Connect with Us

Patris Berisha reagon pas veprimit të Tunës/ Publikon videon me djalin dhe i jep mesazhin këngëtares

Showbizz

Patris Berisha reagon pas veprimit të Tunës/ Publikon videon me djalin dhe i jep mesazhin këngëtares

Publikuar

-

Prej ditësh në mediat rozë po përflitet për një ndarje të çiftit Patris dhe Tuna. Këngëtarja i ka befasuar të gjithë duke ndryshuar mbiemrin e djalit në Instagrmin e tij, nga Tian Berisha në Tian Sejdi.

Pas kësaj, ishte Robert Berisha i pari që reagoi duke publikuar një video të Renee dhe Tian dhe krahas shkruante:”Renee Berisha” dhe “Tian Berisha.”

LEXO EDHE:  VIDEO-Me bikini minimaliste para pasqyrës/ Kejvina Kthella i vë flakën Instagramit

Së fundi ka reaguar edhe Patris, ku ka publikuar një video me të birin me mbishkrimin, “Tian Patris Berisha”,- duke i treguar këngëtares së mbiemrin e Tian nuk mund ta ndryshojë dot.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Patris Berisha ♉️ (@patrisberisha)

Këtij postimi i është mbështetur edhe Roberti, i cili shkruan: “Përgjithmonë haver”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pozon tërësisht e zhveshur mbi kalë/ Modelja “Playboy” ekspozon trupin “bombë”

Publikuar

-

Nga

Stefanie Gurzanski është një modele dhe një aktore shumë e njohur. Karriera e saj si modele nisi pasi nuk po gjente dot një profesion të përshtatshëm për të jetuar dhe vendosi të postonte fotot e saj në rrjetet sociale.

Duke treguar bukurinë e saj dhe trupin perfekte, Stefanie arriti të tërhiqte vëmendjen e revistave të njohura duke pushtuar kështu kopertinat e tyre.

LEXO EDHE:  VIDEO- E pabesueshme/ I riu kërcen mbi muret e ballkoneve të ndërtesës 11 katëshe

Ajo ka pozuar për shumë revista të njohura si Playboy, Vogue, Maxim dhe Elle.

LEXO EDHE:  “Do përfundojë me sukses”/ Mesazhi shpresëdhënës i mjekes së ‘Shefqet Ndroqit’

Gurzanski gjithashtu ka njënumër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku kalon numrin e 1 milionë përdoruesve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Boksierja më seksi që keni parë ndonjëherë/ Fotot më fantastike të Amber Field

Publikuar

-

Nga

Amber Field është një modele dhe sportiste e njohur. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku dhe ndan foto shumë seksi.

Field nuk nguron të tregojë format e saj shpërthyese teksa pozon më së shumti me bikini. Ajo merret me boks ku dhe ka fituar në titull të rëndësishëm.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Poem e Ledri Vulës takon Dua Lipën/ Mos e humbisni takimin e ëmbël mes dy vajzave

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Dua Lipan a surprizoi të gjithëve teksa së fundi ka vendosur të vizitojë Shqipërinë. Gjatë vizitës së saj në Tiranë, Dua u takua me shumë personaliete të njohura në Tiranë.

Pas takimit me kryeministrin Rama, Dua ka takuar një prej miqve të saj më të mirë dhe të hershëm, reperin Ledri Vula.

Reperi e ka prezantuar këngëtaren me vajzën e tij, Poem Blu, e cila e ka pritur yllin e muzikës me një buzëqeshje.

LEXO EDHE:  Big Basta feston ditëlindjen/ Vesa Luma hap arkivat dhe uron bashkëshortin në mënyrën më të veçantë

Gjithashtu, Dua është prezantuar edhe me partneren e Ledrit Sarën, dhe të katërt së bashku kanë publikuar një foto që po bën xhiron e rrjetit.

LEXO EDHE:  Kujdes, nëse ju vjen ky mesazh në WhatsApp fshijeni menjëherë!

Kujtojmë se shumë vite më parë,Ledri dhe Dua kanë patur një lidhje së bashku, por pavarësisht kësaj ruajnë raporte shumë të mira familjare së bashku./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE