Connect with Us

Ndryshim drastik/ Kuzhinieri i famshëm shqiptar humb 52 kilogramë për një vit

Showbizz

Ndryshim drastik/ Kuzhinieri i famshëm shqiptar humb 52 kilogramë për një vit

Publikuar

-

Ndryshim drastik/ Kuzhinieri i famshëm shqiptar humb 52 kilogramë për një vit

Reperi dhe kuzhinieri me origjinë shqiptare,Ariyan Arslani, i njohur me emrin Action Bronson, i ka lënë të gjithë pa fjalë me transformimin e tij.Ai është shfaqur në kopertinën “Men’s Health Magazine” ku ka zbuluar se si ka humbur 52 kilogramë nga pesha këtë vit, duke shkuar nga 180 kilogramë në rreth 120.

“Kam lindur i shëndoshë. Isha një fëmijë i shëndoshë. Ky transformim ishte i vonuar”, ka thënë reperi dhe kuzhinieri i njohur.

Gjatë muajit Mars, ai ndoqi një regjim strikt fitnesi dhe të tregonte kujdes me dietën e tij ushqimore. Action është shprehur se duhej patjetër të hiqte kilogramët për shkak të problemeve shëndetësore.

“Kisha shumë probleme, si diabeti, ekzema, astma dhe shumë gjëra të tilla që i kisha shkaktuar vetes”, ka treguar ai.

LEXO EDHE:  Foto-E rëndë në Greqi/ Përmbyset traktori, humb jetën 20-vjeçari shqiptar

Action tha se ndryshimi i madh nisi që në muajin nëntor me lindjen e djalit të tij dhe tani zgjohet çdo ditë në orën 4 të mëngjesit për t’u stërvitur dhe për të marrë proteinat. CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Bombë , bombë, bombë”/ Arjola Demiri thyen rrjetin, tregon format dhe i la të gjithë gojëhapur

Publikuar

-

Nga

Megjithëse nënë e tre fëmijëve, aktorja shqiptare Arjola Demiri ka një trup për tu admiruar.

Aktorja ka ndezur instagramin teksa ka publikuar dy fotot ku shfaqet më seksi se kurrë.

Arjola ka treguar format e saj perfekte dhe shumë tërheqëse në veshje që i tregon më së miri të pasmet bombastike.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një “zjarr” i vërtetë/ Njihuni me “bishën” e Instagramit

Publikuar

-

Nga

Jailyne Ojeda Ochoa është një modele shumë e famshme në rrjetet sociale. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, përkatësisht 13 milionë.

Jailyne ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj, falë formave të saj bombastike.Ajo pozon më së shumti me bikini dhe tregon linjat perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trupi i saj është një ëndërr/ Oriola Marashi tregon format seksi me bikini

Publikuar

-

Nga

Trupi i saj është një ëndërr/ Oriola Marashi tregon format seksi me bikini

Oriola Marashi është një nga modelet më seksi të momentit. Modelja nuk është e njohur vetëm për publikun shqiptar por imazh në kompani shumë të njohura në botë, si Guess.

Pas projekteve të shumta në fushën e modelingut Oriola ka zgjedhur të kalojë ditët e nxheta në bregdet, ku sigurisht nuk kanë munguar edhe pozat seksi.

LEXO EDHE:  Aktori shqiptar që po çmend turqit me të dashur të re? Ja bjondja që i ka marrë zemrën

Ajo shfaqet më seksi se kurrë me bikini duke treguar format e saj perfekte.

LEXO EDHE:  Vitamina D është një nga luftueset më të mëdha të depresionit

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE