Connect with Us

Trup fantastik dhe poza tunduese/ E dashura e futbollistit ndez rrjetin me fotot e fundit

Showbizz

Trup fantastik dhe poza tunduese/ E dashura e futbollistit ndez rrjetin me fotot e fundit

Publikuar

-

Trup fantastik dhe poza tunduese/ E dashura e futbollistit ndez rrjetin me fotot e fundit

Shanon De Lima është një nga modelet më seksi venezueliane. Shanon ka marë pjesë në një konkurs bukurie të quajtur Miss Earth Venezuela ku u rendit e dyta.

Lima është bërë e njohur si ish gruaja e Marc Anthony dhe së fundmi partnerja e futbollistit Hames Rodriguez.

Ajo është gjithashtu një sipërmarrëse dhe ajo ka një dyqan në internet ku shet produkte të kujdesit për bukurinë.

LEXO EDHE:  “Bomba” amerikane që çmend meshkujt/ Anastasia Karanikolaou do t’iu lërë pa mend me format e saj

Shanon ka një trup fantastik dhe këtë mund ta shihni në  fotot e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Përfundoi në spital, e kishte rrahur babai”/ Edi i Përputhen “hap zemrën”: Kam qarë për një femër

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Eduard Kuçi është një nga djemtë më të përfolur në Përputhen. Ai shpesh është bërë shkak i nisjes së shumë debateve në emision.

Mirëpo sot në takimin e tij me Mikelën ka treguar më shumë rreth jetës së tij private dhe ka rrëfyer një histori mjaft tronditëse.I pyetur nga Mikela se si është ai në dashuri dhe a ka qarë ndonjëherë për një femër, Edi është përgjigjur që po ka qarë pasi ish partnerja e tij kishte përfunduar në spiatl pasi ishte dhunuar fizikisht nga babai i saj.

LEXO EDHE:  Beqarët mbretërorë më të kërkuar në botë

LEXO EDHE:  Jess Impiazzi imazhi provokues i "The Style"

“Kam qajt për një femër po kam qenë pak më i ri. Ka shkuar në spital, e ka rrahur babai”, është shprehur Edi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mikela nxjerr ‘zbuluar’ Argjendin/ “Ka tentuar disa herë të më puthë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mikela ka zbuluar disa skena mes saj dhe Argjendin jashtë kamerave. Konkurrentja ka treguar se Argjendi teksa e ka shoqëruar për në shtëpi ka tentuar ta puthë në makinë.

Ndërkohë që Argjendi e ka mohuar, këtë duke thënë që ai e ka puthur në faqe dhe ajo ndoshta ka menduar se dëshironte ta puthte në buzë.

LEXO EDHE:  Fotot mahnitëse nga bota

LEXO EDHE:  FOTOT-Linja perfekte dhe poza joshëse/ Njihuni me modelen bukuroshe të InstagramitPas këtij “sekreti” të zbuluar, Mikela ka thënë se nuk është vetëm ky rasti por edhe në prapaskenë ka tenatuar disa herë.

Këto deklarata i ka mohuar Argjendi, i cili më pas ka nisur një debat me Bashkimin për Ritvanën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Femra si kjo në botë numërohen me gishta”/ Azemi i “marrosur” pas konkurrentes së re të Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonia Gjoka është konkurrentja më e re e Përputhen. Konkurrentja ka tërhequr vëmendjen e djemve me pamjen e saj.

Sot në puntatën e radhës të Përputhen, Antonia është surprizuar nga njëri prej konkurrentëve, Azemi.

Ai e ka ftuar në një kërcim dhe është shprehur se Antonia është një nga ato femrat e rralla që numërohen me gishta.

LEXO EDHE:  Beqarët mbretërorë më të kërkuar në botë

LEXO EDHE:  VIDEO-Skenat e rrezikshme në filmin “Mission impossible”/ Tom Cruise fluturon me motor në ajërËshtë shumë e bukur. Mua më duket femër e rrallë, në botë mund të numërohen në gishta”, është shprehur Azemi.

Kjo deklaratë e tij i ka befasuar të gjithë konkurrentët pasi më parë Azemi ka treguar se ka një pëlqim shumë të madh për Tolën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE