenda emisionit.

Për këtë arsye, një prej ndjeksësve e ngacmon Sindin për të treguar nëse di dicka më shumë në lidhje më skandalet e edicionit të ri të “Përputhen”.

Sindi a ka ndonjë lidhje sekrete aty brenda “Përputhen” që e di edhe ti, dhe do të plasësh bombën”, i shkruan ndjekësi.

LEXO EDHE:  “Është mashkulli i parë që më ka zhveshur”, moderatorja shqiptare i tregon të gjitha

LEXO EDHE:  “Në mendjen time...”/ Amarda Toska zbulon nëse do të rikthehet në ekranNderkohë që Sindi ja kthen, “Unë nuk “plas bomba” pëe askënd që nuk më ka prekur dhe nuk e njoh personalisht. Nuk kam pse gjykoj apo demaskoj askënd që nuk ja di zanafillën e historisë. Në këtë pikë jam njeri që shoh punët time”.

Kujtojme se së fundi është shpallur nje “luftë e heshtur” midis Arjanit dhe Sindit dhe të dy herë pas here “thumbojnë” publikisht njëri-tjetrin.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CAN.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Veshur me bikini të kuqe/ Modelja 26 vjeçare i vë “flakën” rrjetit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Annelese Milton është një modele, autore dhe një show-girl e famshme në Sidney të Australisë.

Ajo njihet gjithashtu për fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.

Supermodelja seksi e Instagramit, ku numëron 490 mijë ndjekës, ka postuar së fundmi një foto shumë provokuese ku shfaqet me nje palë bikini ngjyrë të kuqe në material gjarpër dhe është siguruar të “thyejë”rrjetin.

LEXO EDHE:  “Në mendjen time…”/ Amarda Toska zbulon nëse do të rikthehet në ekran

LEXO EDHE:  Artan Hoxha tallet me Ramën dhe Çim Pekën

Annelese, 26 vjeç është gjithashtu një ambasadore e kompanisë së famshmë të modës “FashionNova”.Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

35 vite bashkë/ Ndahet nga jeta bashkëshorti i Tom Ford

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Tom ford, ka njoftuar vdekjen e bashkëshortit të tij Richard Buckley. Lajmi është bërë i ditur nga CNN Style.

“Richard ndrroi jetë nga shkaqe natyrore në shtëpinë e tyre në Los Angeles mbrëmjen e kaluar, në praninë e Tom dhe djalit të tyre Jack.

Bashkëshorti i Ford, Buckley ishte një prej emrave më të njohur ne botën e modës.Gjithashtu ishte një gazetar dhe redaktues amerikan i medias në fushën e modës. Buckley shkroi për Vogue Italia dhe revistën Nju Jork, dhe punoi si redaktore për “Ëomen Ëear Daily”, “Vanity Fair” dhe “Vogue Hommes”. Në  këto të fundit ai ishte kryeredaktor nga viti 1999 deri në 2005.

LEXO EDHE:  “Uroj të kalojë ky dreq Covidi para se të lind bebin”/ Sipërmarrësja e njohur infektohet në muajin e fundit të shtatzënisë

LEXO EDHE:  Ironia e Tritan Kalos/ Ti nuk do më shkarkosh, rrënoftë Demon-kracia

Jo vetëm kaq por ai njihej gjithashtu edhe per pjesëmarrjen e tij në aktivitete bamirësie bashke me bashkëshortin e tij Tom Ford./CNA.al

LEXO TE PLOTE