Connect with Us

Habit Big Mama: Po të isha mashkull do të kisha kap shumë femra

Showbizz

Habit Big Mama: Po të isha mashkull do të kisha kap shumë femra

Publikuar

-

Big Mama është një nga këngëtaret dhe moderatoret më të dashura si për publikun e Kosovës ashtu edhe të Shqipërisë.Së fundi Big Mama ka qenë e ftuar në emisionin e Luana Vjollcës, ku në “After Party”, i është përgjigjur disa pyetjeve shumë pikante.

Teksa pyetet se çfarë do preferonte më shumë seksin apo përqafimet ajo ka zgjedhur seksin.Ndërsa pyetjes nëse një ditë do të zgjohej si mashkull, cila është gjëja e parë që do të bënte, përgjigjia e saj ishte e papritur.

LEXO EDHE:  Video- Zbulohet qendra e masazheve që ofron s*ks në Tiranë/ Shuma e parave për shërbimet ekstra

Me natyrën humoristike që e karakterizon ajo është shprehur: “Shumë femra do të kisha kap”.Big Mama nuk ka nguruar të flasë edhe për mashkullin ideal duke u shprehur se do të jetë me shumë fat që do të jetë ajo idealja e tij.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme./ CNA.al

“Se dija ku i binte Shqipëria”/ Big Mama në fillimet e saj: Erdha në Tiranë me 10 euro në xhep
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Kopja e Anës”/ Rrjeti “shpërthen” në komente, ja si pritet Ritvana e Përputhen nga ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Ritvana Fetahu, është vajza nga Puka që u bë pjesë e Përputhen sezoni i tretë. Menjëherë pas hyrjes së saj në emision, kanë nisur edhe komentet e para në rrjetet sociale.

Për shkak të pamjes, të shumtë janë ata që e kanë krahasuar, Ritvanën me Ana Lleshin, ish konkurrentet e Përputhen 2.

Ritvana jeton në Danimarkë ku edhe punon. Ajo është kthyer në Shqipëri për të gjetur dashurinë pas një zhgënjimi me një djalë nga Danimarka.

LEXO EDHE:  FOTO-Vajza me linjat më perfekte/ Këngëtarja zbulon “sekretin” e një trupi fantastik

LEXO EDHE:  I zbuloi tradhtinë/Moderatorja e famshme divorcohet nga bashkëshortiAjo u shpreh se pëlqen burrat e fortë, jo vetëm fizikisht por në pikëpamje të ndryshme. Gjithashtu nuik nguroi të tregonte edhe të preferuarit e saj për momentin në Përputhen.

Argjendi dhe Eduardi ishin dy djemtë që ajo piketoi me shikim të parë, ndërkohë që u shpreh se do t’i  njohë djemtë me kohën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me synime të qarta/ Ritvana, vajza e Përputhen që e sheh veten në Parlamentin Europian

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ritvana Fetahu është konkurrentja e parë nga vajzat që u prezantua sot në Përputhen. Ajo jeton në Danimarkë dhe është rikthyer në Shqipëri për të qenë pjesë e Përputhen.

Gjatë prezantimit të saj, Ritvana u shpreh se i pëlqejnë burrat e fortë, jo vetëm nga ana fizike por edhe në dimensione të tjera.

Gjithashtu ajo nuk nguroi të tregonte edhe dy të preferuarit e saj për momentin në Përputhen.

LEXO EDHE:  Video- Zbulohet qendra e masazheve që ofron s*ks në Tiranë/ Shuma e parave për shërbimet ekstra

LEXO EDHE:  Moment epik! Moderatorja shqiptare rrëzohet gjatë emisionit

Dy djemtë që i tërhoqën më shumë vëmendjen ishin Argjendi dhe Eduardi.

E pyetur se ku e sheh veten e saj në të ardhmen ajo u shpreh shumë e sigurt dhe se synimi i saj, goli i saj i jetës është që të jetë pjesë e Parlamentit Europian./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

19 vjeçari i Përputhen: Aq shumë i dua vajzat saqë po të isha vajzë do bëhesha lesbike

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Julian Çela është një nga konkurrent më të rinj që janë bërë pjesë e Përputhen deri më tani.

Juliani tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me shprehjen e tij: “Aq shumë i dua vajzat saqë po të isha vajzë do të isha bërë lesbike”.Çela u shpreh se një vajzë meriton të trajtohet me respekt dhe dashuri ndërsa thekson se nuk duhet keqtrajtuar kurrë.

LEXO EDHE:  I zbuloi tradhtinë/Moderatorja e famshme divorcohet nga bashkëshorti

LEXO EDHE:  Marina Vjollca në pritje të ëmbël?/ Detaji që po i bën të gjithë të dyshojnë

“Femra është dhurata më e bukur që i ka dhuruar Zoti këtij planeti. Meritojnë vetëm dashuri dhe jo dhunë”, u shpreh ai./ CNA.al

LEXO TE PLOTE