Connect with Us

“Vetëm lopa pjell”/ Sara Hoxha reagon pas komenteve ofenduese në rrjet

Showbizz

“Vetëm lopa pjell”/ Sara Hoxha reagon pas komenteve ofenduese në rrjet

Publikuar

-

“Vetëm lopa pjell”/ Sara Hoxha reagon pas komenteve ofenduese në rrjet

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha, është në muajin e fundit të shtatzënisë dhe nga dita në ditë pret të sjellë në jetë vajzën e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe publikon foto të shumta ku tregon detaje rreth bebit apo ku tregon barkun e rrumbullakosur.

Por sigurisht jo të gjithë ndjekësit e saj janë dashamirë, ka nga ata që bëjnë komente shumë negative të tipit, “S’ke pjell akoma”, “na lodhe”, “sikur vetëm ti je shtatzënë”.

Pas gjithë negativitetit në rrjetet sociale ajo ka reaguar nëpërmjet një statusi duke u shprehur se nuk e kupton arsyen e shpërthimeve të tilla në rrjet.

“O njerëz të dashur dhe të mirë! E kuptoj se jeni në ankth më shumë se unë për lindjen time por s’kemi ç’të bëjmë do presim edhe pak. Por vetëm diçka nuk kuptoj, ju që më thoni “Na lodhe, na lodhe”, pse po lodheni më shumë se unë? Apo më doni kaaaq shumë saqë doni të merrni nga lodhja ime? Unë e di që për të pjell, pjell lopa. Kështuqë shumë shumë faleminderit për dashurinë!”, shkruan ajo.

Nuk ëstë vetëm Sara ajo që merr komente të tilla por edhe moderatorja Elita Rudi e cila gjithashtu pak kohë më parë reagoi duke e quajtur një bullizëm ndaj grave shtatzëna./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Sara e Përputhen zbulon se kë thërret kur nuk e zë gjumi

Publikuar

-

Nga

Sara e Përputhen zbulon se kë thërret kur nuk e zë gjumi

Sara Malaj është një nga konkurrentet më të komentuara të momentit. Dalja çift nga programi me Atdheun ka krijuar shumë reagime në rrjetet sociale. Shumë prej ndjekësve nuk e besojnë se lidhja e tyre mund të zgjasë.

Së fundi jao ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit të cilët janë kuriozë të dinë më shumë rreth lidhjes së saj me Atdheun.

Gjatë bisedave virtuale Sara ka zbuluar se kur nuk e zë gjumi thërret Atdheun / CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

Prej disa vitesh Top Channel nuk po e realizon më reality shown më të shikuar “Big Brother”, ndonëse shpeshherë është premtuar se do të vijë edhe një sezon i ri.

Mësohet se së shpejti pritet të fillojë “Big Brother Vip”, i njejti reality show me personazhe publike. Tashmë janë hapur audicionet për personazhet Vip që do të izolohen brenda një shtëpie.

Personazhe që qytetarët janë mësuar t’i shohin në media dhe rrjete sociale, tashmë do të mbyllen brenda shtëpisë së famshme, larg luksit dhe komoditetit që na fal jeta e përditshme.

Ky program do të vijë në formatin më të fundit, ndërsa Top Channel raporton se ka blerë të drejtat ekskluzive për realizimin dhe janë përgatitur ambientet dhe studioja e “Big Brother Vip”.

LEXO EDHE:  Flakë për flakë/ Nar Koka i përgjigjet Nard Ndokës për Ramën dhe Metën

LEXO EDHE:  Elita Rudi në një lidhje me Florin ?

Njerëzit e famshëm do të vishet me petkun e qytetarëve të zakonshëm dhe do të jenë të ekspozuar para kamerave 24 orë në 24 orë në 7 ditë të javës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti më i ri në “Përputhen”/ Ola deklaron vetëm për Muratin

Publikuar

-

Nga

Çifti më i ri në “Përputhen”/ Ola deklaron vetëm për Muratin

Ola dhe Murati janë çifti më i ri i emisionit të dashurisë “Përputhen”.

Në puntatën e sotme të emisionit u trasmetua takimi i dyshes dhe pikërisht sot Ola është deklaruar në emision vetëm për Muratin.

Ajo tha se në këtë rrugëtim e sheh veten me shtetasin turk që jeton në Shqipëri, ndërsa për ta vënë në provë, moderatorja Bora Zemani i kërkoi të bëjë kafe turke.

Ola pranoi dhe bëri një kafe për Muratin, ku nuk munguan edhe batutat.

Pjesë nga biseda:

LEXO EDHE:  Elita Rudi në një lidhje me Florin ?

LEXO EDHE:  Rita Ora mbërrin në Kosovë/Reagon për herë të parë për misionin e saj fisnik

Murati: Unë e dua me sheqer si ty Ola. Mami im gatuan shumë mirë dhe e kërkon që të gatuajë shumë mirë. Sa herë iki në Stamboll, bën vetëm ushqim për mua.

Ola: Ti do që të gatuajë si mami jot?

Murati: Do e mësojë ajo s’ka gjë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE