Connect with Us

Xhelozi dhe kërcime provokuese/ Shpërthen konkurrentja e “Love Story”: Kaluan në vulgaritet

Showbizz

Xhelozi dhe kërcime provokuese/ Shpërthen konkurrentja e “Love Story”: Kaluan në vulgaritet

Publikuar

-

Konkurrentja e Love Story, Drita, ka shprehur mendimin e saj përsa i përket kërcimeve provokuese në disko. Ajo është shprehur se disa prej skenave që ka parë nuk i kanë pëlqyer aspak dhe e gjithë situata në disko kaloi në vulgaritet.

Vajzat edhe kërcyen edhe provokuan, të gjitha i bënë. Shumë gjëra ndodhën dhe nuk më pëlqyen edhe aq shumë. Vajzat e çuan pak gjënë në vulgaritet. Saimiri u mundua të tregohet xhentëllmen në fund por që vajzat e mbizotëruan skenën dhe ashtu donin ta prezantonin veten dhe ashtu e bënë“, ka thënë Drita.

LEXO EDHE:  “Prisni radhën e gjuhës”/ Einxhel Shkira thumbon konkurrentet e Love Story

Kujtojmë se Drita ende nuk ka patur një takim të gjatë me Saimirin e megjithatë Saimiri e përzgjodhi sërish për të vazhduar garën.

Mbrëmjen e kaluar u eleminuan dy vajzat, Enxhi dhe Kejsi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Përputhsat” i futen muzikës/ Në listë shtohet dhe ish konkurrentja

Publikuar

-

Nga

“Përputhsat” i futen muzikës/ Në listë shtohet dhe ish konkurrentja

Të shumtë janë konkurrentët e Përputhen që i janë futur botës së muzikës. Mevlan Shaba, Melisa Lleshi, Princ Mile, Julian Lala, këto janë vetëm disa prej emrave që kanë befasuar të gjithë ndjekësit me zgjedhjen e tyre.

Pak kohë më parë edhe ish konkurretja Ana Kauri shprehu dëshirën se në një të ardhme do të merrej me muzikë.

Pas këtyre emrave, një tjetër ish konkurrente, ka zbuluar surprizën, duke thënë se këtë javë ka nisur me xhirimet e projektit muzikor.

LEXO EDHE:  “Një natë unë e një natë ti”/ Dy konkurrentet e Love Storyt bien dakort për të “ndarë” Saimirin

LEXO EDHE:  (Video)Çudira shqiptare! Në teatër ikin dritat, salla nis të këndojë në errësirë “Eja Eja Luleborë”

Bëhet fjalë për Ana Lleshin, e cila e ftuar në emisioni “E diell” ka zbulaur shumë pak detaje për projektin e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“A të vjen keq që s’jam e jotja?”/ Ana Lleshi thumbon Arsimin

Publikuar

-

Nga

Ana Lleshi dhe ish konkurrenti i Përputhen, Arsim Abduli janë komentuar shumë në mediat rozë për një lidhje dahsurie mes tyre. Edhe pse dyshja nuk e konfirmoi asnjëherë se ishin në një lidhje fotot ku shiheshin bashkë tregonin të vërtetën.

Së fundi po përflitet se ata janë ndarë. Pak ditë më parë ishte Arsimi ai që hodhi dyshimet pasi në një postim të tijin në rrjetet sociale shkruante: “Unë personalisht ju prezantoj këtë çmim dhe ju të gjithë keni diçka të përbashkët, emri juaj fillon me A (njerëz të rremë)”.

LEXO EDHE:  “Ia plasi të qarit” pasi Saimiri nuk e zgjodhi/ Shpërthen ish konkurrentja e Love Story: Tani do më njohin

LEXO EDHE:  “Me dëshirën më të madhe largohem nga emisionin”/ Pas kërkesës së Enxhël, Meri pendohet për fjalët e saj

Pas këtij thumbi nga ana e Arsimit nuk kanë munguar as thumbat e Anës. Ajo ka publikuar një foto ku krahas shkruan: “Kur për mua të pyet bota, a të vjen keq që s’jam e jotja ?!”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diana Lleshi (@_callmebeba_)

Nuk e dimë nëse këto thumbe janë për njëri-tjetrin, por presim reagimet në ditët në vijim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Atdheu i Përputhen rrëfen detajet nga fëmijëria/ “Prej 5 vitesh kam bërë gjilpëra”

Publikuar

-

Nga

Konkurrenti i ‘Përputhen’, Atdhe Xharavina ka rrëfyer detaje nga fëmijëria e tij e vështirë.

I ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ai ka treguar se prej 5 vitesh ka bërë gjilpëra edhe pse nuk vuante nga asnjë sëmundje duke mos e ditur këtë fakt.

“Në Kosovë, më thanë se kisha një infeksion në kocka, por nuk ishte e vërtetë. Terapia që kam pasur për 5 vite ka qenë e panevojshme dhe çdo muaj duhet të bëja një gjilpërë. Më ka bërë të ndihem shumë keq ajo periudhë, sepse ajo gjilpëra ishte si një lloj droge. Ditën që e bëja më hapte sytë, pastaj më vinte si në gjumë. Pastaj ika për tu kuruar në Stamboll, dhe mësuam që unë nuk kisha asnjë infeksion. Kisha një problem të vogël, që u kurua vetëm me 2 tablete.”, rrëfeu Atdheu./ CNA.al

LEXO TE PLOTE