Connect with Us

“Ka vajza materialiste, kanë ardhur për famë”/ “Princi” Saimir bën paralajmërimin: Nuk e kanë të gjatë

Showbizz

“Ka vajza materialiste, kanë ardhur për famë”/ “Princi” Saimir bën paralajmërimin: Nuk e kanë të gjatë

Publikuar

-

“Ka vajza materialiste, kanë ardhur për famë”/ “Princi” Saimir bën paralajmërimin: Nuk e kanë të gjatë

Tashmë Love Story me princin Saimir është kthyer në një nga showt më të ndjekur. Një grup vajzash që janë në konkurrencë për të fituar zemrën e Saimirit.

Saimir nga ana tjetër ka treguar se nuk ka krijuar ende ndjenja për ndonjërën nga vajzat, por ka kuotuar se disa prej tyre kanë ardhur vetëm për famë.

Në një intervistë për revista “Class”, ai ka treguar se disa prej vajzave në spektakël janë materialiste, që janë aty vetëm për famë, ndaj nuk e kanë të gjatë qëndrimin në “Love Story”.

LEXO EDHE:  “Më puthe e para pa dëshirën time”/ Debat i fortë mes Saimirit dhe konkurrentes

“Nuk dua të përmend emra, por sigurisht që kam vënë se ka edhe vajza materialiste që kanë ardhur në këtë spektakël për të bërë famë. Megjithatë, rrini të qetë, se nuk e kanë të gjatë”, është shprehur ai./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Shpërthen” xhelozia/ Antonela nuk përmbahet ndaj Sindit

Publikuar

-

Nga

Së fundmi programit të Përputhen i është rikthyer konkurenti I cili ishte pezulluar për pak kohë Atdheu.

Ardhja e tij ka ngjalkur xhelozi te shumë konkurentë. Një ndër to ka qene edhe Sindi e cila më përpara ka shprehur një pëlqim ndaj tij.

Gjatë një debate të bërë ditën e sotme Sindi i ka thënë Antonelës se po  e ndjen konkurencën për Atdheun.

“Konkurencën, je sa kjo taka ime shpirt”, i përgjigjet Antonela me ironi dhe qesh.

LEXO EDHE:  Paloka paralajmëron Ramën/ Ky është vetëm fillimi

LEXO EDHE:  “Më puthe e para pa dëshirën time”/ Debat i fortë mes Saimirit dhe konkurrentes

Kjo deklaratë ka irritur si Sindin ashtu edhe opinionistin e këtij emisioni, Arjan Konomin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I mbulon fytyrën me një emoji/ Shqipes nuk i del e keqja me Mevlanin

Publikuar

-

Nga

Shqipe Hysenaj është një nga ish-konkurrentet e Përputhen e cila komentohet shpeshherë në mediat rozë.  Gjatë kohës që ishte pjesë e emisionit ajo bëri disa takime me Mevlanin dhe dukej sikur gjithçka  mes tyre po shkonte mirë.

Pasi Shqipja u largua nga programi u bë pjesë e klipit të Mevlanit, por pas disa kohësh ajo u shpreh se ky i fundit nuk i ka dhënë lekët që i kishte borxh.

Mesa duket Shqipes akoma nuk i ka dalë e keqja me konkurrentin. Në Instgram ajo ka shpërndarë  një foto për të lajmëruar giveaway-n e Ledianës dhe Mevlanit, por Shqipja ka preferuar që fytyrën e këtij të fundit ta mbulojë me një emoji.  Edhe pse ky giveaway është i të dyve Shqipja ka bërë tag vetëm Ledianën.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Të presim në Rusi”/ Modelja seksi i bën ftesën reperit shqiptar

Publikuar

-

Nga

“Të presim në Rusi”/ Modelja seksi i bën ftesën reperit shqiptar

Modelja e njohur ruse, Ariana Lirey ka publikuar në rrjetin e saj social një video ku shfaqet duke dëgjuar këngën e Don Xhonit “Freestyle” ose siç njihet ndryshe “Make a pose”.

Bukuroshja krahas videos shkruan se po e pret Don Xhonin në Rusi duke e quajtur me përkëdheli “bebi”.

“Të presim në Rusi bebi”, shkruan Ariana.

Don Xhoni e ka ripostuar videon duke e falenderuar madje duke i dërguar dhe një emoji zemër.

LEXO EDHE:  Fiks-Fare paralajmëron skandalin/ Qytetarit në prag të vdekjes, nuk i japin hipotekën e shtëpisë

LEXO EDHE:  Artan Hoxha paralajmëron Tahirin: Nga sot trego kujdes për jetën

Kujtojmë se Freestyle i Don Xhonit u bë viral menjëherë dhe shumë personazhe të njohur kanë publikuar video të ndryshme në Tik tok me këngën e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE