Connect with Us

Dojna Mema shtatzënë?/ Moderatorja: I kam binjakë

Showbizz

Dojna Mema shtatzënë?/ Moderatorja: I kam binjakë

Publikuar

-

Moderatorja shumë e dashur e ekranit, Dojna Mema është një nga personazhet më aktive në rrjetet sociale. Dojna ka treguar se së fundi ka një neps të paparë për ëmblësirat dhe kaq ka mjaftuar që ndjekësit të aludojnë se mos bëhet fjalë për një bebush.

“Se ç’kam një neps “ ashtu si kështu” këtë periudhë”, shkruan ajo krahas postimit e saj.

Nuk kanë munguar edhe reagimet e menjëhershme të ndjekësve të cilat Dojna i ka publikuar duke sqaruar se nuk bëhet fjalë për një bebush.

LEXO EDHE:  Luana Vjollca tregon sekretin/ Kjo është “dhimbja” më e madhe pas emisionit

“Ik bëj ndonjë ashtu te barku mos ke ndonjë ashtu te barku “këshillë miqësore””, shkruan një nga ndjekësit.

“Jo jo! Nuk di ç’me ka ndodhur me nepsin këto tre muaj, por e sigurt që nuk bëhet fjalë për një bebush”, sqaron Dojna.

Më pas ka vijuar me shakanë duke shkruar: “I kam binjake, Panettone dhe Pandoro”./ CNA.al

“Më rreh zemra fort”/ Dojna Mema flet për herë të parë për lidhjen e dashurisë
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Semi përlotet/ Çfarë i ndodhi këngëtares në Big Brother VIP?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Semi Jaupaj është një nga banoret e shtëpisë së Big Brother Vip. Gjatë ditës së sotme, Semi është përlotur. Në një bisedë me Donaldin, duket se këngëtarja ndien shumë mungesën e familjarëve.

Ndërkohë nga ana tjetër Donaldi i qëndron pranë duke i kujtuar se ka mbështetjen e tij dhe e bind që duhet të qëndrojë në Big Brother VIP.

Mundohu të kuptosh se dera është aty. Po të duash del dhe të vazhdosh atë jetë që ke pasur. Je me mua këtu. Dera është aty e di si del kollaj. Do dalësh do të bësh të njëjtat gjëra që ke bërë”, i thotë aktori këngëtares./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Kuvendi i “preu kokën”/ Meta ironizon deputetët

LEXO EDHE:  “Do ktheheni kur të mbarojë lufta”/ Rama bën sqarimin e fundit: Do riatdhesojmë vetëm ata që kanë mbetur rrugëve 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Debati i radhës në “Big Brother”/ Shkak Beniada

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Tashmë jemi mësuar me dikutimet dhe debatet brenda shtëpisë së “Big Brother”.

Së fundmi është bërë një debat me protagonist Donaldin dhe Arditin.

Shkak i debatit ka qenë pikërisht Beniada.

Gjatë spektaklit Arditi pranoi hapur se ka një pëlqin për Beniadën pork jo e fundit u shpreh se e sheh vetëm si shok.Ditën e sotme në një moment Donaldi pyet Arditin nëse pas këtyre diskutimeve pret që mes tij dhe Beniadës të ndodhë diçka.

Nuk është puna se ç’pres unë. Unë sot kam një simpati. Se çfarë ndodh nuk e di. Unë shpreha simpatinë time dhe s’mund ta ndryshoj tani që ajo tha se më sheh si shok”, është shprehur Arditi.

LEXO EDHE:  Tabaku lë me “gisht në gojë” Veliajn/ Leja për ndërtim është dhënë në 2014, nuk kam qenë nënkryetare Bashkie

LEXO EDHE:  FOTOT-Karantina seksi e Leila Krajës/ Moderatorja e sportit i vë flakën Instagramit

Me kaq pak u kuptua se Arditi nuk ka ndërmend të heqë dorë nga pëlqimi që ka për Benaidën, të paktën për tani. Por gjithsesi ne na mbetet të presim se çfarë do ndodhë më vonë me dyshen./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tradhëti, pasion dhe skena të nxehta/ Ermal Mamaqi tregon se çfarë pritet të shohim në serialin “H.O.T”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Vetëm një javë na ndan nga fillimi i serialit “H.O.T”, i cili pritet të nisë më 24 tetor në ekranin e TV.Klan.

I ftuar së fundmi në emisionin “Jo vetëm modë” Ermal Mamaqi ka treguar më shumë rreth serialit.

Ermali tregoi se në serial ai është regjisor dhe punon në një kompani reklamash. E fejuara e tij është Jonida Vokshi që është edhe vajza e pronarit, gjithashtu arsyeja pse ai është i fejuar me atë. Por në serial, Ermali është i dashuruar me ish-in që jeton në Amerikë, rol i luajtur nga Klea Huta.Nuk mbaron me kaq. Ndër të tjera Ermali ka zbuluar se në serial, ditën e parë të një reklame, ai bën dashuri me modelen e reklamës, rol i luajtur nga Megi Pojanin.

LEXO EDHE:  “Do ktheheni kur të mbarojë lufta”/ Rama bën sqarimin e fundit: Do riatdhesojmë vetëm ata që kanë mbetur rrugëve

LEXO EDHE:  “Do ktheheni kur të mbarojë lufta”/ Rama bën sqarimin e fundit: Do riatdhesojmë vetëm ata që kanë mbetur rrugëve

Disa pjesë i kemi prerë”, tha Ermali duke qeshur e duke treguar se kanë xhiruar edhe skena të nxehta.

Kujtojmë se seriali “H.O.T”nis në 24 tetor dhe do të jetë në ekranin e TV. Klan për 10 javë. Ermali zbuloi gjithashtu se seriali do vazhdojë edhe për 2 sezone të tjera sepse ende nuk ka një përfundmim të përsonazheve./CNA.al

LEXO TE PLOTE