Connect with Us

“Nuk ishte pija por dashuria”/ Konkurrentja përfundon e dehur në krahët e Saimirit

Showbizz

“Nuk ishte pija por dashuria”/ Konkurrentja përfundon e dehur në krahët e Saimirit

Publikuar

-

Mbrëmjen e kaluar në emisionin Love Story u transmetua një takim i nxehtë me Saimirit dhe vajzave në disko. Njëra prej konkurrenteve, Suela e kishte tepruar paksa me pijen dhe gjithë kohës shihej në krahët e Saimirit. Por pas dehjes, Suela i ka dërguar një videomesazh Saimirit ku i kërkon falje për teprimin me pijen dhe sjelljen e saj.

“Saimir si je? Kalova një ditë shumë të bukur në liqen, u ndjeva shumë mirë dhe më përcolle shumë pozitivitet. Për këtë të falenderoj. Sa i përket natës në party e kisha tepruar pak fare me pijen por gjithsesi dua të të falenderoj se më ke qëndruar afër dhe besoj që mund të të kem vënë pak fare në siklet. Mbaj mend vetëm një skenë, që kam hipur lart te skena dhe të kam përqafuar. Por se di se çfarë të kam thënë në vesh. Pastaj më kujtohet që më ngrite dhe hopa në peshë dhe më zbrite të shkallët. Për këtë je treguar shumë njerëzor. Faleminderit! E di që pija është pak e tepruar dhe kjo gjë nuk të pëlqen fare ty se ma ke thënë edhe te dreka kur po pija prapë verë. Por mbase kjo nuk ishte nga pija, ishte nga dashuria. Të përqafoj fort dhe sorry. Të puth, qëndro special!”, shprehet ajo ne videomesazhin./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Përputhsat” i futen muzikës/ Në listë shtohet dhe ish konkurrentja

Publikuar

-

Nga

“Përputhsat” i futen muzikës/ Në listë shtohet dhe ish konkurrentja

Të shumtë janë konkurrentët e Përputhen që i janë futur botës së muzikës. Mevlan Shaba, Melisa Lleshi, Princ Mile, Julian Lala, këto janë vetëm disa prej emrave që kanë befasuar të gjithë ndjekësit me zgjedhjen e tyre.

Pak kohë më parë edhe ish konkurretja Ana Kauri shprehu dëshirën se në një të ardhme do të merrej me muzikë.

Pas këtyre emrave, një tjetër ish konkurrente, ka zbuluar surprizën, duke thënë se këtë javë ka nisur me xhirimet e projektit muzikor.

LEXO EDHE:  Video-“Rama është kapur duke vjedhur”/ Basha me mesazh qytetarëve

LEXO EDHE:  Horror me kafshët/ Qenit i varin gur në qafë dhe e hedhin në lumë

Bëhet fjalë për Ana Lleshin, e cila e ftuar në emisioni “E diell” ka zbulaur shumë pak detaje për projektin e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“A të vjen keq që s’jam e jotja?”/ Ana Lleshi thumbon Arsimin

Publikuar

-

Nga

Ana Lleshi dhe ish konkurrenti i Përputhen, Arsim Abduli janë komentuar shumë në mediat rozë për një lidhje dahsurie mes tyre. Edhe pse dyshja nuk e konfirmoi asnjëherë se ishin në një lidhje fotot ku shiheshin bashkë tregonin të vërtetën.

Së fundi po përflitet se ata janë ndarë. Pak ditë më parë ishte Arsimi ai që hodhi dyshimet pasi në një postim të tijin në rrjetet sociale shkruante: “Unë personalisht ju prezantoj këtë çmim dhe ju të gjithë keni diçka të përbashkët, emri juaj fillon me A (njerëz të rremë)”.

LEXO EDHE:  Publikohet video/ Rama nxjerr gishtin e mesit teksa flet në Kuvend

LEXO EDHE:  VIDEOT/ “Stop” zbardh manipulimet e referendumit të PS-së

Pas këtij thumbi nga ana e Arsimit nuk kanë munguar as thumbat e Anës. Ajo ka publikuar një foto ku krahas shkruan: “Kur për mua të pyet bota, a të vjen keq që s’jam e jotja ?!”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diana Lleshi (@_callmebeba_)

Nuk e dimë nëse këto thumbe janë për njëri-tjetrin, por presim reagimet në ditët në vijim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Atdheu i Përputhen rrëfen detajet nga fëmijëria/ “Prej 5 vitesh kam bërë gjilpëra”

Publikuar

-

Nga

Konkurrenti i ‘Përputhen’, Atdhe Xharavina ka rrëfyer detaje nga fëmijëria e tij e vështirë.

I ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ai ka treguar se prej 5 vitesh ka bërë gjilpëra edhe pse nuk vuante nga asnjë sëmundje duke mos e ditur këtë fakt.

“Në Kosovë, më thanë se kisha një infeksion në kocka, por nuk ishte e vërtetë. Terapia që kam pasur për 5 vite ka qenë e panevojshme dhe çdo muaj duhet të bëja një gjilpërë. Më ka bërë të ndihem shumë keq ajo periudhë, sepse ajo gjilpëra ishte si një lloj droge. Ditën që e bëja më hapte sytë, pastaj më vinte si në gjumë. Pastaj ika për tu kuruar në Stamboll, dhe mësuam që unë nuk kisha asnjë infeksion. Kisha një problem të vogël, që u kurua vetëm me 2 tablete.”, rrëfeu Atdheu./ CNA.al

LEXO TE PLOTE