Habit Big Mama: Po të isha mashkull do të kisha kap shumë femra

7 Dhjetor 2020, 10:56, Lifestyle CNA
Habit Big Mama: Po të isha mashkull do të kisha kap shumë femra

Big Mama është një nga këngëtaret dhe moderatoret më të dashura si për publikun e Kosovës ashtu edhe të Shqipërisë.Së fundi Big Mama ka qenë e ftuar në emisionin e Luana Vjollcës, ku në ?After Party?, i është përgjigjur disa pyetjeve shumë pikante.

Teksa pyetet se çfarë do preferonte më shumë seksin apo përqafimet ajo ka zgjedhur seksin.Ndërsa pyetjes nëse një ditë do të zgjohej si mashkull, cila është gjëja e parë që do të bënte, përgjigjia e saj ishte e papritur.

Me natyrën humoristike që e karakterizon ajo është shprehur: ?Shumë femra do të kisha kap?.Big Mama nuk ka nguruar të flasë edhe për mashkullin ideal duke u shprehur se do të jetë me shumë fat që do të jetë ajo idealja e tij.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga