Connect with Us

Tuna i ndryshoi mbiemrin të birit/ Robert Berisha i kundërpërgjigjet këngëtares

Showbizz

Tuna i ndryshoi mbiemrin të birit/ Robert Berisha i kundërpërgjigjet këngëtares

Publikuar

-

Këngëtarja Tuna Sedji dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha duket se po përjetojnë një krizë në martesën e tyre. Por përflitet se dyshja janë ndarë dhe se Tuna së fundi është zhvendosur në Shkup.

Por ajo që i forcoi edhe më shumë dyshimet për ndarje ishte dhe ndryshimi i mbiemrit të djalit në rrjetet sociale. Nga Tian Berisha, Tuna e ka kthyer në Tian Sejdi.

LEXO EDHE:  Studimi shokues/ Rrjetet sociale ju bëjnë më të zgjuar

Pas të gjithë reagimeve në rrjetet sociale, nuk ka munguar as kundërpërgjigjia e Robert Berishës.

Roberti ka publikuar në Instastory një video të Renee dhe Tian dhe krahas shkruan: “Renee Berisha dhe Tian Berisha”, duke e shoqëruar postimin me një zemër të kuqe./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk e ka ndarë me askënd/ Ledjana zbulon “sekretin”

Publikuar

-

Nga

“E mërzitur”/ Çfarë po ndodh me Ledjanën?

Ledjana Prenga është një nga vazjat më të komentuara të momentit. Ajo është përfolur shumë në mediat rozë për jetën e saj private.

Së fundi Ledjana ka vendosur të tregojë edhe më shumë detaje që nuk i ka ndarë më parë me ndjekësit.

Përmes një bisede virtuale, Ledjana ndan një sekret duke thënë se në të ardhmen dëshiron të jetojë në Amerikë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani më i lumtur se kurrë/ Kush është vajza që i ka vjedhur zemrën

Publikuar

-

Nga

Mevlan Shaba është një ndër konkurentet më të pëlqyer dhe komentuar të publikut. Ai është përfolur për lidhjen e tij me Ledjanën që vetëm pak kohë më parë bënë me dije ndarjen e tyre.

Së fundmi Mevlani poston shumë dedikime në storit e tij të cilat disa kanë qenë edhe “kunja” për Ledjanën.

LEXO EDHE:  Ju tregojmë si t'ja hidhni paq, formave më të zakonshme të ndarjes
LEXO EDHE:  Ish ministri shfrenon gjuhën ndaj Ramës: Gomar hesapi

Ditën e sotme në një stori të postuar dëgjohet teksa këndon këngën “Zemrën ma vodhe ti, o si me magji”.

Nuk dihet nëse kjo është një tjetër kunjë për Ledjanën apo ka ndonjë vajzë të re në jetën e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E rrethuar nga trendafilat Antonela feston ditëlindjen/ Ja kush e surprizon

Publikuar

-

Nga

Antonela Berisha është një prej konkurentëve më të komentuar të programit Përputhen. Ajo u fol shumë për pëlqimin e saj ndaj Mevlan Shabës por në fund ajo doli vetëm nga ky program.

Së fundmi Antonela është bërë pjesë e një emisioni sportive ku është si moderatore.

Sot ajo feston ditëlindjen e saj ku e ka gjetur në punë. E rrethuar me miq, një super tortë dhe me trendafila ajo duket shumë e lumtur.

LEXO EDHE:  Çfarë na pret në një botë post-pandemike?

LEXO EDHE:  Çfarë na pret në një botë post-pandemike?

Ka qenë shoqëria e saj që e ka surprizuar mes lulesh dhe urimeve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE