Connect with Us

“Ëndrra e çdo mashkulli”/ Fotot ku Irina Shayk “rrëqeth” me fizikun e saj

Showbizz

“Ëndrra e çdo mashkulli”/ Fotot ku Irina Shayk “rrëqeth” me fizikun e saj

Publikuar

-

“Ëndrra e çdo mashkulli”/ Fotot ku Irina Shayk “rrëqeth” me fizikun e saj

Ajo është një nga modelet më të famshme dhe të suksesshme në botë. Gjithnjë është cilësuar si një nga vajzat më të bukura në botë.

Irina Shayk ka një karrierë të gjatë si modele pasarelash.

Fizikun e saj do ta dëshironte çdo vajzë. Bukuroshja së fundi ka relaizuar një set fotografik ku i ka lënë pak vend imagjinatës me pozat e saj, ku nuk ka nguruar të pozojë dhe nudo.

LEXO EDHE:  Me dorën në gjoks/ Oriola Marashi i vë "flakën" Instagramit me foton e fundit

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më të bukura të saj që mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Do ja falje tradhëtinë bashkëshortit?”/ Paloma habit me përgjigjen

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Mbrëmjen e djeshme Paloma gjatë një bisede me banorë të tjerë brenda shtëpisë më të famshme të momentit, “Big Brother Vip” ka diskutuar çështjen e tradhëtisë.

Ajo ka rrëfyer se nëse do zbulonte se bashkëshori i saj e tradhëton ajo do vendoste ta falte.

Por nëse kjo do të vazhdonte për një kohë të gjatë do vendoste të ndaheshin.Nëse ka ndërmend ta bëjë le ta bëjë. Nëse e bën një herë do ta falja, nëse do ta përsëriste do ta ndaja. Unë nuk e prish familjen për një tradhëti momentale”,- iu shpreh gazetarja Paloma duke i habitur të gjithë banorët prezent në bisedë.

LEXO EDHE:  Bjondina me sytë e bukur/ Fotot më mahnitëse të Jasmine Sanders

LEXO EDHE:  Modelja që po "përvëlon" rrjetin/ Fotot e Ana Cheri do t’iu lërë pa mend

Ajo gjithashtu është shprehur se kur një femër tradhëton ka një arsye të fortë që e ka çuar drejt këtij akti, ndërsa mashkulli është më tepër impulsiv./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sherr mes vajzave të “Big Brother Vip”/ Zbardhet arsyeja

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Që në momentin e nisjes së emisionit “Big Brother, Vip” tema e pastimit ka qenë fokusi i shumë debateve.

Së fundmi, një tjetër situatë e tillë është krijuar mes vajzave të shtëpisë. Konkretisht Paloma gjatë kohës kur po lante enët është revoltuar për faktin se askush tjetër nuk mori përsipër të pastronte enët e kuzhinës por ka larë vetëm ajo.

Unë i kam larë gjithnjë dhe nuk i laj më. Ka persona të tjerë që nuk bëjnë asgjë në këtë shtëpi, kam nevojë të pushoj”,- tha ajo.

LEXO EDHE:  Lottie Moss “nxeh” Instagram-in

LEXO EDHE:  Shpërthyese dhe përvëluese/ Njihuni me modelen më s*ksi të InstagramitNë këtë diskutim është përfshirë edhe aktorja  e njohur Arjola e cila u shpreh se pastrimi dhe sistemimi i shtëpisë është detyrim i bashkëjetesës dhe nuk ka pse të kthehet në konflikt.

Nëse të tjerët nuk punojnë kjo s’do të thotë që ne të tjerët do rrimë. Duhet të pastrojmë dhe mos të flasim”,- tha Arjola./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Në hapat e babit të saj/ Vajza e Ardit Gjebreas feston suksesin e radhës

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Ana Gjebrea vajza e Ardit Gjebreas do të jetë përfaqësuesja e Festivalit Europian të Këngëve për Fëmijë Eurovision 2021.

Vajza e kantautorit të njohur  është shpallur fituese e Festivalit të Fëmijëve në RTSH dhe kjo nuk është aspak e habitshme pasi siç duket Ana po ecën  në hapat e babait të saj.Lajmin e ka postuar edhe vetë Ana në Instagramin e saj duke u shprehur shumë e lumtuar që do të jetë ajo përfaqësuesja e këtij festivali.

LEXO EDHE:  Modelja më e famshme shqiptare që ka pozuar për markat e njohura/ Fotot më të zjarrta të Vildane Zenelit

LEXO EDHE:  Bukuroshja bjonde çmend meshkujt/ Fotot më mahnitëse të modeles së njohur

Postimin e ka ri-shpërndarë edhe kantautori Ardit Gjebrea i cili duket se është bërë shumë krenar për suksesin e vajzës së tij të vogël./CNA.al

LEXO TE PLOTE