Connect with Us

Këngëtarja shqiptare rrëfen tmerrin që përjetoi në koncert/ “Një fans i armatosur më kërcënoi”

Showbizz

Këngëtarja shqiptare rrëfen tmerrin që përjetoi në koncert/ “Një fans i armatosur më kërcënoi”

Publikuar

-

Rovena Stefa flet për operacionin në hundë/ Tregon reagimin e nënës së saj

Këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa, ka rrëfyer një nga ngjarjet më të frikshme që ka përjetuar teksa ka qenë në një koncert në Suedi.

Ajo është shprehur se një fans i çmendur, ka shkuar në prapaskenë i armatosur dhe e ka kërcënuar.

E ftuar në emisionin “Glamour Zone” me Ester Bylykun ajo ka treguar detajet e kësaj ngjarje. “Ka qenë në Suedi, një shqiptar i fiksuar. Kam qenë në prapaskenë me 2 këngëtarë të tjerë dhe sigurimin, dhe ai ka gjetur një mënyrë dhe ka ardhur aty mbrapa (në prapaskenë) dhe kishte armë me vete. Më tha: ‘O do vish me mua o ska…”, shprehet Rovena.

LEXO EDHE:  E kërcënuan me jetë për shkak të detyrës, reagon moderatorja Fiori Dardha

Moderatorja e pyet: Në sy të sigurimit ndodhi kjo? “Po, në sy të sigurimit. Ishte problem sepse ai ishte i dehur, dhe kishte armë. Por më pas e kanë marr, dhe ka ngrënë një drru të mirë (qesh)”, rrëfen Rovena./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Çmend meshkujt me fotot me bikini/ Njihuni me modelen Aubrey Jardine

Publikuar

-

Nga

Çmend meshkujt me fotot me bikini/ Njihuni me modelen Aubrey Jardine

Aubrey Jardine është një nga influencueset më të reja në rrjetet sociale. Ajo është bërë shumë e njohur si modele Instagrami.

Bukuroshja shpesh publikon foto ku shfaqet me bikini duke treguar hiret e saj.

Aubrey i pëlqejnë shumë aventurat dhe udhëtimet nëpër botë ku nuk mungojnë dhe fotot seksi me bikini.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Ledjana hedh pas shpine akuzat dhe komentet negative/ Publikon videon ku tregon të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

WOW-Ledjana hedh pas shpine akuzat dhe komentet negative/ Publikon videon ku tregon të pasmet “bombë”

Ledjana Prenga është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë qëkur u bë pjesë e Përputhen.

Së fundi ajo i befasoi të gjithë me vendimin për tu larguar për pak kohë nga emisioni dhe deklarata që dha për Mevlanin.

Pavarësisht të gjitha ngjarjeve të fundit, Ledjana vijon me prioritet e saj jashtë emisionit. Ajo është e fokusuar tek palestra, që është një nga pasionet e saj, ku ushtrohet shumë.

Duket se ajo ka hedhur pas çdo akuzë dhe komentet negative që kanë qarkulluar në rrjetet sociale dhe tregon të pasmet e saj bombastike nga palestra.

LEXO EDHE:  A i dini këto gjëra për Adele?

LEXO EDHE:  Ilir Xhepaj dyshohet se vrau dy biznesmenët në Laç/ Xhaxhait i lënë 8 plumba në derën e shtëpisë

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina “djeg” rrjetin me pozat e nxehta/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot e saj

Publikuar

-

Nga

Bjondina "djeg" rrjetin me pozat e nxehta/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot e saj

Bukuroshja nga Texas, Brennah Black është një aktore, modele dhe drejtuese e televizionit. Karriera e saj përfshin disa role në filma dhe fotosesione mahnitëse me marka të njohura.

Modelja shfaqet shumë provokuese në setet e saj fotografike ku ekspozon format e saj. Me pozat e nxehta ajo ka çmendur ndjekësit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE