Connect with Us

Patris Berisha reagon pas veprimit të Tunës/ Publikon videon me djalin dhe i jep mesazhin këngëtares

Showbizz

Patris Berisha reagon pas veprimit të Tunës/ Publikon videon me djalin dhe i jep mesazhin këngëtares

Publikuar

-

Prej ditësh në mediat rozë po përflitet për një ndarje të çiftit Patris dhe Tuna. Këngëtarja i ka befasuar të gjithë duke ndryshuar mbiemrin e djalit në Instagrmin e tij, nga Tian Berisha në Tian Sejdi.

Pas kësaj, ishte Robert Berisha i pari që reagoi duke publikuar një video të Renee dhe Tian dhe krahas shkruante:”Renee Berisha” dhe “Tian Berisha.”

Së fundi ka reaguar edhe Patris, ku ka publikuar një video me të birin me mbishkrimin, “Tian Patris Berisha”,- duke i treguar këngëtares së mbiemrin e Tian nuk mund ta ndryshojë dot.

LEXO EDHE:  VIDEO/ Është vetëm 5 vjeç por ka një zë të adhurueshëm

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Patris Berisha ♉️ (@patrisberisha)

Këtij postimi i është mbështetur edhe Roberti, i cili shkruan: “Përgjithmonë haver”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Plase bombën”/ Ndjekësi ka një kërkesë të veçantë për Sindin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Sindi Loci, ish konkurrentja e “Përputhen”, vazhdon të jetë një prej emrave më të komentuar në median rozë. Kjo përshak së Sindi, pothuajse në çdo intervistë flet hapur për skandalet që ndodhin brenda emisionit.

Për këtë arsye, një prej ndjeksësve e ngacmon Sindin për të treguar nëse di dicka më shumë në lidhje më skandalet e edicionit të ri të “Përputhen”.

Sindi a ka ndonjë lidhje sekrete aty brenda “Përputhen” që e di edhe ti, dhe do të plasësh bombën”, i shkruan ndjekësi.

LEXO EDHE:  Humbi jetën nga Covid/ Mesazhi i Manastirliut për mjekun Arjan Pushi

LEXO EDHE:  Suksesi në rritje i vëllezërve korçarë/ Endri dhe Stefi Prifti japin mesazhin e rëndësishëmNderkohë që Sindi ja kthen, “Unë nuk “plas bomba” pëe askënd që nuk më ka prekur dhe nuk e njoh personalisht. Nuk kam pse gjykoj apo demaskoj askënd që nuk ja di zanafillën e historisë. Në këtë pikë jam njeri që shoh punët time”.

Kujtojme se së fundi është shpallur nje “luftë e heshtur” midis Arjanit dhe Sindit dhe të dy herë pas here “thumbojnë” publikisht njëri-tjetrin.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CAN.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Veshur me bikini të kuqe/ Modelja 26 vjeçare i vë “flakën” rrjetit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Annelese Milton është një modele, autore dhe një show-girl e famshme në Sidney të Australisë.

Ajo njihet gjithashtu për fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.

Supermodelja seksi e Instagramit, ku numëron 490 mijë ndjekës, ka postuar së fundmi një foto shumë provokuese ku shfaqet me nje palë bikini ngjyrë të kuqe në material gjarpër dhe është siguruar të “thyejë”rrjetin.

LEXO EDHE:  Bleona “shokon” përsëri! Del me të brendshme dhe “tërbon” drejtorin e kanalit të njohur

LEXO EDHE:  Basha, mesazh per 2 Korrikun: Pervjetori na ben te reflektojme

Annelese, 26 vjeç është gjithashtu një ambasadore e kompanisë së famshmë të modës “FashionNova”.Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

35 vite bashkë/ Ndahet nga jeta bashkëshorti i Tom Ford

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Tom ford, ka njoftuar vdekjen e bashkëshortit të tij Richard Buckley. Lajmi është bërë i ditur nga CNN Style.

“Richard ndrroi jetë nga shkaqe natyrore në shtëpinë e tyre në Los Angeles mbrëmjen e kaluar, në praninë e Tom dhe djalit të tyre Jack.

Bashkëshorti i Ford, Buckley ishte një prej emrave më të njohur ne botën e modës.Gjithashtu ishte një gazetar dhe redaktues amerikan i medias në fushën e modës. Buckley shkroi për Vogue Italia dhe revistën Nju Jork, dhe punoi si redaktore për “Ëomen Ëear Daily”, “Vanity Fair” dhe “Vogue Hommes”. Në  këto të fundit ai ishte kryeredaktor nga viti 1999 deri në 2005.

LEXO EDHE:  Publikohet video-aksioni për kapjen e gomones me 2 tonë drogë/ Operacioni më i madh në histori…

LEXO EDHE:  VIDEO/Djali i tij nuk mund të flinte/ Ja çfarë bën babai

Jo vetëm kaq por ai njihej gjithashtu edhe per pjesëmarrjen e tij në aktivitete bamirësie bashke me bashkëshortin e tij Tom Ford./CNA.al

LEXO TE PLOTE