Connect with Us

“Doja të vinte në jetë më 28 Nëntor”/ Gold Ag flet për herë të parë si baba

Showbizz

“Doja të vinte në jetë më 28 Nëntor”/ Gold Ag flet për herë të parë si baba

Publikuar

-

“Doja të vinte në jetë më 28 Nëntor”/ Gold Ag flet për herë të parë si baba

Reperi Gold Ag u bë baba për herë të parë më 28 Nëntor. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë, të cilin e quajtën Gueril. Ai është shprehur se kishte shumë dëshirë që djali të vinte në jetë në një datë të shënuar për të gjithë shqiptarët, dhe dëshira iu realizua.

Reperi ka folur dhe më parë për ndjenjën e veçantë e të qenit një baba, por së fundmi në një intervistë për Prive, Goldi ka dhënë shpjegimin e tij pse vogëlushi erdhi në jetë pikërisht në këtë datë, pasi u komentua gjatë ardhja në jetë e tij në këtë ditë të shënuar.

“Një ndjenjë shumë e mirë, e papërjetuar ndonjëherë, nuk e di a ka me patur ndonjëherë ndjenjë më të mirë në botë, veç kuptohet nëse vjen fëmija tjetër. Ama kjo ndjenjë është e papërshkrueshme. Ndoshta unë me të vërtetë kam patur qejf me lindur më 28 Nëntor, një datë e mirë si për mua por dhe për krejt shqiptarët.

LEXO EDHE:  FOTO-Në ditën e tij më të rëndësishme/ Reperi merr urimin special nga prindërit

Ndoshta lutja nuk mu ka pranuar mua që kam patur qejf, ndoshta iu ka pranuar ndonjë nëne të një dëshmori, fëmijës së një dëshmori, familjarët e tyre që e kanë kuptuar se përafërsisht kam thënë se nga 28 Nëntori, kanë thënë ishalla lind se ndoshta ky djalë ka qejf dhe e meriton. Pa dëshirën e Zotit kjo punë nuk do ishte bërë kurrë në jetë.”, u shpreh Gold Ag./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Graniti lë me “gisht në gojë” vajzat e shtëpisë/ Bën gjestin e papritur për Fifin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Fifi dhe Graniti tashmë kanë vendosur që të jenë shokë, pavarësisht gjithçkaje që ndodhi mes tyre.

Gjatë ditës ka patur situata ku Semi është afruar më shumë me Granitin, madje nuk ka kursyer as komplimentat.

Së fundi, në shtëpi ka ndodhur një situatë ngacmuese ku Semi i ka kërkuar Granitit të qërojë fruta dhe ai ka përgatitur një pjatë.

LEXO EDHE:  U prek nga Coronavirus/ Ndërron jetë reperi i famshëm

LEXO EDHE:  Rrëfimi i El Chapo-s/ Varësia ime e vetme janë femrat, kam 23 fëmijë

Ndërkaq Sheila duke e provokuar i thotë ta bëjë mirë pjatën “me shumë dashuri për Semin”, por në fakt ai i ka befasuar të gjithë me veprimin duke i dërguar pjatën me fruta Fifit./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bomba” e Instagramit/ Modelja britanike çmend meshkujt me fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Demi Rose është një nga modelet më seksi të Instagramit. Modelja numëron më shumë se 18 milionë ndjekës në Instagram.

Ajo njihet tashmë në të gjithë botën për format e saj bombastike si dhe fotot provokuese.Së fundi modelja ka publikuar disa foto ku shihet me bikini minimaliste duke ekspozuar kështu linjat e saj aq të dëshiruara nga femrat dhe që çmendin meshkujt.

LEXO EDHE:  FOTO-Në ditën e tij më të rëndësishme/ Reperi merr urimin special nga prindërit

LEXO EDHE:  Reperi pëson atak kardiak/ Transportohet në spital me shpejtësi

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Thyerja e rregullave nga banorët e Big Brother Vip/ Çfarë do të ndodhë të martën?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për shkak të thyerjes së rregullave Big Brother ka marrë vendimin për të penalizuar të gjithë banorët “Vip”.

Sheila ka lexuar vendimin e marrë, në të cilin thuhet se disa prej banorëve kanë hequr me qëllim mikrofonin dhe kanë folur duke përshpëritur duke thyer kështu rregullin numër një të këtij realityshow.

Ndaj të martën të gjithë banorët do të penalizohen dhe do të bëjnë gati valixhet.

Banorë në fillim të programit, jeni paralajmëruar se nëse do të vazhdoni të thyeni rregullat do të penalizoheni. Disa prej jush kanë fikur me qëllim mikrofonin dhe kanë folur duke pëshpëritur, duke thyer kështu rregullin numër 1 të Big Brother që është transparenca me publikun. Prandaj “Vëllai i Madh” ka vendosur që ditën e martë t’iu penalizojë të gjithëve. Bëni gati valixhet të gjithë”, thuhet në zarfin e zi./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Pas sherrit virtual me Meritonin/ Noizy “thumbon” Don Xhonin

LEXO EDHE:  U prek nga Coronavirus/ Ndërron jetë reperi i famshëm 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE