Connect with Us

Tuna dhe Patris i japin fund marrëdhënies së tyre?/ Këngëtarja bën veprmin e papritur

Showbizz

Tuna dhe Patris i japin fund marrëdhënies së tyre?/ Këngëtarja bën veprmin e papritur

Publikuar

-

Këngëtarja Tuna Sejdiu dhe bashkëshorti i saj  Patris Berisha shpesh janë përforlur për ndarje. Por gjatë pandemisë ata hodhën poshtë thashethemet dhe treguan se ishin bashkë. Mirëpo së fundi po qarkullon sërish lajmi se dyshja i ka dhënë fund marrëdhënies së tyre.

Sipas “Prive”, artistja është larguar nga Prishtina, ku ka jetuar prej vitesh dhe është rikthyer në vendlindjen e saj në Shkup.

Raportohet gjithashtu, se bashkë me djalin, Tuna po jeton në një apartament. Ndërkohë, edhe Patrisi po jeton në një apartament, por në një lagje tjetër të kryeqytetit. Përveç kësaj, Tuna ka bërë edhe një veprim tjetër, i cili ka ngritur shumë dyshime për raportin mes çiftit.

Në llogarinë në Instagram që ajo i ka hapur djalit të saj, mbiemrin e tij e ka ndryshuar nga Berisha në Sejdi.

LEXO EDHE:  Pas ndarjes nga ish-partnerja Stine fillon pushimet në destinacionin ekzotik

Për më tepër, Tian ndjek vetëm gjashtë persona, mes të cilëve emri Patris Berisha nuk ekziston./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Dokumenti- “Braktisi” muzikën/ Zaimina Vasjari nis “karrierën” si specialiste në Ujësjellësin e Durrësit

Publikuar

-

Nga

Prej vitesh e distancuar nga muzika, tashmë këngëtarja Zaimina Vasjari ka nisur një karrierë të re, si specialiste në Ujësjellsin e Durrësit.

Në dokumentin e bërë publik, Zaimina ka marrë këtë post që prej 10 qershorit të këtij viti. Ajo figuron e punësuar si specialiste në drejtorinë e Ujësjellës Kanalizime në Durrës, në degën e Shijakut.

Vendimi mban firmën e drejtorit të Ujësjellësit Spartak Kovaçi. Përveçse këngëtare Zaimina mban edhe titullin “Miss Shqiperia”, ndërkaq është diplomuar në degën e Arkitekturës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aurela Hoxha konfirmon lajmin se është bërë nënë/ Publikon fotot e para me bebin

Publikuar

-

Nga

Pas shumë muajsh që u përfol për shtatzëni, modelja Aurela Hoxha ka konfirmuar për herë të parë se është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka publikuar disa foto ku shihet me të voglin në duar dhe disa foto nga periudha e shtatzënësië.

Në njërën prej fotove, Aurela shihet teksa ushqen të birin me gji ndërsa në një tjetër shihet duke e mbajtur në krahë, djalin e saj.

Megjithatë, modelja nuk ka zbuluar ende emrin e të voglit dhe imazhin e tij nuk e ka bërë ende publik.

LEXO EDHE:  “Uroj që çdo femër të ketë një burrë si Serjoza”/ Adelina Tahiri zbulon planet për zgjerimin e familjes

LEXO EDHE:  “Uroj që çdo femër të ketë një burrë si Serjoza”/ Adelina Tahiri zbulon planet për zgjerimin e familjes

Kujtojmë se Aurela Hoxha ka 6 vite që është në një lidhje me partnerin e saj, i cili është mësuar se quhet Alban. Në ditën e Shën Valentinit, Aurela zbuloi se ajo dhe partneri kanë shumë vite bashkë, teksa ndau edhe një moment të ëmbël me të në InstaStory./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani dhe Aristela u shfaqen bashkë në një shtrat/ Reagon për herë të parë Ledjana

Publikuar

-

Nga

Mevlani dhe Aristela u shfaqën bashkë në një shtrat/ Reagon për herë të parë Ledjana

Dy ish konkurentët e “Për’puthen”, Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba janë dyshja më e komentuar e momentit, për shkak të historisë të tyre të dashurisë.

Mirëpo Mevlani i ka surprizuar të gjithë ditën e djeshme teka ka publikuar në rrjete sociale një foto pranë Aristelës.

Dyshja shfaqeshin bashkë në një shtrat dhe kjo nuk është pritur aspak mirë nga fansat e Ledjanës.

Ato kanë bërë thirrje që të gjithë të bllokojnë llogarinë e Aristelës në Instagram, pasi sipas tyre ajo nuk mund të zërë vendin e Ledjanës në jetën e Mevlanit.

Këtë deklaratë e ka vënë re edhe Ledjana, që ju ka kërkuar me lutje fansave që të mos ofendojnë askënd. Ajo shprehet se nuk ka armiqësi me asnjë njeri, sepse të gjithë janë të lirë të lidhen dhe të shoqërohen me kë të duan. Përmes këtij mesazhi ajo tregon edhe njëherë se i ka dhënë fund një herë e mirë marrëdhënies me Mevlanin.

LEXO EDHE:  VIDEO-Morena Taraku ngre temperaturat/ E veshur me bikini, këngëtarja do t’iu lërë pa mend

LEXO EDHE:  Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj gati për dasmë/ Zbulohet se kur do të kurorëzojnë dashurinë e tyre

“Do ju lutesha të mos ofendonit askënd nëpër statuse aq më pak fanpage që kanë emrin tim. Nuk kam armiqësi me askënd, secili është i lirë të lidhet dhe të shoqërohet me kë të dojë”, shkruan Ledjana.

LEXO TE PLOTE