Connect with Us

Habit Big Mama: Po të isha mashkull do të kisha kap shumë femra

Showbizz

Habit Big Mama: Po të isha mashkull do të kisha kap shumë femra

Publikuar

-

Big Mama është një nga këngëtaret dhe moderatoret më të dashura si për publikun e Kosovës ashtu edhe të Shqipërisë.Së fundi Big Mama ka qenë e ftuar në emisionin e Luana Vjollcës, ku në “After Party”, i është përgjigjur disa pyetjeve shumë pikante.

Teksa pyetet se çfarë do preferonte më shumë seksin apo përqafimet ajo ka zgjedhur seksin.Ndërsa pyetjes nëse një ditë do të zgjohej si mashkull, cila është gjëja e parë që do të bënte, përgjigjia e saj ishte e papritur.

LEXO EDHE:  “Pa ju jam asgjë”/ Ronela Hajati bëhet nostalgjike, kujton momentet emocionuese në skenë

Me natyrën humoristike që e karakterizon ajo është shprehur: “Shumë femra do të kisha kap”.Big Mama nuk ka nguruar të flasë edhe për mashkullin ideal duke u shprehur se do të jetë me shumë fat që do të jetë ajo idealja e tij.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Graniti lë me “gisht në gojë” vajzat e shtëpisë/ Bën gjestin e papritur për Fifin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Fifi dhe Graniti tashmë kanë vendosur që të jenë shokë, pavarësisht gjithçkaje që ndodhi mes tyre.

Gjatë ditës ka patur situata ku Semi është afruar më shumë me Granitin, madje nuk ka kursyer as komplimentat.

Së fundi, në shtëpi ka ndodhur një situatë ngacmuese ku Semi i ka kërkuar Granitit të qërojë fruta dhe ai ka përgatitur një pjatë.

LEXO EDHE:  E përdhunuan kur ishte një adoleshente/ Lady Gaga tregon personin që i ndryshoi jetën

LEXO EDHE:  Studiuesit këshillojnë të rinjtë/ "Vendosni maskë gjatë seksit për të parandaluar përhapjen e Coronavirusit"

Ndërkaq Sheila duke e provokuar i thotë ta bëjë mirë pjatën “me shumë dashuri për Semin”, por në fakt ai i ka befasuar të gjithë me veprimin duke i dërguar pjatën me fruta Fifit./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bomba” e Instagramit/ Modelja britanike çmend meshkujt me fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Demi Rose është një nga modelet më seksi të Instagramit. Modelja numëron më shumë se 18 milionë ndjekës në Instagram.

Ajo njihet tashmë në të gjithë botën për format e saj bombastike si dhe fotot provokuese.Së fundi modelja ka publikuar disa foto ku shihet me bikini minimaliste duke ekspozuar kështu linjat e saj aq të dëshiruara nga femrat dhe që çmendin meshkujt.

LEXO EDHE:  Keshilla e prostitutes/Beni kaq minuta seks për të kënaqur femrën

LEXO EDHE:  “Pa ju jam asgjë”/ Ronela Hajati bëhet nostalgjike, kujton momentet emocionuese në skenë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Thyerja e rregullave nga banorët e Big Brother Vip/ Çfarë do të ndodhë të martën?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për shkak të thyerjes së rregullave Big Brother ka marrë vendimin për të penalizuar të gjithë banorët “Vip”.

Sheila ka lexuar vendimin e marrë, në të cilin thuhet se disa prej banorëve kanë hequr me qëllim mikrofonin dhe kanë folur duke përshpëritur duke thyer kështu rregullin numër një të këtij realityshow.

Ndaj të martën të gjithë banorët do të penalizohen dhe do të bëjnë gati valixhet.

Banorë në fillim të programit, jeni paralajmëruar se nëse do të vazhdoni të thyeni rregullat do të penalizoheni. Disa prej jush kanë fikur me qëllim mikrofonin dhe kanë folur duke pëshpëritur, duke thyer kështu rregullin numër 1 të Big Brother që është transparenca me publikun. Prandaj “Vëllai i Madh” ka vendosur që ditën e martë t’iu penalizojë të gjithëve. Bëni gati valixhet të gjithë”, thuhet në zarfin e zi./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Propozimi i çmendur i politikanit/Një orë pushim nga puna për seks, të paguhen për të bërë këtë gjë

LEXO EDHE:  Postonte foto të plagëve, këngëtarja shqiptare tregon historinë si i shpëtoi rrëzimit nga ballkoni 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE